Hlášení rozhlasu

Nález klíčů

Oznamujeme občanům, že byly nalezeny klíče na parkovišti u lékárny v Adamově I. Majitel si klíče může vyzvednout na pokladně Městského úřadu nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Prodej krůtího masa

Firma Zelenka Židlochovice bude prodávat v úterý dne 14. listopadu 2017 v době od 10.00 hodin do 13.00 hodin na tržišti na Ptačině krůtí maso z Jižní Moravy. Krůty firma chová, poráží a prodává krůty celé, porcované krůtí maso a uzeniny.

Číst více

Prodej ryb

Soukromý prodejce Jaroslav Veselý bude prodávat v úterý dne 14. listopadu 2017 od 10.00 hodin do 10.15 hodin na náměstí Práce ryby, cibuli, víno a jablka Kapr první jakosti – 85,- Kč/kg Kapr výběr – 95,- Kč/kg Amur – 100,- Kč/kg Tolstolobit – 58,- Kč/kg Pstruh duhový – 175,- Kč/kg Cibule balená 5 kg nebo 10 kg Žlutá i červená - 10,- Kč/kg Víno bílé i červené 50,- Kč/litr Jablka Golden, Jonagold a Jonaprince

Číst více

Trénování paměti a cvičení s batolaty

Městské kulturní středisko Adamov zve seniory na pokračování trénování paměti s Michaelou Nešporovou. Probíhat bude vždy ve středu v době od 8.30 hodin do 9.30 hodin v MKS na Ptačině, poprvé ve středu dne 8. listopadu 2017, a to celkem 5x. Pokračovat bude také cvičení s batolaty, i zde začíná dalších pět lekcí ve středu dne 8. listopadu 2017 a další čtyři středy následující vždy od 9.45 hodin do 10.45 hodin.

Číst více

Prodej krůtího masa

Firma Zelenka Židlochovice prodává dnes do 13.00 hodin na tržišti na Ptačině krůtí maso z Jižní Moravy. Krůty firma chová, poráží a prodává krůty celé, porcované krůtí maso a uzeniny.

Číst více

Nález kocourka

Oznamujeme občanům, že byl nalezen kocourek rezavé barvy, stáří max. 1 rok. Majitel se může informovat na pokladně MěÚ Adamov nebo na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Sobotní prodeje - Tylex Letovice, a.s.

Společnost Tylex Letovice, a.s., oznamuje občanům, že v sobotu dne 11. listopadu 2017 pokračují tradiční sobotní prodeje v podnikové prodejně. Poslední sobotní prodej se uskuteční v sobotu dne 2. prosince 2017. V uvedené soboty bude otevřeno vždy od 8.00 hodin – 14.00 hodin. Využijte mimořádné příležitosti k výhodnému nákupu! Přijďte si vybrat z nové kolekce záclonovin, voálů, dekoračních tkanin, ubrusů i krajek. Možnost nákupu za velmi výhodných podmínek, široký sortiment nabídky. Ve společnosti Tylex Letovice, a.s. mají konfekční dílnu, kde Vám nabízí šití záclon a závěsů na míru. Podniková prodejna se nachází v areálu společnosti Tylex Letovice, a.s., v Brněnské ulici č. 4. Běžná otevírací doba: pondělí – pátek od 8.00 hodin – 16.00 hodin. Společnost Tylex Letovice, a.s. Vás zve k nákupům v podnikové prodejně.

Číst více

Prodej sýrů

Soukromý prodejce bude prodávat dnes od 14.30 hodin do 14.45 hodin u Základní školy na Horce a od 15.00 hodin do 15.15 hodin na tržišti na Ptačině tradiční domácí potraviny přímo od výrobce, domácí máslo, korbáčiky, nakládané tvarůžky, pomazánky, pařenice aj. Na místě proběhne ochutnávka.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 90 let zemřela naše spoluobčanka paní Jaroslava Sehnalová. Rozloučení se zesnulou se koná zítra, to je ve čtvrtek dne 2. listopadu 2017 ve 13 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Zastupitelstvo města Adamova

Starosta města svolává 21. zasedání Zastupitelstva města Adamova, které se koná dnes v 16.30 hodin v budově Městského úřadu v Adamově. Na toto veřejné zasedání zve starosta města všechny občany Adamova.

