Soutěžní ročník 2015/2016

Přehled utkání okresního přeboru mužů – OFS Blansko - 2015/2016

FK-muži Kontakty družstvo mužů:
Jiří Souček - trenér - tel. 725 357 807
Aleš Manoušek st. - asistent trenéra - tel. 728 523 212
Aleš Manoušek ml. - vedoucí družstva - tel. 733 569 546
Jakub Hoffman - člen realizačního týmu - tel. 606 794 167

kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
16. kolo Šošůvka FK Adamov 03.04. 15:30 1 : 1 (0 : 0)
Malásek
17. kolo FK Adamov Olomučany 10.04. 15:30 3 : 1 (1 : 0)
Malásek 2, Cupal
18. kolo Olešnice FK Adamov 17.04. 16:00 3: 1 (2 : 1)
Matuška
19. kolo FK Adamov Rudice 24.04. 16:00 2 : 2 (1 : 2)
Malásek 2
20. kolo Vysočany FK Adamov 01.05. 16:30 3 : 0 (1 : 0)
21. kolo FK Adamov Kunštát B 08.05. 16:30 4 : 1 (1 : 0)
Souček, Dáňa, Jabůrek, Bezděk
22. kolo Ráječko B FK Adamov 14.05. 16:30 1 : 1 (0 : 0)
Jabůrek
23. kolo Vavřinec FK Adamov 22.05. 16:30 2 : 2 (1 : 1)
Souček, Dáňa
24. kolo FK Adamov Lipůvka 29.05. 16:30 2 : 2 (1 : 2)
Karaffa, Hrazdíra
25. kolo Bořitov FK Adamov 05.06. 16:30 2 : 3 (2 : 2)
Matuška, Cupal 2
26. kolo FK Adamov Doubravice 12.06. 16:30 2 : 3 (2 : 1)
Dáňa, Malásek
15. kolo FK Adamov Letovice 19.06. 16:30 4 : 2 (1 : 1)
Dáňa 2, Bezděk, Brychta
podzim
1. kolo FK Adamov Sloup 09.08. 16:30 0 : 2 (0 : 1)
2. kolo Letovice FK Adamov 16.08. 16:30 1 : 0 (0 : 0)
3. kolo FK Adamov Šošůvka 23.08. 16:30 5 : 1 (1 : 0)
Matuška 2, Malásek, Dáňa, Beneš
4. kolo Olomučany FK Adamov 30.08. 16:30 1 : 5 (1 : 4)
Malásek 2, Matuška, Souček, Smolík
5. kolo FK Adamov Olešnice 06.09. 16:30 2 : 0 (0 : 0)
Šubrt , Malásek
6. kolo Rudice FK Adamov 12.09. 16:00
5 : 2 (1 : 1)
Šubrt, Bezděk
7. kolo FK Adamov Vysočany 20.09. 16:00 3 : 6 (2 : 3)
Beneš 2, Malásek
8. kolo Kunštát B FK Adamov 26.09. 16:00 4 : 1 (1 : 1)
Matuška
9. kolo FK Adamov Ráječko B 04.10. 15:30 5 : 1 (1 : 1)
Jabůrek 3, Cupal, Matuška
10. kolo FK Adamov Vavřinec 11.10. 15:00
7 : 3 (2 : 3)
Malásek 4, Matuška, Beneš, Bezděk
11. kolo Lipůvka FK Adamov 18.10. 15:00 3 : 3 (0 : 1)
Pokorný, Hrazdíra, Beneš
12. kolo FK Adamov Bořitov 25.10. 14:30 3 : 1 (1 : 1)
Jabůrek 3
13. kolo Doubravice FK Adamov 28.10. 14:30 2 : 1 (2 : 0)
Karaffa
14. kolo Sloup FK Adamov 31.10. 14:00 0 : 2 (0 : 0)
Jabůrek, Beneš

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2015/2016 Okresní přebor mužů – OFS Blansko

