Soutěžní ročník 2014/2015

Přehled utkání III.třídy mužů- okres Blansko - 2014/2015

FK-muži Kontakty družstvo mužů:
Jiří Souček - trenér - tel. 725 357 807
Aleš Manoušek st. - asistent trenéra - tel. 728 523 212
Hynek Jarůšek - vedoucí družstva - tel. 603 719 414
Jakub Hoffman - člen realizačního týmu - tel. 606 794 167

kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
16. kolo FK Adamov Lažany 8.5. 16:30
7 : 0 (4 : 0)
Malásek 3, Šubrt 2, Krátký L., Karaffa
17. kolo Ostrov FK Adamov 11.4. 15:30 3 : 3 (3 : 1)
Malásek 2, Brychta
18. kolo Drnovice FK Adamov 19.4. 16:00
1 : 2 (0 : 1)
Šubrt, Malásek
19. kolo FK Adamov Vísky 26.4. 16:00 8 : 1 (3 : 0)
Malásek 4, Tomášek, Cupal, Hrazdíra, Brychta
20. kolo Bořitov B FK Adamov 3.5. 13:15 2 : 2 (2 : 2)
Cupal, Malásek
21. kolo FK Adamov Svitávka 10.5. 16:30
6 : 0 (2 : 0)
Malásek 3, Brychta, Smolík, Hrazdíra
22. kolo Vranová FK Adamov 17.5. 16:30 1 : 2 (0 : 1)
Karaffa 2
23. kolo FK Adamov Kotvrdovice 24.5. 16:30
2 : 0 (0 : 0)
Šubrt, Cupal
24. kolo Skalice n Sv. FK Adamov 31.5. 16:30 1 : 4 (1 : 2)
Malásek 2, Hrazdíra, Dáňa
25. kolo FK Adamov Boskovice B 7.6. 16:30
8 : 0 (4 : 0)
Malásek 4, Cupal, Hrazdíra, Dáňa, Manoušek A.
26. kolo Knínice FK Adamov 14.6. 16:30
3 : 2 (1 : 2)
Smolík, Malásek
15. kolo Ráječko B FK Adamov 21.6. 16:30 0 : 0 (0 : 0)
podzim
1. kolo V. Opatovice FK Adamov 10.08. 16:30 3 : 1 (2 : 1)
Malásek
2. kolo FK Adamov Ráječko B 17.08. 16:30 6 : 1 (5 : 1)
Malásek 3, Krátký O., Hrazdíra, Brychta
3. kolo Lažany FK Adamov 24.08. 16:30 1 : 3 (0 : 1)
Malásek, Dáňa, Vach T.
4. kolo FK Adamov Ostrov 31.08. 16:30 6 : 2 (1 : 0)
Hrazdíra 2, Malásek 2, Vach T. 2
5. kolo FK Adamov Drnovice 07.09. 16:30 1 : 2 (1 : 0)
Malásek
6. kolo Vísky FK Adamov 14.09. 16:00 0 : 0 (0 : 0)
7. kolo FK Adamov Bořitov B 21.09. 16:00 4 : 0 (1 : 0)
Malásek 2, Krátký L., Krátký A.
8. kolo Svitávka FK Adamov 28.09. 16:00 1 : 5 (1 : 2)
Krátký L., Vach T., Malásek, Hrazdíra, Didi
9. kolo FK Adamov Vranová 05.10. 15:30 6 : 2 (3 : 0)
Brychta 3, Malásek 2, Vach T.
10. kolo Kotvrdovice FK Adamov 11.10. 16:00 1 : 2 (1 : 1)
Vach T., Malásek
11. kolo FK Adamov Skalice 19.10. 15:00 2 : 3 (0 : 0)
Malásek, Dáňa
12. kolo Boskovice B FK Adamov 26.10. 16:45 1 : 5 (0 : 2)
Malásek 3, Vach T. 2
13. kolo FK Adamov Knínice 02.11. 14:00 5 : 1 (2 : 0)
Vach T. 2, Hrazdíra, Didi, vlastní
14. kolo FK Adamov V. Opatovice 09.11. 14:00 0 : 2 (0 : 0)

