Hlášení rozhlasu

AKCE - Koberce Trend v Blansku

Prodejna KOBERCE TREND v Blansku pro Vás připravila AKCI mínus 25%, a to od středy dne 21. října 2020 do soboty dne 24. října 2020. Akce se týká veškerého sortimentu na prodejně na ulici Purkyňova 7 v Blansku. Přesvědčte se o skvělých cenách na koberce, PVC, vinyl, laminát a další sortiment. Zaměstnanci prodejny Koberce Trend se těší na vaši návštěvu.

Číst více

Oznámení MKS Adamov

Městské kulturní středisko Adamov oznamuje, že se s ohledem na platná nařízení ruší plánované akce až do odvolání. Od dnešního dne je za dodržení všech hygienických opatření otevřena knihovna MKS. Vstup pouze po dvou a samozřejmostí je rouška.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 94 let zemřela naše bývalá spoluobčanka paní Růžena Bambušková. Rozloučení se zesnulou se koná ve čtvrtek dne 22. října 2020 v 16 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 15. října 2020 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Technické problémy s hlášením rozhlasu

Vážení občané, omlouváme se za technické problémy při hlášení místního rozhlasu dnešního dne odpoledne. Aktuální zprávy budou zveřejňovány na webových stránkách, sekce hlášení rozhasu, facebooku města a případně rozesílány SMS zprávami.

Číst více

Upozornění na možný stav 3. SPA u řeky Svitavy

Upozorňujeme nájemce a vlastníky zahrádek podél řeky Svitavy, že v nočních hodinách ze dne 14. října na 15. října dojde pravděpodobně k dosažení 3. SPA. Bylo by vhodné volně položené věci, nářadí a materiál zabezpečti.

Číst více

Zrušení plánovaných akcí MKS

Městské kulturní středisko Adamov oznamuje, že se s ohledem na platná nařízení ruší plánované akce v termínu od 12. října 2020 do 25. října 2020. Současně MKS upozorňuje čtenáře a návštěvníky knihovny, že knihovna bude tento týden uzavřena.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 14. října 2020 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce brambory z Vysočiny na uskladnění - 10,- Kč/kg, cibuli na uskladnění - 12,- Kč/kg, český česnek Dukát - 130,- Kč/kg, krouhané zelí, hrušky - 19,- Kč/kg, jablka na uskladnění od 19,- Kč/kg, hrozny, žampiony, hlívu ústřičnou, rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet český med a olejové svíčky - 10,- Kč/ks. Řidič přijímá objednávky na brambory na uskladnění z Vysočiny a krouhané zelí na telefonním čísle: 773 000 656.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 8. října 2020 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Zrušení podzimní úklidové brigády

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a s ním spojeného opatření zákazu pořádání venkovních hromadných akcí pro více než 20 lidí bylo rozhodnuto o zrušení Podzimní úklidové brigády. Dalším důvodem pro nepořádání brigády alespoň v jiném režimu, než jsme zvyklí, je také uspokojivě nízké procento znečištěných ploch v blízkém okolí našeho města. Všem, kteří pomáhají udržovat město a jeho okolí v čistotě bez odpadků, děkujeme.

Číst více

Zrušení schůzek kroužku zpívání pro radost a KD

Městské kulturní středisko oznamuje členům kroužku zpívání pro radost a členům klubů důchodců I a III, že se do 18. října 2020 ruší pravidelné schůzky. O jejich obnovení vás budeme informovat na webových stránkách MKS a prostřednictvím rozhlasu.

Číst více

Princezna zakletá v čase

Děti spolu s rodiči a prarodiči zve MKS Adamov v sobotu dne 10. října 2020 k návštěvě blanenského kina, kde bude uvedena nová česká pohádka Princezna zakletá v čase. Začátek promítání je v 17 hodin, cena zájezdu je 160,- Kč. Doprava autobusem zajištěna.

Číst více

Změna termínu zájezdu na filmový dokument o Karlu Gottovi

Dále MKS oznamuje, že došlo ke změně plánovaného termínu zájezdu na filmový dokument o Karlu Gottovi. Místo 20. října 2020 se zájezd koná v úterý dne 27. října 2020, začátek promítání je v 18 hodin. Cena zájezdu je 180,- Kč. Zájemci se mohou hlásit na tel. čísle 607 518 104.

Číst více

Ztráty a nálezy

Oznamujeme občanům, že v pátek dne 2. října 2020 byl na lávce k výtahu na ulici Sadová nalezen svazek klíčů. Majitel si klíče může vyzvednout osobně na pokladně Městského úřadu Adamov nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Smuteční oznámení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 75 let zemřela naše spoluobčanka paní Jana Nejezchlebová. Rozloučení se zesnulou se koná v úterý dne 6. října 2020 ve 14.30 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Zrušení plánovaných akcí

Městské kulturní středisko Adamov oznamuje, že se ruší akce plánované v době od 5. října 2020 prozatím do 18. října 2020. Jedná se o pořad Když princové jsou na draka, výstava prací paní Vlasty Švejdové, Kdo si hraje - nezlobí, Dopoledne s pohádkou a koncert připravovaný v rámci Světelského podzimu v Adamově. Dnešní Ten dělá to a ten zas tohle se koná od 17 hodin v MKS Adamov.

Číst více

Očkování na chřipku - MUDr. Kuchařová

MUDr. Kuchařová oznamuje svým pacientům, že v úterý dne 6. října 2020 v době od 12.00 hodin do 16.00 hodin a ve čtvrtek dne 8. října 2020 v době od 8.00 hodin do 11.00 hodin proběhne očkování na chřipku.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 1. října 2020 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 87 let zemřel náš spoluobčan pan Antonín Václavek. Rozloučení se zesnulým se koná ve čtvrtek dne 1. října 2020 ve 13.45 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Ztráty a nálezy

Oznamujeme občanům, že dnes byl nad „Sklaďákem“ nalezen svazek klíčů. Majitel si klíče může vyzvednout osobně na pokladně Městského úřadu Adamov nebo se informovat na tel. čísle 516499630.

Číst více