Soutěžní ročník 2016/2017

Přehled utkání okresního přeboru mužů – OFS Blansko - 2016/2017

FK-muži Kontakty družstvo mužů:
Jiří Souček - trenér - tel. 725 357 807
Aleš Manoušek st. - asistent trenéra - tel. 728 523 212
Jakub Hoffman - člen realizačního týmu - tel. 606 794 167

kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
15. kolo Bořitov FK Adamov 02.04. 15:30 2 : 3 (1 : 2)
Knee, Matuška, Malásek
16. kolo Sloup FK Adamov 09.04. 15:30 4 : 1 (2 : 0)
Malásek
17. kolo FK Adamov Letovice 15.04. 16:00 2 : 1 (1 : 0)
Knee, Hrazdíra
18. kolo Doubravice FK Adamov 23.04. 16:00 1 : 0 (0 : 0)
19. kolo FK Adamov Olomučany 30.04. 16:30 3 : 1 (1 : 1)
Souček, Hrazdíra, Knee
20. kolo FK Adamov Olešnice 06.05. 16:30 0 : 0 (0 : 0)
21. kolo FK Adamov Ráječko B 14.05. 16:30 2 : 1 (0 : 0)
Hrazdíra 2
22. kolo Kunštát B FK Adamov 20.05. 16:30 2 : 3 (1 : 2)
Hrazdíra, Knee, Matuška
23. kolo FK Adamov Vysočany 28.05. 16:30 1 : 2 (0 : 2)
Dáňa
24. kolo Šošůvka FK Adamov 04.06. 16:30 3 : 1 (2 : 0)
Malásek
25. kolo Lipůka FK Adamov 11.06. 16:30 2 : 1 (1 : 1)
Knies
26. kolo FK Adamov Kořenec 17.06. 16:30 3 : 2 (0 : 0)
Knee 2, Dáňa
podzim
2. kolo FK Adamov Bořitov 14.08. 15:00 4 : 3 (1 : 3)
Jabůrek 3, Dáňa
3. kolo FK Adamov Sloup 21.08. 15:00 1 : 3 (1 : 3)
Knies
4. kolo Letovice FK Adamov 28.08. 16:00 4 : 0 (0 : 0)
5. kolo FK Adamov Doubravice 04.09. 16:00 4 : 1 (1 : 0)
Malásek 3, Jabůrek
6. kolo Olomučany FK Adamov 11.09. 16:00 6 : 0 (3 : 0)
7. kolo Olešnice FK Adamov 18.09. 15:30 4 : 3 (3 : 1)
Jabůrek 2, Malásek
8. kolo Ráječko B FK Adamov 24.09. 15:30 3 : 1 (2 : 0)
Šubrt
1. kolo FK Adamov Boskovice B 28.09. 15:30 4 : 1 (2 : 1)
Jabůrek 2, Malásek, Didi
9. kolo FK Adamov Kunštát B 02.10. 15:00
6 : 1 (2 : 0)
Malásek 4, Jabůrek, Šubrt
10. kolo Vysočany FK Adamov 09.10. 15:00 6 : 2 (2 : 0)
Jabůrek, Krátký
11. kolo FK Adamov Šošůvka 16.10. 15:00
3 : 3 (2 : 1)
Malásek 2, Knies
12. kolo FK Adamov Lipůvka 23.10. 14:30 2 : 0 (0 : 0)
Souček, Jabůrek
13. kolo Kořenec FK Adamov 30.10. 14:30 0 : 5 (0 : 2)
Matuška 2, Dáňa, Karaffa, Hrazdíra
14. kolo Boskovice B FK Adamov 05.11. 14:00 4 : 1 (0 : 1)
Cupal

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2016/2017 okresního přeboru mužů, okres Blansko