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Rudice 26 20 2 4 87 : 35 62
2. Olomučany 26 18 3 5 77 : 32 57
3. Olešnice 26 18 2 6 64 : 34 56
4. Vysočany 26 16 1 9 74 : 57 49
5. Ráječko B 26 14 4 8 83 : 71 46
6. Adamov 26 11 6 9 64 : 53 39
7. Letovice 26 11 1 4 56 : 63 34
8. Kunštát B 26 10 3 13 62 : 66 33
9. Doubravice 26 9 5 12 45 : 50 32
10. Lipůvka 26 8 5 13 67 : 76 29
11. Sloup 26 9 2 15 49 : 68 29
12. Šošůvka 26 8 4 14 65 : 80 28
13. Bořitov 26 5 3 18 29 : 85 18
14. Vavřinec 26 2 5 19 27 : 89 11

Ml. žáci 7+1 - II. třída, okres Blansko

Ml. žáci 7+1Kontakty družstvo ml. žáků:
Trenér - Petr Kos - tel. 774 255 454
As. trenéra - Tomáš Hloušek
Vedoucí mužstva - Dušan Hloušek - tel. 734 527 021
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
podzim
14. kolo FK Adamov Šošůvka 10.04. 13:00 7 : 1 (3 : 1)
Janoušek 3, Kos 2, Poláček, Konečný
15. kolo Lipovec FK Adamov 17.04. 10:30 9 : 1 (4 : 1)
Unčík
16. kolo FK Adamov Žijeme hrou B 24.04. 13:30 3 : 6 (3 : 1)
Moll 2, Skoumal
17. kolo Ráječko FK Adamov 01.05. 10:00 8 : 0 (6 : 0)
18. kolo FK Adamov Benešov/Koř. 08.05. 14:00 7 : 0 (0 : 0)
Janoušek 2, Hloušek 2, Polzer 2, Kos
25. kolo FK Adamov Sloup/Vysoč. 11.05. 17:30 6 : 4 (2 : 1)
Moll 2, Unčík 2, Dvorský, Kos
19. kolo Blansko B FK Adamov 15.05. 10:00 3 : 1 (0 : 1)
Kos
20. kolo volný los
26. kolo Cetkovice FK Adamov 25.05. 17:00 1 : 4 (1 : 1)
Vojáček, Kos, Hloušek, Janoušek
21. kolo FK Adamov Boskovice B 01.06. 17:30 4 : 8 (0 : 2)
Kos 2, Unčík 2
22. kolo Drnovice FK Adamov 04.06. 16:00 3 : 2 (1 : 2)
Hloušek 2
23. kolo FK Adamov Jedovnice 12.06. 14:00 12 : 1 (2 : 0)
Kos 4, Janoušek 3, Moll 2, Unčík, Buriánek
24. kolo V. Opatovice FK Adamov 14.06. 10:00 3 : 3 (1 : 2)
Kos 2, Hloušek
podzim
1. kolo Šošůvka FK Adamov 31.08. 18:30 2 : 8 (0 : 6)
Janoušek 3, Dvorský 2, Kos, Volgemut, Skoumal
2. kolo FK Adamov Lipovec 06.09. 14:00 6 : 3 (2 : 2)
Kos 2, Janoušek, Vojáček, Skoumal, Polzer
3. kolo Žijeme hrou FK Adamov 13.09. 10:00 1 : 12 (0 : 5)
Janoušek 3, Kos 2, Hloušek 2, Skoumal 2, Konečný 2, Dvorský
12. kolo Sloup/Vysoč FK Adamov 17.09. 17:00 1 : 10 (0 : 5)
Kos 4, Skoumal 2, Hloušek 2, Dvorský, Janoušek
4. kolo FK Adamov Ráječko 20.09. 10:00 2 : 5 (1 : 1 )
Kos, Konečný
5. kolo Benešov/Koř. FK Adamov 26.09. 16:00 0 : 3 (0 : 1)
Polzer 2, Janoušek
13. kolo FK Adamov Cetkovice 28.09. 10:00 10 : 1 (3 : 1)
Dvorský 3, Kos 2, Janoušek 2, Unčík, Polzer, Skoumal
6. kolo FK Adamov Blansko B 04.10. 13:00 5 . 2 (1 : 0)
Janoušek 4, Volgemut
7. kolo volný los
8. kolo Boskovice B FK Adamov 17.10. 16:00 5 : 5 (3 : 1)
Skoumal 3, Janoušek, Moll
9. kolo FK Adamov Drnovice 25.10. 12:00 6 : 3 (2 : 3)
Konečný 3, Skoumal, Janoušek, Kos
10. kolo Jedovnice FK Adamov 28.10. 10:00 3 : 14 (1 : 8)
Konečný 6, Kos 3, Janoušek 3, Dvorský 2
11. kolo FK Adamov V. Opatovice 31.10. 10:00 10 : 0 (4 : 0)
Konečný 3, Moll 3, Janoušek 2, Kos, Hloušek

