FK Adamov informuje

Informace o stavu ledových ploch v Adamově - Horka, Ptačina.

Stejně jako v minulosti, tak i letos byli adamovští fotbalisté připraveni pro děti i dospělé vyrobit ledové plochy v Adamově I - Horka (Sklaďák) a v Adamově III - Ptačina (sportoviště P. Jilemnického) a pak je následně udržovat a provozovat.

Letošní zimní období přineslo poměrně teplé počasí a pravé zimy a nízkých teplot jsme se dočkali až v jejím závěru. S ohledem na aktuální předpověď počasí byly v pondělí 19.2.2018 zahájeny práce na přípravě obou kluzišť. Byl odklizen sníh z obou ploch a bylo započato s výrobou ledu, a to konkrétně Horka již od 19.2.2018, Ptačina od 20.2.2018.

Neděle 25.2.2018 byla zlomovým dnem. Na Horce se již začalo bruslit, na Ptačině led opětovně v poledních hodinách roztál (i přes celodenní mráz). Z tohoto důvodu bylo upuštěno od dalších příprav kluziště v rámci sportovního areálu na ulici P. Jilemnického.

V současnosti je tedy v provozu kluziště na Horce, každý den do 20:00 hodin. Dle předpovědi se zdá, že by led mohl vydržet do soboty 3. března. Z tohoto důvodu bude provoz kluziště na Sklaďáku v pátek 2.3.2018 prodloužen až do 21:30 hodin.

Jak to ve sportu bývá, někdy se podaří vyhrát, někdy zase přijde prohra. A tak FK Adamov jednou z boje s přírodou vyšel jako vítěz, bohužel na Ptačině byli fotbalisté téměř jarními slunečními paprsky poraženi.

Jiří Němec, předseda FK Adamov

.Sdílet článek