Spartak Adamov - TJ Rájec-Jestřebí 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)

Branky a asistence za Adamov: 2x Vorel (Zubíček, bez as.), Zubíček (Vorel)

Soupeř z Rájce začal ve vysokém tempu. Výborně kombinoval, bruslil a z každé pozice střílel. Z tlaku vytěžil a v polovině třetiny vedl již 2:0. Adamov snížil Zubíčkem po přihrávce Vorla. Ale před odchodem do kabin Rájec z přesilové hry zvýšil své vedení.

Druhá část hry se nesla ve znamení tlaku Adamova. Nejdříve po přihrávce Zubíčka snížil Vorel a následně neúnavný Vorel vypíchl puk obránci a jel sám na brankáře Rájce, kterému nedal šanci. Domácí měli ještě další šance na vstřelení gólu, ale žádnou již neproměnili. Naopak soupeř v závěru třetiny vsítil branku z přesilovky a do kabiny šel s jednogólovým vedením.

V závěrečné části byla hra zpočátku vyrovnaná, ale postupem času se začali hokejisté Rájce obávat o výsledek. Adamov byl v tlaku. Z nátlakové hry si vynutil po faulu přesilovku a snažil se o vyrovnání. Chyba obránce, který trefil hráče před sebou, ukončila naděje Adamova. Chybující obránce sice ještě stačil pokrýt hráče, ale nikdo jiný se již nestačil vrátit a dojíždějící hráč skóroval.

Hráči si musí uvědomit, že se nemůžeme spoléhat pouze na první pětku. Všichni musí hrát zodpovědně, do zápasu dát všechno. Neproměněné vyložené gólové šance nás stáli lepší výsledek. Nehledě na to, že první dva obdržené góly jsme soupeři darovali po hrubých chybách v obranném pásmu.

• Spartak Adamov - TJ Rájec-Jestřebí 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)