50. výročí povýšení obce na město

Vážení občané, v letošním roce oslaví Adamov 50. výročí povýšení obce na město. Tato událost je příležitostí k ocenění lidí, kteří se významně angažují nebo angažovali v různých oblastech života města (věda, technika, kultura, školství, zdravotnictví, sport, spolková činnost, politika apod.). K jedinečnému ocenění patří udělení Čestného občanství města Adamova. Uděluje ho Zastupitelstvo města Adamova za významný přínos pro město v uvedených oblastech.

Vážení občané,

v letošním roce oslaví Adamov 50. výročí povýšení obce na město. Tato událost je příležitostí k ocenění lidí, kteří se významně angažují nebo angažovali v různých oblastech života města (věda, technika, kultura, školství, zdravotnictví, sport, spolková činnost, politika apod.). K jedinečnému ocenění patří udělení Čestného občanství města Adamova. Uděluje ho Zastupitelstvo města Adamova za významný přínos pro město v uvedených oblastech.

Věříme, že využijete této příležitosti a předložíte Komisi pro udělování čestného občanství obce návrhy podle níže uvedené osnovy:

  1. Předkladatel návrhu
  2. Základní osobní údaje navrhovaného

Mobilní Rozhlas Adamov

Rychlé odkazy

Nejbližší události

Kalendář všech akcí
HC Kometa
Projekt Vaše cesty k bezpečí
Portál krizového řízení JmK