Konečná tabulka soutěžního ročníku 2014/2015 – III.třídy mužů

1. Ráječko B 26 18 3 5 83 : 44 57
2. FK Adamov 26 17 4 5 92 : 32 55
3. Drnovice 26 18 1 7 82 : 44 55
4. Svitávka 26 15 2 9 75 : 57 47
5. Skalice n. Sv. 26 15 1 10 61 : 49 46
6. Boskovice B 26 14 2 10 90 : 74 44
7. V. Opatovice 26 12 5 9 62 : 61 41
8. Knínice 26 11 4 11 64 : 53 37
9. Vísky 26 9 8 9 62 : 66 35
10. Ostrov 26 9 7 10 50 : 64 34
11. Bořitov B 26 8 2 16 37 : 75 26
12. Vranová 26 6 3 17 45 : 87 21
13. Kotvrdovice 26 5 2 19 32 : 81 17
14. Lažany 26 2 2 22 28 : 76 8

Přehled utkání St. žáci 7+1 - II. třída, okres Blansko - 2014/2015

přípravka starší Kontakty starší žáci:

Trenér - Toušek Roman, 774 098 632
Asistent trenéra - Cypra Vladimír
Manažer mládeže - Hloušek Dušan, 734 527 021

kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
Družstvo starších žáků se sloučilo s SK Sokol Lipovec a hraje pod hlavičkou Lipovce.
podzim
1. kolo Kotvrdovice FK Adamov 30.08. 13:00 14 : 2 (7 : 1)
Bavlnka 2
2. kolo volný los
3. kolo Lipovec FK Adamov 13.09. 14:00 6 : 5 (4 : 3)
Janoušek 2, Bavlnka 2, Flachs
4. kolo FK Adamov Rudice/Jed. 21.09. 13:00 2 : 10 (0 : 5)
Pernica, Janoušek
5. kolo Sloup/Vysoč. FK Adamov 27.09. 16:00 16 : 2 (8 : 1)
Janoušek, Pernica
6. kolo Ráječko FK Adamov 05.10. 10:00 6 : 2 (3 : 1)
Bavlnka, Janoušek
7. kolo FK Adamov Kuřim 11.10. 12:30 0 : 9 (0 : 3)
8. kolo FK Adamov Kotvrdovice 19.10. 12:30 1 : 11 (0 : 3)
Flachs
9. kolo volný los
10. kolo FK Adamov Lipovec 28.10. 10:00 1 : 13 ( 1 : 7)
Pernica
11. kolo Rudice/Jed. FK Adamov 02.11. 10:00 15 : 2 (5 : 1)
Bavlnka 2

Tabulka po podzimní části soutěžního ročníku 2014/2015 – St. žáci 7+1 - II. třída

1. Rudice/Jedovnice 10 9 1 0 94 : 13 28
2. Sloup/Vysočany 9 7 1 1 58 : 17 22
3. Kuřim 9 6 0 3 55 : 18 18
4. Kotvrdovice 9 5 0 4 42 : 35 15
5. Lipovec 10 3 0 7 30 : 62 9
6. Ráječko 10 2 0 8 14 : 65 6
7. FK Adamov 9 0 0 9 17 : 100 0

Přehled utkání starší přípravky 5 + 1 - II. třída, okres Blansko 2014/2015

přípravka starší Kontakty družstvo starší přípravky:

Trenér - Kos Petr, 774 255 454
Asistent trenéra - Trunda Radek
Manažer mládeže - Hloušek Dušan, 734 527 021

