Nabídka práce

Společnost ADAVAK, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici "Samostatná účetní pro SVJ".

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru, či praxi na obdobné pozici minimálně 3 roky;
  • praktickou znalost a vedení podvojného účetnictví, daňového přiznání, apod.;
  • práce s PC - MS Office uživatelská znalost;
  • zkušenost se zpracováním účetnictví v ekonomickém softwaru;
  • týmového hráče, spolehlivost, loajalitu, pečlivost, dobré organizační schopnosti, flexibilitu a komunikační schopnosti;
  • znalost podvojného účetnictví pro společenství vlastníků jednotek (SVJ) velkou výhodou.

Náplň práce:

  • Vedení PÚ;
  • účtování dokladů a odměn SVJ;
  • zpracování daňových přiznání.

Nabízíme:

  • Práci na hlavní pracovní poměr;
  • možnost zkráceného pracovního úvazku,
  • mobilní telefon;
  • pravidelná školení a možnost profesního rozvoje;
  • zázemí stabilní společnosti;
  • nástup možný ihned;
  • místo výkonu práce Adamov.

V případě, že splňujete výše uvedené požadavky a naše nabídka Vás oslovila, zašlete nám svůj strukturovaný životopis na email: [email protected].

Uchazeči, jejichž profesní nabídka nejlépe odpovídá požadavkům, budou pozváni k dalšímu kolu výběrového řízení.

  • Nabídka práce