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Vysočany 26 18 6 2 86 : 38 60
2. Olešnice 26 13 4 9 68 : 52 43
3. Ráječko B 26 13 3 10 80 : 62 42
4. Doubravice 26 12 4 10 47 : 52 40
5. Sloup 26 11 6 9 52 : 51 39
6. FK Adamov 26 12 2 12 56 : 60 38
7. Bořitov 26 11 5 10 52 : 47 38
8. Olomučany 26 11 5 10 57 : 52 38
9. Boskovice B 26 10 7 9 61 : 57 37
10. Letovice 26 9 6 11 52 : 51 33
11. Lipůvka 26 10 3 13 48 : 57 33
12. Šošůvka 26 9 5 12 69 : 79 32
13. Kunštát B 26 10 2 14 52 : 68 32
14. Kořenec 26 3 2 21 30 : 84 11

Přehled utkání starších žáků (8+1) - II. třída, okres Blansko - 2016/17

st. žáciKontakty družstvo st. žáků:
Trenér - Petr Kos - tel. 774 255 454
As. trenéra - Tomáš Hloušek
Vedoucí mužstva - Dušan Hloušek - tel. 734 527 021
kolo Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
jaro
13. kolo Letovice FK Adamov 09.04. 10:00 1 : 0 (0 : 0)
14. kolo FK Adamov Šošůvka 15.04. 13:30 6 : 0 (2 : 0)
Bavlnka 3, Havelka 2, Chrascina
15. kolo FK Adamov Lipovec 22.04. 12:30 8 : 2 (4 : 2)
Havelka 2, Bavlnka 2, Chráscina 2, Janoušek, Skoumal
16. kolo FK Adamov Boskovice B 30.04. 14:00 3 : 3 (3 : 0)
Havelka, Bavlnka, Skoumal
17. kolo Ráječko/Sloup
FK Adamov
06.05. 10:00 3 : 1 (2 : 0)
Skoumal
12. kolo FK Adamov Svitávka/Vísky 10.05. 18:00 3 : 2 (1 : 1)
Skoumal, Bavlnka, Janoušek
18. kolo FK Adamov Jedovn./Kotvr. 14.05. 14:00 2 : 4 (1 : 2)
Bavlnka, Dvorský
19. kolo Žijeme hrou B FK Adamov 20.05. 14:00 1 : 2 (1 : 1)
Chráscina, Skoumal
20. kolo FK Adamov Cetkov./V.Op. 28.05. 14:00 3 : 3 (0 : 3)
Havelka, Bavlnka, Dvorský
21. kolo FK Adamov Knínice 03.06. 12:30 2 : 6 (2 : 4)
Chráscina 2
22. kolo Dolní Loučky FK Adamov 11.06. 10:30 2 : 0 (0 : 0)
podzim
1. kolo Svitávka/Vísky FK Adamov 28.08. 10:00 0 : 4 (0 : 3)
Bavlnka 2, Konečný, Toman
2. kolo FK Adamov Letovice 04.09. 13:30 1 : 2 (0 : 1)
Toman
3. kolo Šošůvka FK Adamov 12.09. 10:00 3 : 2 (2 : 2)
Toman, Janoušek
4. kolo Lipovec FK Adamov 17.09. 16:00 11 : 2 (3 : 1)
Bavlnka 2
5. kolo Boskovice B FK Adamov 25.09. 09:00 0 : 1 (0 : 0)
Pisařík
11. kolo FK Adamov Dolní Loučky 28.09. 09:00 0 : 4 (0 : 0)
6. kolo FK Adamov
Ráječko/Sloup
02.10. 12:30 0 : 11 (0 : 5)
7. kolo Jedovnice FK Adamov 09.10. 11:00 8 : 0 (6 : 0)
8. kolo FK Adamov Žijeme hrou B 16.10. 12:30 6 : 2 (1 : 1)
Havelka 2, Bavlnka, Kos, Konečný,
Vojáček
9. kolo Cetkovice FK Adamov 23.10. 10:00 6 : 0 (4 : 0)
10. kolo Knínice FK Adamov 30.10. 10:00 9 : 2 (6 : 1)
Kos 2