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
11. Benešov/Koř. FK Adamov 18.4. 9:00
3 : 14 (3 : 4)
Skoumal 6, Zouhar 6, Volgemut, Konečný
11. Lipovec FK Adamov 18.4. 13:30
2 : 13 (1 : 6)
Zouhar 4, Konečný 3, Hloušek 2, Čáp 2, Volgemut 2
12. Boskovice A FK Adamov 25.4. 9:00 9 : 8 (7 : 2)
Zouhar 3, Konečný 2, Skoumal 2, Kos
12. Boskovice B FK Adamov 25.4. 10:30
5 : 12 (4 : 6)
Kos 4, Skoumal 3, Polzer 2, Unčík, Zouhar, Konečný
13. FK Adamov Blansko B 29.4. 13 : 3 (3 : 0)
Zouhar 4, Kos 3, Skoumal 3, Hloušek 2, Volgemut
13. FK Adamov Blansko A 13.5. 18:00
3 : 7 (2 : 3)
Kos 2, Hloušek
20. FK Adamov Jedovnice 6.5. 18:00
9 : 5 (11 : 1)
Zouhar 7, Kos 4, Konečný 3, Hloušek, Unčík, Polzer, Čáp, Chajda
14. V. Opatovice FK Adamov 9.5. 9:00
2 : 15 (0 : 5)
Zouhar 6, Hloušek 2, Skoumal 2, Volgemut 2, Kos, Čáp, Konečný
14. Knínice FK Adamov 9.5. 10:30
5 : 14 (3 : 7)
Zouhar 6, Hloušek 2, Polzer 2, Čáp 2, Kos, Volgemut
15. FK Adamov Kunštát/Oleš. B 16.5. 9.00
25 : 0 (15 : 0)
Volgemut 6, Čáp 6, Zouhar 4, Konečný 3, Polzer 2, Unčík 2, Skoumal, Hloušek
15. FK Adamov Kunštát/Oleš. A 16.5 10:30
5 : 5 (3 : 1)
Konený 2, Kos 2, Hloušek
16. Letovice FK Adamov 22.5. 16:00
1 : 13 (1 : 6)
Zouhar 4, Konečný 3, Skoumal 2, Tatar 2, Kos, Hloušek
16. Svitávka FK Adamov 22.5. 17:15
3 : 12 (2 : 7)
Kos 5, Zouhar 3, Tatar 2, Skoumal 2
17. Drnovice FK Adamov 30.5. 9:00
0 : 15 (0 : 5)
Zouhar D. 5, Konečný 3, Kos 2, Volgemut 2. Zouhar F. 2, Čáp
17. Lysice FK Adamov 30.5. 10:30
2 : 26 (1 : 14)
Zouhar D. 8, Zouhar F. 5, Konečný 4, Volgemut 4, Čáp 2, Kos 2, Hloušek
18. FK Adamov Lažany 7.6. 10:00
25 : 0 (14 : 0)
Zouhar 8, Unčík 6, Skoumal 4, Polzer 3, Hloušek 2, Konečný, Čáp
18. FK Adamov Lipůvka 7.6. 11:30
21 : 3 (11 : 1)
Zouhar 10, Unčík 4, Konečný 4, Polzer 2, Skoumal
19. Ráječko FK Adamov 13.6. 9:00
3 : 3 (1 : 2)
Skoumal 2, Hloušek
19. Rájec-Jestřebí FK Adamov 8.6.
0 : 14 (0 : 11)
Zouhar 5, Unčík 3, Kos 2, Čáp, Hloušek, Konečný, Skoumal
podzim
1. Benešov/Koř. FK Adamov 28.10. 09:00 2 : 12 (1 : 5)
Konečný 4, Zouhar 2, Kos 2, Hloušek, Polzer, Čáp, Skoumal
1. Lipovec FK Adamov 28.10. 10:30 1 : 14 (0 : 5)
Skoumal 4, Zouhar 4, Volgemut 2, Kos 2, Tatar, Konečný
2. FK Adamov Boskovice A 07.09. 10:00 3 : 12 (1 : 5)
Zouhar, Konečný, Unčík
2. FK Adamov Boskovice B 07.09. 11:30 11 : 3 (7 : 1)
Skoumal 4, Tatar 3, Zouhar 2, Konečný, Polzer
3. Blansko B FK Adamov 13.09. 09:00 6 : 8 (4 : 4)
Kos 4, Zouhar, Tatar, Konečný, Polzer
3. Blansko A FK Adamov 13.09. 10:30 4 : 2 (1 : 1)
Tatar, Konečný
4. V. Opatovice FK Adamov 20.09. 09:00 3 : 1 (1 : 1)
Polzer M.
4. Knínice FK Adamov 20.09. 10:30 0 : 7 (0 : 4)
Zouhar 2, Konečný 2, Unčík, Hloušek, Volgemut
5. Kunštát/Oleš. B FK Adamov 27.09. 09:00 0 : 28 (0 : 13)
Polzer 6, Skoumal 5, Unčík 3, Zouhar 3, Kos 2,
Sedláček 2, Volgemut 2, Čáp 2, Konečný 2, Hloušek
5. Kunštát/Oleš. A FK Adamov 27.09. 10:30 5 : 7 (3 : 3)
Unčík 4, Hloušek, Kos, Zouhar
6. FK Adamov Letovice 05.10. 10:00 5 : 2 (0 : 1)
Unčík 4, Tatar
6. FK Adamov Svitávka 05.10. 11:30 16 : 8 (8 : 2)
Polzer 5, Konečný 4, Zouhar 4, Unčík 2, Tatar
7. Drnovice FK Adamov 11.10. 09:00 1 : 16 (0:5)
Volgemut 5, Skoumal 3, Konečný 3, Zouhar 2, Čáp, Unčík, Kos
7. Lysice FK Adamov 11.10. 10:30 2 : 30 (1 : 10)
Zouhar 8, Polzer 7, Skoumal 4, Hloušek 3, Kos 2,
Sedláček 2, Unčík 2, Konečný, Čáp
8. Lažany FK Adamov 18.10. 10:00 1 : 18 (0 : 8)
Zouhar 8, Volgemut 3, Kos 2, Čáp, Skoumal, Unčík, Konečný, Polzer
8. Lipůvka FK Adamov 18.10. 11:15 8 : 9 (5 : 2)
Polzer 4, Hloušek 2, Zouhar 2, Konečný
9. Ráječko FK Adamov 25.10. 09:00 3 : 9 (1 : 2)
Zouhar 4, Konečný 2, Polzer 2, Kos
9. Rájec-Jestřebí FK Adamov 25.10. 10:30 3 : 9 (3 : 4)
Kos 3, Zouhar 2, Skoumal 2, Hloušek, Konečný
10. Jedovnice FK Adamov 10.09. 17:00 6 : 4 (4 : 2)
Konečný 2, Zouhar 2