Číst více

Pohádka O princezně a kouzelné větvičce

Městské kulturní středisko Adamov si Vás dovoluje pozvat na pohádku O princezně a kouzelné větvičce, která je pro děti z mateřských škol připravena na 6. listopadu 2017 od 9.45 hodin do sálu MKS na Ptačině.

Číst více

Setkání s Jaromírou Vítkovou

O práci senátorky přijde povídat v pondělí dne 6. listopadu 2017 od 17 hodin senátorka a bývalá místostarostka města Boskovic Jaromíra Vítková. Setkání se koná v MKS na Ptačině.

Číst více

Beseda o povodních

Na 9. listopadu 2017 je pro Vás připravena beseda s autory a spolutvůrci filmového dokumentu o povodních v Adamově v roce 1997. Beseda se koná v 17 hodin v sále MKS na Ptačině.

Číst více

Zájezd na generálku představení Falešné našeptávání

Na pátek dne 10. listopadu 2017 připravuje MKS zájezd do Slováckého divadla v Uherském Hradišti na generálku představení Falešné našeptávání.

Číst více

Koncert Zuzany Zemanové a Jaromíra Žižky

Dne 10. listopadu 2017 jste zváni na koncert šansoniérky Zuzany Zemanové a akordeonisty Jaromíra Žižky, který se koná od 18 hodin v sále MKS na Ptačině.

Číst více

Zájezd na vysílání rozhlasového pořadu Tobogán

Po uzávěrce Zpravodaje byl vyjednán zájezd na slavnostní vysílání rozhlasového pořadu Tobogán, který je tentokrát připraven v Hudebním divadle Karlín jako dvouhodinová zábavná talk show Aleše Cibulky a jeho hostů, mezi kterými budou Dasha, Antonín Procházka, Hana Křížková, Martin Písařík, Markéta Procházková a další. Zájezd se koná v sobotu dne 18. listopadu 2017 a po Tobogánu je zajištěna prohlídka divadla a setkání s jeho vedením.

Číst více

Prodej krůtího masa

Firma Zelenka Židlochovice bude prodávat v úterý dne 31. října 2017 v době od 10.00 hodin do 13.00 hodin na tržišti na Ptačině krůtí maso z Jižní Moravy. Krůty firma chová, poráží a prodává krůty celé, porcované krůtí maso a uzeniny.

Číst více

Prodej ryb

Soukromý prodejce Jaroslav Veselý bude v úterý dne 31. října 2016 od 10.00 hodin do 10.15 hodin prodávat na náměstí Práce ryby, cibuli a jablka Kapr první jakosti – 80,- Kč/kg Kapr výběr – 90,- Kč/kg Amur – 100,- Kč/kg Tolstolobit – 58,- Kč/kg Pstruh duhový – 165,- Kč/kg Cibule balená 5 kg nebo 10 kg žlutá - Kč 10,- jablka Golden, Jonagold a Jonaprince

Číst více

Přerušení dodávky el. energie

Společnost E-ON oznamuje, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy – rekonstrukcí, oprav, údržbových a revizních prací bude v úterý dne 31. října 2017 v době od 7.00 hodin do 16.00 hodin přerušena dodávka elektrické energie na ulici Pod Horkou – domy č.o. 4, 6, 8, 10 a 12 a na Smetanově náměstí – dům č.o. 1.

Číst více

Odstranění nebo ořez dřevin

Společnost E-ON žádá vlastníky či uživatele nemovitostí (pozemků) o odstranění nebo ořez dřevin ohrožujících bezpečný a spolehlivý provoz elektrického distribučního zařízení. Odstranění a ořez dřevin proveďte prosím v termínu do 15 dnů od tohoto upozornění. Uplyne-li uvedená lhůta marně, společnost E-ON oznamuje, že zaměstnanci společnosti nebo zmocněný Zhotovitel vstoupí následně na dotčené nemovitosti (pozemky) a provedou odstranění a ořez dřevin vlastními prostředky. Užitková dřevní hmota bude ponechána na místě k dalšímu využití vlastníkem či uživatelem nemovitosti (pozemku), vzniklý klest a zbytky po těžbě budou zlikvidovány zaměstnanci společnosti. Za nesplnění zákonných povinností majitelů či uživatelů nemovitostí ořezat popř. odstranit stromoví a jiné porosty ohrožující bezpečný a spolehlivý provoz distribučních zařízení může příslušné vlastníky či uživatele, formou sankcí, postihnout Energetický regulační úřad. Bližší informace získáte na telefonním čísle 603 418 123.

Číst více