Hlášení rozhlasu

Biograf láska - letní kino

Městské kulturní středisko Adamov zve děti do biografu Láska - letního kina na hřiště u školy Ronovská na pohádku Čertí brko, a to v úterý dne 27. srpna 2019 od 20 hodin. Po pohádce pokračuje promítání od 21.45 hodin filmem Teroristka s Ivou Janžurovou v titulní roli. Vstup na pohádku je volný, na film pro dospělé je vstupné dobrovolné.

Číst více

Recitál Petra Gazdíka

Na pátek dne 30. srpna 2019 pro vás MKS připravuje recitál uměleckého šéfa a herce Městského divadla Brno Petra Gazdíka. Akce má název Písně, které mám rád. Začátek je v 18.30 hodin na prostranství u kostela. Těšit se můžete i na hudební pozdravení v podání rodinných příslušníků Petra Gazdíka. V případě nepříznivého počasí se akce přesune do sálu MKS na Ptačině. V případě nejasnosti najdete upřesnění na webu MKS nebo volejte tel. číslo 607 518 104. Vstupné je dobrovolné.

Číst více

Letní kino - Po čem muži touží

S prázdninami se můžete rozloučit v neděli dne 1. září 2019 od 20.30 hodin v letním kině na hřišti u školy Ronovská při filmu "Po čem muži touží". Vstupné je dobrovolné.

Číst více

Ztráty a nálezy

Prosíme občana, který ve čtvrtek ve večerních hodinách nalezl u garáží na ulici Petra Jilemnického mobil, aby ho odevzdal na pokladnu Městského úřadu Adamov nebo se ozval na tel. číslo 516499630.

Číst více

Prodej povlečení

Česká firma z Písku prodává dnes do 16 hodin na tržišti na Ptačině povlečení - bavlněné, krepové, flanelové, saténové, z mikrovlákna, povlečení na francouzské postele, prostěradla - froté, bavlna a mikrovlákno, astmatické deky a polštáře, thermo deky a kuličkové polštáře. Vše česká výroba z Písku. Dále prodejce nabízí osušky, ručníky, utěrky, deky flauš a mikrovlákno a zdravotní ponožky.

Číst více

Slavnost Nanebevzetí Panny Marie

Ve čtvrtek dne 15. srpna 2019 se koná pro veřejnost v Kostele sv. Barbory Slavnost Nanebevzetí Panny Marie pod Světelským oltářem. Po celý den budou probíhat komentované prohlídky naší unikátní historické a umělecké památky, díky které se Adamov řadí mezi významná mariánská místa. Vlastní podvečerní program začne v 17.15 hodin vystoupením členů chrámového sboru sv. Barbory, v 17.30 hodin mše - Slavnost Nanebevzetí Panny Marie. V 18.15 hodin potom zazní autorský recitál písničkářky Miloslavy Miji Peterkové a Karla Miroslava Kučery. K dispozici bude zázemí fary a Pramen Světla Matky Boží.

Číst více

Změna programu MKS Adamov

Městské kulturní středisko Adamov oznamuje, že v pátek dne 16. srpna 2019 dochází ke změně programu. Z důvodu pracovních povinností pana Junáka vystoupí na prostranství u kostela od 17 hodin herci Divadla Slunečnice z Brna s písničkami z filmů pro děti a z pohádek.

Číst více

Náhradní termín - film Bohemian Rhapsody

Náhradní termín promítání filmu Bohemian Rhapsody na hřišti u školy Ronovská bude v pondělí dne 19. srpna 2019 od 20.30 hodin. V případě nepříznivého počasí najdete zprávu, zda se promítání koná, na stránkách MKS Adamov - www.mks-adamov.cz.

Číst více

Biograf láska - zrušení promítání

Městské kulturní středisko Adamov oznamuje, že z důvodu nepříznivé předpovědi počasí na dnešní večer se promítání filmu Bohemian Rhapsody ruší. S provozovatelem Biografu láska vyjednáváme náhradní termín, o kterém vás budeme informovat.

Číst více

Ztráty a nálezy

Žádáme občana, který v pátek dne 9. srpna 2019 v autobuse Městské hromadné dopravy, který odjíždí z Horky v 9.02 hodin, nalezl dioptrické brýle, aby je odevzdal na pokladnu Městského úřadu Adamov. Děkujeme za ochotu.

Číst více

Prodej brambor a cibule

V sobotu dne 10. srpna 2019 přijede do našeho města soukromý prodejce, který bude prodávat z nákladního auta v 11.30 hodin u Základní školy na Horce konzumní brambory a cibuli. Konzumní brambory - cena 10,- Kč za 1 kg, v prodeji v 10 kg balení za 100,- Kč. Cibule cena - 20,- Kč za 1 kg, v prodeji v 5 kg balení za 100,- Kč.

Číst více

Omezení průjezdu ulicí Osvobození

Oznamujeme občanům, že dnes od 13.00 hodin bude omezen průjezd ulicí Osvobození v úseku pod sportovní halou, z důvodu kácení rizikových dřevin. Objízdná trasa bude vedena přes bývalý areál společnosti ADAST.

Číst více

Oznámení MUDr. Dohnalové a MUDr. Bernáškové

MUDr. Dohnalová a MUDr. Bernášková oznamují svým pacientům, že v týdnu od 19. srpna 2019 do 23. srpna 2019 nebudou ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Bartáková Ph.D a MUDr. Škvařilová ve svých ordinačních hodinách.

Číst více

Ztráty a nálezy

Oznamujeme občanům, že 7. srpna 2019 byly v autobuse Městské hromadné dopravy č. 215 nalezeny dámské hodinky. Majitelka se může informovat na tel. čísle 516 499 630 nebo osobně na pokladně Městského úřadu Adamov.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 7. srpna 2019 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce okurky nakladačky, borůvky, nové brambory ze Znojma, meruňky a broskve ze Strážnice, cibuli, česnek, české rajčata, papriky a okurky. Dále bude prodejce nabízet olejové svíčky a další ovoce a zeleninu.

Číst více

Oznámení MUDr. Bartákové

MUDr. Bartáková oznamuje svým pacientům, že ve středu dne 7. srpna 2019 a ve čtvrtek dne 8. srpna 2019 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří paní MUDr. Bernášková ve svých ordinačních hodinách.

Číst více

Informace k zájezdům MKS

MKS Adamov upozorňuje přihlášené účastníky druhého a třetího prázdninového výletu do Janáčkova divadla a na Stezku Valašska, že informace k oběma zájezdům obdrží ve středu dne 7. srpna 2019 v době od 9 hodin do 12 hodin a dále od 13 hodin do 17 hodin v MKS Adamov, na Ptačině.

Číst více

Biograf láska

V pondělí dne 12. srpna 2019 vás MKS zve do Biografu láska. Na hřišti u školy Ronovská bude od 21 hodin uveden film Bohemian Rhapsody, který je oslavou rockové skupiny Queen.

Číst více

Setkání se Zdeňkem Junákem

V pátek dne 16. srpna 2019 vás MKS zve na setkání se Zdeňkem Junákem při ztvárnění Kainarovy pohádky O Zlatovlásce. Akce se koná na prostranství u kostela v Adamově I, začátek je v 17 hodin.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 59 let zemřela naše spoluobčanka paní Bronislava Dobrovolná. Rozloučení se zesnulou se koná v úterý dne 30. července 2019 ve 13.45 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více