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2016/2017 starších žáků (8+1) - II. třída, okres Blansko

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Ráječko/Sloup 22 20 1 1 115 : 21 61
2. Dolní Loučky 22 16 3 3 62 : 16 51
3. Knínice 22 15 2 5 97 : 43 47
4. Cetkovice/V. Op. 22 10 5 7 56 : 50 35
5. Vísky/Svitávka 22 10 3 9 41 : 39 33
6. Letovice 22 9 1 12 30 : 55 28
7. Lipovec 22 8 3 11 78 : 75 27
8. Jedovnice/Kotvr. 22 9 0 13 60 : 64 27
9. Boskovice B 22 7 4 11 57 : 52 25
10. FK Adamov 22 7 2 13 48 : 83 23
11. Žijeme hrou B 22 7 0 15 52 : 87 21
12. Šošůvka 22 2 0 20 18 : 129 6

Přehled utkání mladší přípravky (4 + 1) - II. třída, okres Blansko - 2016/2017

přípravka mladší Kontakty družstvo mladší přípravky:

Trenér - Skoumal Jiří, tel. 739 406 055
Asistent trenéra - Petr Cink
Vedoucí družstva - Radek Trunda

turnaj Domácí Hosté Termín výsledek/střelci
podzim
10. Lipůvka FK Adamov 15. 04. 09:30 6 : 8 (5 : 4)
Janoušek 4, Skoumal 2, Polzer 2
10. Lažany FK Adamov 15. 04. 10:30 5 : 13 (0 : 7)
Polzer 6, Cinkl 3, Skoumal, Dvořáček, Papiž, Janoušek
11. FK Adamov Ráječko 22. 04. 09:00 7 : 2 (4 : 1)
Janoušek 4, Skoumal 2, Polzer
11. FK Adamov Rájec-Jestřebí 22. 04. 10:30 12 : 2 (7 : 1)
Janoušek 3, Skoumal 3, Cinkl 2, Polzer 2, Brom, Papiž
12. FK Adamov Jedovnice 30. 04. 09:00 11 : 1 (8 : 0)
Polzer 5, Skoumal 3, Janoušek 2, Papiž
12. FK Adamov Ostrov/Vilém. 30. 04. 10:30 5 : 3 (3 : 1)
Janoušek 2, Cinkl, Polzer, Skoumal
13. FK Adamov Olomučany 02. 05. 14:00 6 : 3 (2 : 1)
Janoušek 4, Polzer 2
14. Černá Hora FK Adamov 13. 05. 09:00 6 : 8 (5 : 3)
Cinkl 4, Skoumal 2, Brom 2
14. Kunštát FK Adamov 13. 05. 10:30 9 : 6 (5 : 3)
Cinkl 4, Skoumal, Brom
15. Letovice FK Adamov 20. 05. 09:30 11 : 3 (7 : 1)
Polzer 2, Cinkl
16. Knínice A FK Adamov 27. 05. 09:00 3 : 11 (2 : 6)
Polzer 4, Skoumal 3, Cinkl 2, Janoušek, Brom
16. Knínice B FK Adamov 27. 05. 10:30 0 : 20 (0 : 10)
Brom 6, Šebek 4, Papiž 3, Volejník 2, Cinkl 2, Janoušek 2, Polzer
17. FK Adamov Boskovice B 03. 06. 09:00 11 : 4 (6 : 1)
Skoumal 3, Brom 2, Šebek 2, Papiž,
Volejník, Janoušek, Dvořáček
17. FK Adamov Boskovice A 03. 06. 10:30 4 : 16 (3 : 3)
Skoumal 2, Cinkl, Janoušek
18. Blansko B FK Adamov 11. 06. 10:00 4 : 12 (0 : 3)
Skoumal 3, Cinkl 3, Polzer 2, Janoušek, Papiž, Dvořáček, Brom
