Hlášení rozhlasu

Třetí adventní zastavení

V neděli dne 16. prosince 2018 vás MKS Adamov zve na třetí adventní zastavení. Patronem akce je člen městské rady - PhDr. Jaroslav Budiš. V kulturním programu vystoupí Adéla Grimová. Začátek akce je v 17.30 hodin před budovou MKS na Ptačině.

Číst více

Uzavření knihovny

Městské kulturní středisko Adamov upozorňuje čtenáře a návštěvníky knihovny, že knihovna bude dnes otevřena pouze do 16 hodin. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Ořez stromů na cestě k novému hřbitovu

Upozorňujeme občany, že od pondělí dne 10. prosince 2018 do středy dne 12. prosince 2018 bude probíhat v Adamově III na cestě k novému hřbitovu ořez stromů. Prosíme všechny občany, aby návštěvu hřbitova a průchod danou lokalitou z důvodu bezpečnosti omezili. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Zastupitelstvo města Adamova

Starosta města svolává 3. zasedání Zastupitelstva města Adamova, které se koná ve středu dne 12. prosince 2018 v 16.30 hodin v zasedací místnosti Městského úřadu v Adamově. Na toto veřejné zasedání zve starosta města všechny občany Adamova.

Číst více

Uzavření MěÚ Adamov

Městský úřad Adamov upozorňuje občany, že obě budovy Městského úřadu budou od 20. prosince 2018 do 31. prosince 2018 zcela uzavřeny. Od středy dne 2. ledna 2019 bude Městský úřad v Adamově fungovat v běžném rozsahu úředních a provozních hodin.

Číst více

Tancujeme pro Ježíška

Spolek Kolo Kolo Vás srdečně zve na svůj hudebně – taneční pořad s názvem „Tancujeme pro Ježíška“, který se uskuteční v pátek dne 14. prosince 2018 od 16 hodin ve sportovní hale. Vystoupí děti z Kola a hosté. Proběhne i soutěž o nejlepší cukroví.

Číst více

Prodej ryb

Soukromý prodejce Jaroslav Veselý bude prodávat v úterý dne 11. prosince 2018 od 9.45 hodin do 10.00 hodin na náměstí Práce ryby Kapr první jakosti – 85,- Kč/kg Kapr výběr – 95,- Kč/kg Amur – 100,- Kč/kg Tolstolobit – 62,- Kč/kg Pstruh duhový – 175,- Kč/kg Víno bílé a červené – 50,- Kč/l

Číst více

Omezení nebo přerušení dodávky pitné vody

Společnost ADAVAK s.r.o. oznamuje, že z důvodu havárie vodovodního řadu bude zítra, to je v pátek dne 7. prosince 2018 v době od 8.00 hodin do 13.00 hodin omezena nebo přerušena dodávka pitné vody na ulici P. Jilemnického č. 2 - 20 a č. 27 a 29. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Oznámení MUDr. Košťálové

MUDr. Košťálová oznamuje svým pacientům, že v pátek dne 7. prosince 2018 a v pondělí dne 10. prosince 2018 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kuchařová.

Číst více

Výkup zlata a stříbra

V pondělí dne 10. prosince 2018 v době od 10.00 hodin do 17.00 hodin bude probíhat v MKS výkup zlata a stříbra.

Číst více

Výluka Hlavního nádraží

Upozorňujeme občany, že v Brně začne v neděli dne 9. prosince 2018 rozsáhlá výluka Hlavního nádraží, která potrvá až do prosince 2019. Během této výluky nebude většina vlaků zajíždět na Hlavní nádraží. Vlaky budou odkloněny do jiných železničních stanic v Brně a bude zavedena náhradní autobusová a tramvajová doprava. Bližší informace naleznete na webových stránkách města.

Číst více

Spolek Kolo-Kolo - vánoční tvoření

Spolek Kolo – Kolo Vás srdečně zve do svých prostor na vánoční tvoření, spojené s hernou, které se koná v sobotu dne 8. prosince od 14 hodin do 18 hodin. Přijďte si vyrobit dárek, nasát předvánoční atmosféru a setkat se s kamarády. Všechny Vás srdečně zve Kateřina Prudíková a děti z Kola.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 5. prosince 2018 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce brambory z Vysočiny na uskladnění, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění za 15,- Kč/kg, mandarinky, pomeranče, hrozny, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks. Prodejce přijímá objednávky na brambory na uskladnění na telefonním čísle 773 000 656.

Číst více

Cestopisná přednáška Aleše Spurného

Městské kulturní středisko Adamov zve zájemce o cestování na cestopisnou přednášku Aleše Spurného, která se koná ve čtvrtek dne 6. prosince 2018 v 17.00 hodin v MKS na Ptačině.

Číst více

Biblické zastavení s Pavlem Lazárkem

V sobotu dne 8. prosince 2018 přijměte pozvání na biblické zastavení s Pavlem Lazárkem, adamovským panem farářem, které se koná od 15ti hodin v MKS na Ptačině.

Číst více

Vánoční tvořivá dílnička s Lenkou

V neděli dne 9. prosince 2018 zveme děti i rodiče od 15 hodin na vánoční tvořivou dílničku s Lenkou, po které bude následovat Vánoční pohádka v podání Petry Klímové z divadla Kejkle. Vstup volný.

Číst více

Druhé adventní zastavení

V neděli dne 9. prosince 2018 vás zveme na letošní druhé adventní zastavení, které se koná od 17.30 hodin před budovou MKS Adamov. Patronem akce je místostarosta města Adamova, pan Jiří Němec. V kulturním programu vystoupí Genciána. Po akci můžete navštívit v salonku MKS výstavu betlémů ze sbírky Františka Mazala.

Číst více

Seminář - Novinky v silničním provozu

Nejen pro řidiče je určen seminář nazvaný Novinky v silničním provozu, který připravilo MKS na 10. prosince od 17 hodin. Přednáší Aleš Lakota, zkušební komisař. Dozvíte se novinky ohledně povinného užívání reflexních prvků, o změnách v zákoně o provozu na pozemních komunikacích platných od 1. října tohoto roku a změnách ve vydávání řidičských průkazů, lékařských potvrzení apod. Vstup volný.

Číst více

Česko zpívá koledy

Také letos se můžete přidat k obrovskému sboru, který v různých místech republiky, ale i v zahraničí podpoří akci – v našem případě Blanenského deníku Česko zpívá koledy. Ve středu dne 12. prosince 2018 v 18 hodin budeme zpívat směs známých koled spolu se členy Kroužku zpívání pro radost a žáky 2. B ZŠ v Adamově před budovou MKS Adamov. Texty koled pro vás budou připraveny.

Číst více

Adventní koncert

Letošní adventní koncert vám představí Cimbal Classic Kateřiny a Dalibora Štruncových. Koncert je připraven do sálu MKS Adamov na 13. prosince 2018 od 17.30 hodin. Vstupné 150,- Kč. Patronem akce je Jiří Hromek, revizní technik elektro.

Číst více