Benefiční utkání dvou hokejových generací Komety Brno 2012-2022

Letos je tomu již neuvěřitelných deset let od chvíle, kdy Brno i celou jižní Moravu pohltila obrovská euforie. Hokejisté Komety totiž v sezoně 2011/2012 předvedli nezapomenutelnou jízdu, kdy z předkola play-off postoupili až do finále extraligy. Na konci této pouti mohli s fanoušky slavit stříbrné medaile s cenou zlata.

Zároveň tím odstartovali veleúspěšnou dekádu, kdy ZA DESET let získali PĚT cenných kovů. Takovou bilancí za sledované období se nemůže pochlubit žádný jiný tuzemský klub! Dodejme, že stříbro Brňané zopakovali ještě v roce 2014 a o rok později vybojovali bronz. Vrcholem pak byly dva mistrovské tituly za sebou v letech 2017 a 2018, díky kterým se Kometa pod majitelem klubu Liborem Zábranským stala dokonce nejúspěšnějším klubem v historii českého resp. československého hokeje.

Nastal ten pravý okamžik, abychom si důležitý milník roku 2012 i celou uplynulou dekádu, která inspiruje a přivádí děti ke sportu, připomenuli prostřednictvím benefičního utkání. V sobotu 13. srpna ve Winning Group Areně se proti sobě postaví letošní tým Komety Brno a jeho předchůdci právě z roku 2012. Oba kádry obohatí svou účastí rovněž hosté z řad úspěšných brněnských odchovanců působících v prestižních zahraničních soutěžích. Jedinečné utkání bude mít dobročinný podtext. Výtěžek ze vstupného a následné dražby dresů získá Nadační fond Kometa. Ten poskytuje péči dětem a rodinám, kterým do života vstoupila diagnóza poruchy autistického spektra. Součástí doprovodného programu pro děti i dospělé bude autogramiáda obou týmů a jejich hostů či výstava dresů, medailí a trofejí, jež Kometa pro Brno i celou jižní Moravu vybojovala v posledních deseti letech.

Odkaz na koupi vstupenek: https://www.ticketportal.cz/event/Za-deset-pet-Beneficni-utkani-dvou-hokejovych-generaci-Komety-Brno-2012-2022Přiložené soubory

  • Benefiční utkání dvou hokejových generací Komety Brno 2012-2022