Závěrečná tabulka po podzimní části soutěžního ročníku 2015/2016 Ml. žáci 7+1 - II. třída, okres Blansko

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Ráječko 24 21 1 2 204 : 44 64
2. Lipovec 24 19 3 2 188 : 52 60
3. Adamov 24 15 2 7 141 : 73 47
4. Blansko B 24 14 4 6 85 : 50 46
5. Žijeme hrou B 24 13 2 9 110 : 100 41
6. Boskovice B 24 12 3 9 132 : 92 39
7. Jedovnice 24 10 2 12 101 : 120 32
8. Velké Opatovice 24 9 3 12 76 : 101 30
9. Drnovice 24 9 3 12 87 : 108 30
10. Cetkovice 24 6 5 13 71 : 154 23
11. Sloup/Vysočany 24 6 1 17 45 : 120 19
12. Benešov/Kořenec 24 5 3 16 55 : 133 18
13. Šošůvka 24 1 0 23 24 : 178 3

Přehled utkání mladší přípravky okres Blansko - 4 + 1 - 2015/2016

přípravka mladší Kontakty družstvo mladší přípravky:

Trenér - Skoumal Jiří, tel. 739 406 055
Asistent trenéra - Petr Cink
Vedoucí družstva - Radek Trunda

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
8. FK Adamov Letovice A 30. 04. 09:00 2 : 18 (2 : 9)
Polzer 2
8. FK Adamov Letovice B 30. 04. 10:30 9 : 3 (5 : 2)
Polzer 4, Janoušek 2, Krátký, Šmíd, Malásek
9. V. Opatovice FK Adamov 04. 05. 16:30 5 : 16 (0 : 7)
Polzer 6, Malásek 2, Skoumal 2, Janoušek 2,
Šmíd 2, Cinkl, Šebek
9. Knínice FK Adamov 04. 05. 18:00 5 : 10 (0 : 8)
Polzer 5, Janoušek 3, Malásek 2
10. Lažany FK Adamov 14. 05. 09:00 5 : 14 (1 : 7)
Polzer 10, Janoušek 2, Šmíd, Malásek
10. Lipůvka FK Adamov 14. 05. 10:15 11 : 7 (7 : 0)
Janoušek 5, Skoumal, Polzer
11. FK Adamov Ostrov 21. 05. 09:00 1 : 7 (1 : 4)
Polzer
11. FK Adamov Jedovnice 21. 05. 10:30 14 : 4 (4 : 2)
Malásek 5, Janoušek 5, Skoumal 3, Polzer
12. Rájec-Jestř. FK Adamov 28. 05. 09:00 11 : 7 (6 : 4)
Plozer 2, Janoušek 2, Skoumal, Malásek, Krátký
12. Drnovice FK Adamov 28. 05. 10:30 6 : 3 (4 : 3)
Polzer 2, Malásek
13. FK Adamov Blansko A 04. 06. 09:00
14 : 5 (7 : 4)
Janoušek 6,Krátký 3,Šmíd 2,Malásek 2,Polzer
13. FK Adamov Blansko B 04. 06. 10:30
11 : 3 (4 : 2)
Janoušek 4,Malásek 3,Krátký 2,Šmíd,Polzer
14. Boskovice A FK Adamov 11. 06. 09:00 21 : 4 (11 : 2)
Polzer 2, Janoušek, Krátký
