Adamovská psí challenge

V sobotu 19.9.2020 se v areálu kynologického klubu Adamov konal speciální závod, který prověřil nejen ovladatelnost psů ale také dovednosti jejich majitelů.

Výzvu celkem přijalo a na start se postavilo 13 týmů ze všech koutů republiky. Účastníci museli v průběhu závodu projít několika speciálními disciplínami. Část z nich se zaměřovala na stupeň výcviku a ovladatelnost jejich psů. Bodové hodnocení pak ale z velké části mohli ovlivnit sami psovodi svými dovednostmi a velkou roli v mnoha případech sehrálo také štěstí - způsob provedení jednoho ze soutěžních úkolů si totiž soutěžící losovali. Již tradičně nechybělo ani bohaté občerstvení a krásné ceny pro všechny účastníky. Nikdo tedy neodcházel s prázdnou.

Členové našeho kynologického klubu se mohou do konce letošního roku těšit ještě na spoustu dalších akcí. V současné době se někteří z nich připravují na zkoušky dle národního a mezinárodního řádu, které proběhnou v říjnu.

Připravujeme také další ročník Halloweenského závodu a sezónu pak zakončíme tradičním Mikulášským závodem v poslušnosti.

  • Adamovská psí challenge
  • Adamovská psí challenge