Konečná tabulka soutěžního ročníku 2014/2015 – starší přípravky 5 + 1 - II. třída

1. Boskovice A 38 37 1 0 698 : 124 112
2. Blansko A 38 34 2 2 567 : 70 104
3. Kunštát/Olešn. A 38 30 3 5 453 :129 93
4. FK Adamov 38 30 2 6 479 : 128 92
5. Rájec-Jestřebí 38 26 0 12 378 : 231 78
6. Knínice 38 25 1 12 400 : 203 76
7. V. Opatovice 38 24 2 12 286 : 198 74
8. Ráječko 38 20 2 16 273 :225 62
9. Blansko B 38 20 1 17 333 : 298 61
10. Jedovnice 38 19 2 17 338 : 294 59
11. Letovice 38 19 0 19 270 : 208 57
12. Boskovice B 38 18 2 18 323 : 264 56
13. Svitávka 38 17 1 20 284 : 303 52
14. Lipůvka 38 12 2 22 217 : 281 40
15. Lipovec 38 10 1 27 174 : 339 31
16. Drnovice 38 9 1 28 158 : 352 28
17. Benešov/Kořenec 38 8 2 28 216 : 359 26
18. Lysice 38 6 1 31 177 : 649 19
19. Kunštát/Oleš. B 38 2 0 36 100 : 771 6
20. Lažany 38 0 0 38 32 : 730 0

Přehled utkání mladší přípravky okres Blansko - 4 + 1 - 2014/2015

přípravka mladší Kontakty družstvo mladší přípravky:

Trenér - Skoumal Jiří, tel. 739 406 055
Trenér brankařů – Němec Filip
Manažer mládeže - Hloušek Dušan, tel. 734 527 021

