3. kolo - Sharks Štěchov - Ajeto Adamov 2:2 (1:0)

Branky: 2x Pilát. Na venkovní zápas nás doprovázela početná skupina fanoušků,za což jim patří velký dík. Dokonce naučili místního výčepního narazit bečku! Ono to ve finále bylo v jejich zájmu

Na úzkém hřišti byli domácí po většinu zápasu lepším týmem. Jejich styl tomu byl přizpůsoben.

Jejich první gól padl po signálu,autové vhazování přeletělo vápno až na zadní tyč kde nabíhající hráč hlavou rozvlnil naši síť.

V druhé půli z rohu překvapil domácí hráč naši obranu i brankáře přímou střelou na bránu. Tam nabíhajícímu hráči stačilo jen nastavit nohu a zvýšit náskok domácích na 2:0.

Minutu a půl před koncem napřáhl Petr Pilát z dálky a prostřelil vše co mu stálo v cestě.

Náš tým vrhl všechno v cestě za vyrovnáním do útoku včetně brankáře. 30 vteřin před koncem Svaťa svou pověstnou pumelenicí z půlky hřiště málem přelomil břevno,balón se od země odrazil zase přímo k Peťanovi, který volejem opět propálil gólmana.

Neskutečný konec a stále je náš tým bez porážky.

• 3. kolo - Sharks Štěchov - Ajeto Adamov 2:2 (1:0)