Hlášení rozhlasu

Pohádkový les

Městský klub mládeže zve děti spolu s rodiči v pátek dne 21. června 2019 do pohádkového lesa. Bude připravena procházka lesem plným pohádkových postav, soutěží a neobvyklých úkolů. Brána do pohádkového lesa se odemkne na hřišti za ZŠ Ronovská od 15.30 hodin do 17.00 hodin. V cíli bude připraven oheň k opékání s sebou přinesených dobrot a každý účastník obdrží sladkou odměnu. Upozorňujeme, že trasa nebude určena pro jízdu s kočárkem.

Číst více

Nález kotěte

Oznamujeme občanům, že včera bylo nalezeno na konci Adamova směr Josefov mourovaté kotě, stáří asi 2 měsíce. Majitel se může informovat osobně na pokladně MěÚ nebo na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Setkání se Zdeňkem Junákem

Dnes, tj. ve středu 12. června zavítá do Adamova oblíbený herec, moderátor a zpěvák Zdeněk Junák. Na setkání pod názvem S úsměvem jedu dál Vás zveme v 18 hodin do salonku MKS na Ptačině.

Číst více

Kdo si hraje, nezlobí

Ve čtvrtek 13. června zveme seniory na zábavné soutěžní odpoledne nazvané Kdo si hraje - nezlobí. Koná se ve společenském centru na Horce od 14:30 hodin.

Číst více

Výstava Světem grafiky II

Zveme Vás k návštěvě výstavy nazvané Světem grafiky II, která probíhá v těchto dnech ve výstavní síni MKS na Horce. Výstava je otevřena v pracovních dnech v době od 14 do 17 hodin, v neděli od 14:30 do 17 hodin a potrvá až do 18. června včetně.

Číst více

Divadelní představení Romeo a Julie

Také letos připravuje MKS Adamov několik zájezdů na divadelní představení Městského divadla Brno uváděná "pod širým nebem", a to na Biskupském dvoře v Brně. Na první představení, které bude mít svoji premiéru v pátek - Romea a Julii se můžete vypravit spolu s MKS v neděli 16. června t.r. Bližší informace na tel. čísle 607 518 104.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Hlášení placené inzerce Zítra, tj. 13.6. přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Zelenina Juvita

Hlášení placené inzerce: Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu 12. června 2019 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce jahody, nové brambory ze Znojma, cibuli, nový česnek, česká rajčata, papriky, okurky, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále prodejce nabízí český med a olejové svíčky 10 Kč za kus. Objednávat můžete i na telefonním čísle: 773 000 656.

Číst více

Oznámení MUDr. Kuchařové

MUDr. Kuchařová oznamuje svým pacientům, že ve čtvrtek 13. června a v pátek 14. června 2019 nebude ordinovat z důvodu konání kongresu. Akutní případy ošetří MUDr. Košťálová.

Číst více

Zastupitelstvo města Adamova

Starosta města svolává 6. zasedání Zastupitelstva města Adamova, které se koná ve středu dne 19. června 2019 v 16.30 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu v Adamově. Na toto veřejné zasedání zve starosta města všechny občany Adamova.

Číst více

Nález věci - klíče

Oznamujeme občanům, že 10. června byly u zahrádek na ul. Osvobození nalezeny klíče. Majitel si klíče může vyzvednout osobně na pokladně MěÚ nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Pronájem bytu

Město Adamov nabízí od 1. 7. 2019 k pronájmu byt 3+1 na ulici Komenského 6 v Adamově. Jedná se o byt s přijatou dlouhodobou zálohou na nájemné. Vaše žádosti zasílejte na adresu Město Adamov, Pod Horkou 101/2, 679 04 Adamov nejpozději do 18. 6. 2019. Více informací naleznete na stránkách města Adamova, na facebooku a infokanálu města.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Zítra, tj. 6.6. přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Nález věci - mobilní telefon

Oznamujeme občanům, že v pátek 31. května byl na lavičce u Památníku lesníků nalezen mobilní telefon. Majitel si telefon může vyzvednout osobně na pokladně MěÚ nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Úplná uzavírka komunikace Adamov - Útěchov

Městský úřad Adamov oznamuje občanům, že od pondělí dne 3. června 2019 od 8.30 hodin dojde k úplné uzavírce komunikace Adamov – Útěchov. Předpokládaná doba ukončení uzavírky je 30. srpna 2019. Bližší informace najdete na webových stránkách města nebo ve Zpravodaji města Adamova.

Číst více

Úplná uzavírka komunikace Adamov - Útěchov

Městský úřad Adamov oznamuje občanům, že od pondělí dne 3. června 2019 od 8.30 hodin dojde k úplné uzavírce komunikace Adamov – Útěchov. Předpokládaná doba ukončení uzavírky je 30. srpna 2019. Bližší informace najdete na webových stránkách města nebo ve Zpravodaji města Adamova.

Číst více

Nález klíčů

Oznamujeme občanům, že včera byly na dětském hřišti na ulici Komenského nalezeny klíče, deníček a sluneční brýle. Majitel si své věci může vyzvednout osobně na pokladně MěÚ nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 30. května 2019 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Sečení travnatých ploch v areálu nového hřbitova

Oznamujeme občanům, že ve dnech 5. června 2019 a 6. června 2019 proběhne druhé sečení travnatých ploch v areálu nového hřbitova na Ptačině. Prosíme všechny nájemce hrobových míst, aby odstranili drobné předměty a nářadí, které mají uloženy za hroby. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Oslava dne dětí

Adamovští rybáři ve spolupráci se Zlatou zastávkou Adamov, Hasiči města Adamov a za podpory města Adamov zvou malé i velké v sobotu dne 1. června 2019 na oslavu dne dětí. Dětské rybářské závody u splavu - 8.00 hodin prezentace, 8.15 začátek závodu, 12.15 slavnostní vyhlášení výsledků. Ceny skoro pro každého a občerstvení pro všechny zajištěno. Odpoledne na Sklaďáku – začátek ve 14.00 hodin. Atrakce, hry a soutěže pro děti, malování na obličej, Biketrialová show blanenského klubu, ukázky hasičské techniky, lanovka, chutné rybí speciality hladovým, tekutiny žíznivým a na závěr ohňostroj.

Číst více