18. Blansko A FK Adamov 11. 06. 11:30 9 : 6 (6 : 1)
Skoumal 3, Polzer 2, Janoušek
podzim
1. Lipůvka FK Adamov 13. 09. 17:00 3 : 13 (0 : 8)
Polzer 7, Skoumal 3, Janoušek 3
1. Lažany FK Adamov 13. 09. 18:00 6 : 17 (5 : 10)
Polzer 8, Skoumal 3, Cinkl 2, Janoušek 2,
Šebek 2
2. Ráječko FK Adamov 11. 09. 09:00 16 : 6 (16 : 3)
Polzer 6, Skoumal 4, Janoušek 4, Cinkl 2
2. Rájec-Jestřebí FK Adamov 11. 09. 10:00 13 : 3 (8 : 0)
Skoumal 7, Polzer 3, Janoušek 2, Šebek
3. Jedovnice FK Adamov 18. 09. 10:00 1 : 14 (0 : 8)
Janoušek 5, Cinkl 4, Skoumal 3, Bárta
Polzer
3. Ostrov FK Adamov 18. 09. 11:30 7 : 8 (4 : 5)
Janoušek 5, Cink, Polzer, Skoumal
4. Olomučany FK Adamov 22. 09. 17:00 0 : 9 (0 : 4)
Polzer 4, Janoušek 3, Skoumal 2
5. FK Adamov Černá Hora 28. 09. 11:30 11 : 4 (8 : 1)
Polzer 5, Skoumal 3, Janoušek 2, Cinkl
5. FK Adamov Kunštát 28. 09. 13:00 7 : 6 (4 : 3)
Skoumal 4, Janoušek, Polzer, Cinkl
6. Letovice FK Adamov 02. 10. 10:00 9 : 2 (8 : 2)
Cinkl, Skoumal
7. FK Adamov Knínice A 08. 10. 09:00 7 : 7 (3 : 2)
Polzer 3, Cinkl 2, Janoušek, Skoumal
7. FK Adamov Knínice B 08. 10. 10:30 15 : 1 (6 : 0)
Skoumal 6, Polzer 2, Janoušek 2, Cinkl 2, Papiž 2, Bárta
8. Boskovice B FK Adamov 16. 10. 09:00 2 : 11 (1 : 5)
Skoumal 5, Cinkl 3, Papiž 2, Polzer
8. Boskovice A FK Adamov 16. 10. 10:30 18 : 5 (6 : 2)
Polzer 2, Volejník, Cinkl, Skoumal
9. Blansko B FK Adamov 23. 10. 09:00
8 : 1 (6 : 0)
Skoumal 5, Polzer 2, Cinkl
9. Blansko A FK Adamov 23. 10. 10:00
2 : 10 (1 : 5)
Skoumal, Cinkl

Závěrečná tabulka soutěžního ročníku 2016/2017 mladší přípravky (4 + 1) - II. třída, okres Blansko

# Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1. Letovice 32 32 0 0 468 : 65 96
2. Boskovice A 32 28 0 4 406 : 116 84
3. Blansko A 32 27 0 5 320 : 140 81
4. FK Adamov 32 24 1 7 301 : 178 73
5. Kunštát/Žijeme h. 32 22 2 8 377 : 142 68
6. Ostrov/Vilémov. 32 16 3 13 82 : 166 51
7. Černá Hora 32 17 0 15 176 : 194 51
8. Lipůvka 32 16 2 14 218 : 190 50
9. Knínice A 32 14 4 14 200 : 230 46
10. Lažany 32 13 4 15 209 : 262 43
11. Ráječko 32 12 1 19 202 : 257 37
12. Jedovnice 32 10 1 21 176 : 248 31
13. Rájec 32 9 1 22 146 : 278 28
14. Olomučany 32 9 1 22 138 : 248 28
15. Blansko B 32 8 2 22 151 : 320 26
16. Boskovice B 32 1 2 29 110 : 378 5
17. Knínice B 32 0 2 30 90 : 464 2



Sdílet článek