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
10. FK Adamov Letovice 18.4. 9:00 2 : 17 ( 1: 7)
Malásek 2
10. FK Adamov Svitávka 18.4. 10:30 5 : 2 (2 : 1)
Krátký 2, Skoumal, Šmíd, Brandýský
11. Rájec-Jestřebí FK Adamov 25.4. 10:00 18: 2 (8 : 1)
Malásek, Bavlnka
11. Jedovnice FK Adamov 25.4. 11:15 9 : 6 (4 : 4)
Polzer 3, Malásek, Janoušek, Krátký
12. Blansko A FK Adamov 7.5. 9:00 22 : 0 (10 : 0)
12. Blansko B FK Adamov 7.5. 10:30
15 : 3 (7 : 3)
Polzer 2, Malásek
13. FK Adamov Knínice A 10.5. 10:00
13 : 9 (7 : 4)
Janoušek 4, Krátký 4, Malásek 3, Skoumal 2
13. FK Adamov Knínice B 10.5. 11:30
5 : 16 (3 : 7)
Polzer 3, Malásek, Janoušek
14. volný los
15. Ostrov B FK Adamov 23.5. 9:00
12 : 6 (6 : 5)
Polzer 4, Janoušek, Bavlnka
15. Ostrov A FK Adamov 23.5. 10:30
9 : 5 (7 : 2)
Polzer 2, Janoušek, Bavlnka, Krátký
16. FK Adamov Lysice 30.5. 9:00
3 : 6 (7 : 3)
Malásek 4, Krátký 3, Šmíd 3, Polzer, Volejník, Cinkl
16. FK Adamov Kunštát/Oleš. 30.5. 10:30
8 : 14 (4 : 7)
Polzer 3, Malásek 2, Krátký, Šmíd, Papiž
17. Boskovice FK Adamov 6.6. 9:00
10 : 8 (9 : 4)
Polzer 4, Bavlnka 2, Malásek, Šmíd
17. Benešov/Koř. FK Adamov 6.6. 10:30
11 : 7 (5 : 3)
Polzer 4, Malásek 2, Bavlnka
18. Lažany FK Adamov 14.6. 9:00
4 : 3 (2 : 2)
Malásek, Polzer, Janoušek
18. Lipůvka FK Adamov 14.6. 10:30 14 : 6 (9 : 2)
Polzer 2, Janoušek 2, Malásek, Skoumal
podzim
1. Letovice FK Adamov 30.08. 9:15 23 : 4 (11 : 3)
Malásek 2, Bavlnka 2
1. Svitávka FK Adamov 30.08. 10:30 11 : 9 (6 : 3)
Bavlnka 3, Janoušek 3, Polzer 3
2. Vysočany FK Adamov 06.09. 10:15 nehráno,
soupeř se odhlásil ze soutěže
2. Jedovnice FK Adamov 06.09. 11:30 14 : 2 (6 : 1)
Bavlnka 2
3. Blansko FK Adamov 14.09. 10:00 13 : 4 (7 : 3)
Bavlnka 2, Polzer, Malásek
3. Rájec-Jestřebí FK Adamov 14.09. 11:15 13 : 4 (5 : 1)
Bavlnka 2, Malásek, Skoumal Jáchym
4. Knínice B FK Adamov 20.09. 9:00 7 : 6 (4 : 3)
Bavlnka 2, Polzer T. 2, Janoušek, Malásek
4. Knínice A FK Adamov 20.09. 10:30 6 : 10 (3 : 5)
Malásek 5, Bavlnka 2, Polzer T., Janoušek, Šmíd
5. volný los
6. Ostrov B FK Adamov 04.10 9:00 10 : 2 (5 : 1)
Janoušek, Polzer
6. Ostrov A FK Adamov 04.10 10:15 11 : 3 (5 : 1)
Šmíd, Brandýský, Skoumal
7. FK Adamov Lysice 11.10. 9:00 14 : 6 (7 : 4)
Bavlnka 5, Krátký 2, Janoušek 2, Malásek 2, Šmíd,
Polzer, Brandýský
7. FK Adamov Kunštát/Oleš. 11.10. 10:30 11 : 3 (4 : 1)
Bavlnka 5, Malásek 2, Polzer 2, Janoušek, Brandýský
8. Boskovice FK Adamov 19.10. 9:00 5 : 10 (4 : 4)
Polzer T. 4, Brandýský 2, Bavlnka 2, Krátký, Janoušek
8. Benešov/Koř. FK Adamov 19.10. 10:30 10 : 3 (5 : 2)
Malásek, Bavlnka, Polzer T.
9. Lažany FK Adamov 25.10. 10:00 0 : 23 (0 : 10)
Brandýský 6, Polzer 6, Janoušek 5, Krátký 2,
Bavlnka 2, Šmíd, Burian
9. Lipůvka FK Adamov 25.10. 11:15 14 : 3 (5 : 2)
Bavlnka 2, Krátký

Konečná tabulka soutěžního ročníku 2014/2015 – mladší přípravky okres Blansko - 4 + 1

1. Blansko A 31 30 0 1 497 : 73 90
2. Rájec-Jestřebí 31 27 1 3 335 : 104 82
3. Lipůvka 31 25 2 4 340 : 134 77
4. Letovice 31 25 1 5 363 : 130 76
5. Jedovnice 31 20 1 10 302 : 131 61
6. Knínice B 31 17 1 13 279 : 167 52
7. Ostrov B 31 15 2 14 202 : 176 47
8. Ostrov A 31 13 4 14 222 : 165 43
9. Boskovice 31 13 2 16 238 : 236 41
10. Blansko B 16 11 1 4 127 : 76 34
11. Knínice A 31 10 1 20 226 : 245 31
12. Benešov/Kořenec 31 8 2 21 143 : 295 26
13. Svitávka 31 7 4 20 162 : 325 25
14. Kunštát/Olešnice 31 8 1 22 160 : 346 25
15. FK Adamov 31 8 0 23 200 : 346 24
16. Lysice 31 5 3 33 149 : 444 18
17. Lažany 31 1 0 30 26 : 588 3



Sdílet článek