Dynamiters Blansko HK - Spartak Adamov 5:8 (2:2, 0:0, 3:6)

Branky za Adamov: 2x Klíma P. (2x Kilián), 2x Hanáček (Juřena, Kunc), Toufar (Kilián), Kilián (Klíma P.), Kubíček (Thoř), Juřena (Hanáček)

Zápas sliboval zajímavou podívanou a prognózy se naplnili. Do zápasu ještě nenastoupil zraněný Vorel, avšak v obraně s Pavlem Zubíčkem. Zranění je to, co nás trápí. Marodka je široká. Na těchto okolnostech byla postavena taktika. Adamov hrál ze zabezpečené obrany a podnikal rychlé výpady. Do vedení šel gólem Toufara, ale toto vedení hráče uspalo. Soupeř využil šance a otočil vedení na svou stranu. V poslední půlminutě první třetiny se již domácí viděli v kabině, ale Kilián vyrovnal po přihrávce Klímu P.

Druhá část byla vyrovnaná, ale zásluhou obou brankářů gól nepadl. Hráči Adamova měli více šancí, ale ne a ne se trefit ani z vyložených gólovek. Dokonce Kilián nedal ani TS.

Vše si vynahradili v poslední části hry, kterou po divoké přestřelce vyhráli 3:6. Soupeř zkoušel i hru bez brankáře, ale Juřena pečetili do prázdné a zaslouženě bral 3 body. Výborný kolektivní výkon všech hráčů.

  • Dynamiters Blansko HK - Spartak Adamov 5:8 (2:2, 0:0, 3:6)


Sdílet článek