Krumsínská hroda - pétanque

V sobotu 3. 7. 2021 se vydalo pět členů spolku Fenyx pétanque Adamov na turnaj trojic do Krumsína.

Tříčlenné družstvo Fenyxu tvořili Soňa Karásková, Hana Valová a Jiří Němec. Zdeněk Handl měl za spoluhráče Michala Soldána a Davida Faltýnka z Krumsína. Josef Gruber hrál s Petrem Navrátilem z Hapku Litovel a Peterem Chodúrem z Krumsína.

Hrálo se na čtyři kola s postupem do KO16, což se podařilo Zdeňkovu týmu z 3. místa a týmu Fenyxu z 15. místa. Tým Zdeňka postoupil mezi poslední čtyři týmy, kde zápas o finále prohrál a tak hrál o umístnění na stupních vítězů a skončil na parádním 4. místě, když v souboji o „bednu“ prohrál s trojicí Hodboďová Romana, Michálek Tomáš, Michálková Soňa.

Celý turnaj se dohrával až do večerních hodin a tým Fenyxu si dobrou hrou a dvěma vítěznými zápasy polepšil na konečné 11. místo. Radost ze hry byla o to větší, když se jim podařilo porazit silný domácí tým ve složení Adam Pořízek, Zbyšek Pořízek a Miloslav Pánek.

Josef Gruber se svými spoluhráči se umístil na 30. místě.

Celkově se dá turnaj hodnotit pro spolek Fenyx jako úspěšný a spokojeni s umístěním jsme se vydali na cestu domů. Poděkování patří všem hráčům Fenyxu za dobrou reprezentaci spolku a Města Adamova.

  • Krumsínská hroda - pétanque
  • Krumsínská hroda - pétanque
  • Krumsínská hroda - pétanque
  • Krumsínská hroda - pétanque


Sdílet článek