Volejbalový turnaj Vánoční Kapřík

5. prosince proběhl ve sportovní hale v Adamově tradiční amatérský volejbalový turnaj Vánoční Kapřík.

Na volejbalovém turnaji smíšených družstev Vánoční Kapřík se v sobotu 5. prosince opakovala historie. Dvanáctý ročník totiž stejně jako loni vyhrál ve sportovní hale v Adamově tým Ostrova. Na palubovku za něj nastoupili hráči z různých koutů Blanenska a Brna. Ve finále se střetl s Olešnicí a vyhrál až po tuhém boji 2:1 na sety. Ostrov finálovým vítězstvím potvrdil pozici nejúspěšnějšího týmu v historii tohoto turnaje. Třetí místo obsadil Motýlův Rájec. Čtvrté bylo brněnské družstvo Divnej styl. Domácí Volejbal Adamov skončil na osmém místě. Na závěr turnaje se konal tradiční výlov živých ryb z bazénu u haly. V chladné vodě dominovali hráči Olešnice, kteří si domů odvezli první cenu. Bezmála dvacetikilového sumce. Na ostatní otužilce čekali kapři, amuři, tolstolobici a čtyřkilová štika. Pořadatelé z oddílu Volejbal Adamov děkují za podporu sponzorům akce.

Konečné pořadí družstev: 1. Ostrov, 2. Olešnice, 3. Motýlův Rájec, 4. Divnej styl, 5. Smajlíci, 6. ASK Blansko, 7. Tuleni, 8. Volejbal Adamov, 9. Rudice, 10. Protlač to, 11. Bylo, je a bude