Čtyři stupně vítězů pro členy oddílu OB

Orientační běžci zahájili v sobotu 28. března na oblastním závodě v Soběšicích letošní sezónu.

Ve 25 věkových a výkonnostních kategoriích bojovalo o vítězství celkem 447 startujících, z nichž 19 bylo z našeho oddílu.

Nejcennějšího úspěchu dosáhl Petr Matula v hlavní kategorii mužů, který obsadil 2. místo a nechal za sebou 39 závodníků.

Další druhé místo získal mezi 16 hochy do 11 let Tomáš Odehnal. Třetí místa pak obsadili Lída Ondrouchová v kategorii žen nad 35 let (18 startujících) a Karel Truhlář v kategorii mužů starších 55 let (10 startujících). Hned za ním skončil v této kategorii Antonín Věžník.