Informace k areálu koupaliště

Přibližně před devíti měsíci schválilo Zastupitelstvo města Adamova rekonstrukci areálu koupaliště v Adamově na ul. Komenského. Za hlavní cíl bylo stanoveno poskytnutí většího komfortu návštěvy areálu pro všechny věkové skupiny, především pro rodiny s dětmi.

V areálu koupaliště bude k dispozici plavecký bazén a dětský bazén , které budou napojeny na nově vybudovanou úpravnu vody. Instalován bude několik vodních prvků - vodní hřib, protiproud, masážní trysky, dnová vzduchová masáž. Dále areál mimo ploch pro slunění poskytne návštěvníkům beach volejbalové hřiště s písčitým povrchem, věž se skluzavkou a šplhací prvky (šplhací síť, vodící lano, šplhací čtyřsedačka) včetně žebříku a labyrintu z kůlů, pískoviště a dvou houpaček.

Opravou prošla i provozní budova s veřejným pánským a dámským WC, místností pro plavčíky (ošetřovna) a místností pro provoz občerstvení. Nově bude k dispozici návštěvníků i převlékárna.

Provozovatelem areálu koupaliště bude společnost ADAVAK, s. r. o.

V těchto dnech finišují stavební práce uvnitř oploceného areálu koupaliště. Samotné napouštění bazénů by mělo probíhat počátkem července, po němž bude následovat zkušební provoz. Po dobu zkušebního provozu bude vybíráno vstupné v poloviční výši.

Pro rok 2017 je stanoveno vstupné následovně:

Celodenní vstupné rodinné (max. 2 dospělý a 2 děti od 3 až 12 let) 100,- Kč
dospělý 50,- Kč
děti od 3 až 12 let, důchodci 30,- Kč
Vstupné po 15 hod. dospělý 30,- Kč
děti od 3 až 12 let, důchodci 20,- Kč
Děti do 3 let vstup zdarma
Kondiční plavání od 19.30 hodin do 21.00 hodin 20,- Kč

Přesný termín otevření bude oznámen prostřednictvím webových stránek města, televizního vysílání, facebookových stránek a rozhlasu.

  • Informace k areálu koupaliště


Sdílet článek