HLC Bulldogs Brno - Spartak Adamov 5:4 (1:2, 2:2, 2:0)

Góly a asistence za Adamov: 2x Kilián (Milfait, Hanáček) Hanáček (Zubíček), Anschlag (Hanáček)

Po vítězném zápase proti Dynamiters Blansko, chtěli hráči Adamova vzít body dalšímu soupeři. Sice zatím pořád nemáme kompletní kádr pro rozsáhlou marodku. Nejvíc postrádáme lídra Marka Vorla, Tomáše Fialu a další. Celkem máme mimo hru šest hráčů základní sestavy.

Na začátku zápasu jsme šli do vedení gólem Kiliána po přihrávce Milfaita. Na celé akci měl lví podíl Pavel Zubíček, který se zbavil dvou hráčů na modré. Soupeř lépe bruslil a zanedlouho vyrovnal. Vyrovnávací gól padl po chybě rozhodčích, kteří nepostřehli ofsajd. Bojovník Hanáček v závěru třetiny strhl vedení na naši stranu po přihrávce s chutí hrajícího Zubíčka.

Druhá část byla vyrovnaná. Šance na obou stranách likvidovali brankáři a z naší strany i zbrklost některých hráčů. Sám na gólmana jel Kilián, Toufar, ale neproměnili. V našem oslabení soupeř srovnal. Kluci bojovali dál a výsledkem byli góly Kiliána a Anschlaga. Vedení o dva góly naše hráče uklidnilo, některé až uspalo. Soupeř zoufale nastřelil puk od modré a ten proklouzl Dobešovi pod rukou a snížil.

Naše nedisciplinovanost a časté vyloučení dostalo soupeře na koně. Zatlačil nás od našeho pásma a bylo pouze otázkou času, kdy srovná skóre. To se i stalo a znova v našem oslabení. Konec nadějím přišel 2:45 před koncem zápasu, když obránce Bulldogs nahazoval před branku, Dobeš vyrazil a nepokrytý útočník pohodlně dorazil do prázdné branky.

V závěru jsme zkoušeli hru bez brankáře, ale vyloženou šanci chytil na ledě ležící gólman domácích.

Doufám, že do druhé části soutěže doléčíme všechna zranění, zabojujeme a posuneme se v tabulce o něco víš. Od 4. místa nás dělí pouze 3 body, což je jeden zápas.

  • HLC Bulldogs Brno - Spartak Adamov 5:4 (1:2, 2:2, 2:0)


Sdílet článek