14. Boskovice B FK Adamov 11. 06. 10:15 2 : 23 (0 : 12)
Plozer 6, Krátký 4, Skoumal 4, Šmíd 3, Malásek 2,
Cinkl 2, Dvořáček, Janoušek
podzim
1. Letovice A FK Adamov 05. 09. 10:00 20 : 2 (10 : 1)
Janoušek 2
1. Letovice B FK Adamov 05. 09. 11:15 4 : 11 (2 : 5)
Polzer 4, Janoušek 3, Malásek 2, Krátký, Šmíd
2. FK Adamov V. Opatovice 12. 09. 09:00 19 : 0 (10 : 0)
Janoušek 9, Šmíd 4, Polzer 3, Malásek 2, Skoumal
2. FK Adamov Knínice 12. 09. 10:30 13 : 3 (9 : 2)
Malásek 5, Janoušek 3, Šmíd 2, Cinkl, Skoumal, Polzer
3. Lažany FK Adamov 20. 09. 09:00 9 : 7 (4 : 3)
Polzer 3, Janoušek 3, Šmíd
3. Lipůvka FK Adamov 20. 09. 10:15 11 : 5 (8 : 3)
Janoušek 4, Polzer
4. Jedovnice FK Adamov 26. 09. 09:00 10 : 4 (4 : 3)
Šmíd 2, Krátký, Polzer
4. Ostrov FK Adamov 26. 09. 10:15 8 : 3 (5 : 2)
Krátký 2, Šmíd
5. FK Adamov Rájec-Jestř. 04. 10. 09:00 5 : 15 (4 : 9)
Janoušek 2, Polzer 2, Krátký
5. FK Adamov Drnovice 04. 10. 10:30 9 : 11 (5 : 5)
Janoušek 3, Polzer 3, Šmíd 2, Krátký
6. Blansko A FK Adamov 10. 10. 09:00 14 : 10 (7 : 6)
Janoušek 5, Malásek 3, Polzer 2
6. Blansko B FK Adamov 10. 10. 10:15 9: 6 (6 : 4)
Krátký 4, Polzer, Janoušek
7. FK Adamov Boskovice A 17. 10. 09:00 8 : 12 (3 : 5)
Malásek 4, Janoušek 2, Šmíd, Polzer
7. FK Adamov Boskovice B 17. 10. 10:30 13 : 8 (10 : 4)
Janoušek 8, Malásek 2, Polzer 2, Krátký

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2015/2016 - Okresní přebor ml. přípravek 4+1 – OFS Blansko

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Letovice A 28 28 0 0 443 : 75 84
2. Blansko A 28 23 0 5 346 : 160 69
3. Rájec-Jestřebí 28 22 1 5 347 : 147 67
4. Boskovice A 28 21 3 4 297 : 140 66
5. Lipůvka 28 18 1 9 266 : 192 55
6. Jedovnice 28 14 0 14 168 : 242 42
7. Adamov 28 12 0 16 250 : 240 36
8. Ostrov 28 11 2 15 119 : 131 35
9. Drnovice 28 10 2 16 182 : 292 32
10. Knínice 28 9 0 18 177 : 243 28
11. Blansko B 28 8 0 20 191 : 253 24
12. Letovice B 28 7 3 18 139 : 241 24
13. Lažany 28 7 1 20 125 : 269 22
14. Velké Opatovice 28 6 1 21 104 : 358 19
15. Boskovice B 28 5 3 20 146 : 317 18



Sdílet článek