Centrope ČESKO - Liblice

Turnaje nejvyšší kategorie - CENTROPE - se z našeho klubu zúčastnila trojice Karel Mrlina, Milan Drahovzal a Zdeněk Handl. Turnaj se odehrával v pěkném prostředí zámeckého parku v Liblicích za krásného slunečného počasí.

Jednalo se o turnaj trojic s mezinárodní účastí - kromě ČR a SR se zúčastnily rovněž Francie, Slovinsko, Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko a Ukrajina. Celkem startovalo 122 týmů ze 40 klubů.

1.kolo Michalička-Fenyx 13:9

V prvním kole náš tým narazil na soupeře z Lipníka a Vrchlabí (Michalička) a po skvělém začátku a vedení 4:0 soupeř otočil na 4:9. Nám se podařilo vyrovnat na 9:9, ale soupeř v následující hře zahrál čtyřku a byl konec.

2.kolo Slovensko - Fenyx 9:8

Do utkání jsme vstoupili s poměrně přísně uděleným jedním trestným bodem za pozdní příchod na hřiště. Ani samotné utkání se nevyvíjelo dobře a prohrávali jsme postupně až 7:4. Poté se nám zadařil obrat a otočili jsme na 8:7, což byl i stav v okamžiku časového limitu. V posledním náhozu soupeř udělal dva body a prohráli jsme 8:9

3.kolo Slovinsko - Fenyx 5:13

Ve třetím kole proti týmu ze Slovinska jsme hned od začátku šli do vedení a a dařila se nám střelba, která nám v prvních dvou kolech příliš nešla. Utkání a jeho průběh jsme kontrolovali až do konce za stavu 13:5 pro náš tým.

4.kolo HAPEK Litovel - Fenyx 13:5

Ve čtvrtém kole jsme nastoupili proti manželům Burešovým doplněným o Honzu Charváta a utkání skončilo výhrou soupeře 13:5.

5.kolo Nymburk/Praha - Fenyx 13:6

V posledním kole jsme drželi se soupeřem krok až do stavu 6:6. Od tohoto okamžiku jsme nebyli schopni zahrát ani bod a odešli jsme poraženi.

  • Centrope ČESKO - Liblice
  • Centrope ČESKO - Liblice


Sdílet článek