Hlášení rozhlasu

Přednáška Pavla Huňky

Městské kulturní středisko Adamov si Vás dovoluje pozvat na přednášku Pavla Huňky nazvanou 10 000 kilometrů Afrikou. Jedná se o dvě hodiny vyprávění u fotografií zvířat z národních parků v Jihoafrické republice, Botswaně a Namibii. Akce se koná zítra, to je ve čtvrtek dne 18. ledna 2018 od 17.30 hodin v sále MKS na Ptačině.

Číst více

Návštěva blanenského kina

V pátek dne 19. ledna 2018 Vás Městské kulturní středisko Adamov zve k návštěvě blanenského kina, filmového představení na motivy knihy Haliny Pawlowské v režii Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Začátek představení je v 17.30 hodin. Ostatní informace získáte při přihlášení.

Číst více

Zájezd do Městského divadla Brno

V sobotu dne 20. ledna 2018 je pro Vás připraven zájezd do Městského divadla Brno na představení Ženy na pokraji nervového zhroucení. Začátek představení je v 19 hodin.

Číst více

Výstava fotografií Ing. Ondřeje Valenty

Až do úterý dne 23. ledna 2018 včetně můžete ve výstavní síni MKS na Horce zavítat na výstavu fotografií Ing. Ondřeje Valenty nazvanou Izrael. Výstava je přístupná v pracovních dnech v době od 14 hodin do 17 hodin, v neděli od 14.30 hodin do 17 hodin.

Číst více

Zrušení přednášky Ing. Truhláře

Městské kulturní středisko Adamov oznamuje občanům, že dnešní plánovaná přednáška Ing. Truhláře se ruší. Náhradní termín bude v únoru 2018.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 79 let zemřela paní Božena Štrajtová. Rozloučení se zesnulou se koná ve čtvrtek dne 11. ledna 2018 v 16.30 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Beseda Jak se dělá rozhlas

Ve čtvrtek dne 4. ledna 2018 se od 16 hodin můžete v sále MKS setkat s pracovníky Českého rozhlasu Brno, a to při besedě Jak se dělá rozhlas. Pánové Ostrý a Kokmotos jsou připraveni se s vámi podělit o zážitky, které práce v rozhlase s sebou přináší. Vstup volný. Upozorňujeme, že došlo ke změně času akce.

Číst více

Tříkrálový koncert

Zítra, to je v pátek dne 5. ledna 2018 zveme adamovskou veřejnost do sálu MKS na Tříkrálový koncert. Představí se v něm Dixilend Vojenské hudby Olomouc. Začátek koncertu je v 17 hodin. Vstupné je dobrovolný příspěvek do Tříkrálové sbírky.

Číst více

Zájezd do blanenského kina

V neděli dne 7. ledna 2018 pořádá MKS zájezd do blanenského kina, kde bude uvedena nová česká pohádka Zdeňka Trošky Čertoviny. Bližší informace při přihlášení.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 74 let zemřela naše spoluobčanka paní Dana Ostrá. Rozloučení se zesnulou se koná v pátek dne 5. ledna 2018 ve 14 hodin v kostele sv. Barbory v Adamově.

Číst více

Kroužek zpívání pro radost při MKS

Kroužek zpívání pro radost při MKS se zítra, to je ve čtvrtek dne 21. prosince 2017 v 10 hodin vydá pod okna svých nemocných kamarádů seniorů s písničkovým vánočním pozdravem.

Číst více

Pohádkové dopoledne

MKS Adamov si Vás dovoluje pozvat na pohádkové dopoledne, ve kterém vánoční překvapení dětem přinese Divadlo Úsměv v pátek dne 22. prosince 2017. Ve společenském centru pohádku odehraje divadlo v 8.30 hodin a v MKS na Ptačině od 10.30 hodin.

Číst více

Vystoupení brněnských trubačů

V neděli dne 24. prosince 2017 jste zváni na tradiční vystoupení brněnských trubačů, které se koná před MKS v době od 14 do 15 hodin. Teplé občerstvení zajištěno. Do svých domovů si můžete odnést betlémské světlo.

Číst více

Prodej ryb

Soukromý prodejce Jaroslav Veselý bude prodávat ve čtvrtek dne 21. prosince 2017 od 12.45 hodin – 13.15 hodin na náměstí Práce ryby a víno Kapr první jakosti – 85,- Kč/kg Kapr výběr – 95,- Kč/kg Amur – 100,- Kč/kg Tolstolobit – 58,- Kč/kg Pstruh duhový – 175,- Kč/kg Víno bílé i červené 50,- Kč/litr.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku nedožitých 61 let zemřela naše spoluobčanka paní Sylva Stejskalová. Rozloučení se zesnulou se koná v úzkém rodinném kruhu.

Číst více

Zájezd do blanenského kina

V úterý dne 12. prosince 2017 pořádá MKS letošní poslední zájezd do blanenského kina na vánočně laděný rodinný film Přání k mání.

Číst více

Česko zpívá koledy

Ve středu dne 13. prosince 2017 přijměte pozvání k účasti na celorepublikové akci pořádané v našem regionu Blanenským deníkem “Česko zpívá koledy”, do které se i letos zapojilo adamovské kulturní středisko. Předem stanovenou směsici koled, kterou pro Vás máme vytištěnu a připravenu, budeme společně zpívat od 18 hodin před budovou MKS spolu s členy Kroužku zpívání pro radost a dětmi ze ZŠ Adamov pod vedením Lenky Dohové.

Číst více

Třetí adventní zastavení

V neděli dne 17. prosince 2017 se koná letošní třetí adventní zastavení. Patronem a současně účinkujícími je tentokrát adamovská skupina Genciána. Začátek je v 17.30 hodin před budovou MKS na Ptačině. Občerstvení zajištěno.

Číst více

Zastupitelstvo města Adamova

Starosta města svolává 22. zasedání Zastupitelstva města Adamova, které se koná ve středu dne 13. prosince 2017 v 16.30 hodin v budově Městského úřadu v Adamově. Na toto veřejné zasedání zve starosta města všechny občany Adamova.

Číst více

Prodej ryb

Soukromý prodejce Jaroslav Veselý bude prodávat v úterý dne 12. prosince 2017 od 10.00 hodin do 10.15 hodin na náměstí Práce ryby, cibuli a víno Kapr první jakosti – 85,- Kč/kg Kapr výběr – 95,- Kč/kg Amur – 100,- Kč/kg Tolstolobit – 58,- Kč/kg Pstruh duhový – 175,- Kč/kg Cibule balená 5 kg nebo 10 kg – 10,- Kč/kg Víno bílé i červené 50,- Kč/litr.

Číst více