TJ Sokol Černá Hora - Spartak Adamov 8:3 (1:1, 3:2, 4:0)

Góly a asistence za Adamov: 2x Žák (Milfait, druhá-samostatná akce), Del Favero (Kunc)

Začátek byl opatrný z obou stran. Naši kluci měli více šancí a jednu z nich využil Žák, kterému ukázkově do prázdné branky poslal puk Milfait. Soupeř srovnal v deváté minutě. Moc to nebruslilo ani jednomu mužstvu, ale v kombinaci jsme měli navrch a bylo jen otázkou času, kdy půjdeme do vedení. Vytvářeli jsme si šance, ale bez zakončení. Nevím, jestli kluci tento styl okoukali od hráčů ligové Komety,… Tolik gólovek a nic.

Soupeř zvolil jinou taktiku. Provokoval, hrál na samé hraně faulů a neštítil se i zákeřností. Po jednom z mnoha „seker“ zůstal bezvládně ležet na ledě Pavel Klíma. Ten musel zamířit do nemocnice, kde byla diagnostikována dvojitá zlomenina zápěstí. Takto jsme přišli o jednoho hráče. V návaznosti na tento faul se zanedlouho strhla mela. Do ní se zapojili všichni hráči na ledě a co je zarážející naskočil na led navíc domácí hráč s číslem 12. Toto rozhodčí nepostřehli, měli co dělat se stávající šarvátkou. Zde jsme přišli o dalšího hráče, který dostal trest do konce utkání. Na trestnou lavici nám zasedli obránci a tím se celá sestava rozpadla a s ní i naše koncepce hry. V rozpětí pěti minut jsme inkasovali tři góly. Hra ze strany soupeře pokračovala ve stejném stylu. Ještě do závěru třetiny jsme snížili góly Del Favera a Žáka na rozdíl jediného gólu a byla naděje na zvrat.

V úvodu poslední části jsme po 23 sekundách inkasovali. Naši hráči se nedokázali srovnat s provokativní hrou domácích a neustále někdo z našich za oplácení zahříval lavici hanby. Skóre narůstalo ve prospěch soupeře a na zvrat již nedošlo.

  • TJ Sokol Černá Hora - Spartak Adamov 8:3 (1:1, 3:2, 4:0)