Hlášení rozhlasu

Prodej jahod

Dnes přijel do našeho města soukromý prodejce, který prodává na tržišti na Ptačině jahody. Prodejce se zdrží do 10.00 hodin.

Číst více

Výstava prací Stanislava Havlíka

Městské kulturní středisko Adamov připomíná, že ještě dnes a zítra můžete ve společenském centru na Horce navštívit v době mezi 14. a 17. hodinou výstavu prací Stanislava Havlíka.

Číst více

Koncert Michaely a Jiřího Danielových

Ve čtvrtek dne 1. července 2021 vás MKS zve na koncert Michaely a Jiřího Danielových, který se koná na prostranství u kostela od 18.30 hodin. Koncert má název Krásné je žít.

Číst více

Taneční odpoledne - Spolek KOLO-KOLO

Spolek KOLO-KOLO Vás srdečně zve na taneční odpoledne s názvem Taneček okolo kola, který se koná ve čtvrtek dne 24. června 2021 v 16.00 hodin na prostranství u kostela. Těšit se můžete na taneční vystoupení dětí z Kola, společné tancování, na skákací hrad, balónky a malování na obličej. Občerstvení zajištěno.

Číst více

Ztráty a nálezy

V neděli dne 20. června 2021 byl na ulici Družstevní nalezen svazek klíčů. Majitel si klíče může vyzvednout v prodejně drogerie na Ptačině.

Číst více

Ztráty a nálezy

Majitel šedočerveného papouška, který uletěl v pátek dne 11. června 2021 nabízí odměnu Kč 1.000,- za poskytnutí informace o místě výskytu papouška. Informace prosím zašlete majiteli na e-mail [email protected]

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Dnes přijela do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která prodává na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Ordinační hodiny MUDr. Košťálové

MUDr. Košťálová oznamuje, že v pátek dne 18. června 2021 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Kuchařová.

Číst více

Ztráty a nálezy

Oznamujeme občanům, že v pondělí dne 14. června 2021 v 6.45 hodin byly nalezeny před budovou firmy Romex, s.r.o. na ulici Mírová brýle. Majitel si brýle může vyzvednout u pana Šeránka na adrese Adamov, Mírová 8.

Číst více

Dětský den

Město Adamov a Městský klub mládeže Vás zvou v pátek dne 18. června 2021 na Dětský den, který se bude konat na hřišti za ZŠ Ronovská od 15.30 hodin. Pro děti budou připraveny soutěže o ceny, malování na obličej, ukázky hasičské techniky, skákací hrad a opékání špekáčků. Občerstvení zajištěno.

Číst více

Beseda s cestovatelkou Kateřinou Ostrou

Městské kulturní středisko Adamov připomíná, že dnes se koná v 17.30 hodin v salonku MKS na Ptačině beseda s cestovatelkou Kateřinou Ostrou.

Číst více

Zrušení akce Když princové jsou na draka

Městské kulturní středisko oznamuje, že s ohledem na náhlé onemocnění Aleše Cibulky musí znovu přesunout termín konání akce nazvané Když princové jsou na draka. Náhradní termín bude upřesněn během 14 dní. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Zájezd na koncert Lucie Bílé

V úterý dne 29. června 2021 se uskuteční v loňském roce zrušený zájezd na koncert Lucie Bílé v doprovodu Petra Maláska na brněnském Špilberku.

Číst více

Biograf láska

Na středu dne 30. června 2021 připravuje Městské kulturní středisko první letošní promítání Biografu láska. Připravena je pohádka Princezna zakletá v čase a bude uvedena na hřišti u školy Ronovská od 21.15 hodin. Vstupné Kč 80,-, děti do 15-ti roků zdarma.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 16. června 2021 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce čerstvé jahody, nové brambory, slovenské rajčata, papriky, okurky, květák a kedlubny. Dále bude prodejce nabízet konzumní brambory, cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu.

Číst více

Grilovaná kuřata

Ve čtvrtek dne 10. června 2021 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Oznámení MUDr. Bernáškové

MUDr. Alena Bernášková oznamuje svým pacientům, že ve středu dne 9. června 2021 bude ordinovat pouze do 10.00 hodin. Od 10.00 hodin bude probíhat očkování proti onemocnění COVID-19 pro objednané pacienty.

Číst více

Sečení v areálu nového hřbitova

Oznamujeme občanům, že v úterý dne 8. června 2021 a ve středu dne 9. června 2021 proběhne sečení travnatých ploch v areálu nového hřbitova na Ptačině. Prosíme všechny nájemce hrobových míst, aby odstranili drobné předměty a nářadí, které mají uloženy za hroby. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Ztráty a nálezy

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek dne 3. června 2021 byly na mostu přes koleje na nádraží nalezeny sportovní hodinky. Majitel si hodinky může vyzvednout na pokladně Městského úřadu Adamov nebo se informovat na tel. čísle 516 499 632.

Číst více

Zelenina Juvita

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat dnes, tj. ve středu 2. června 2021 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce slovenská rajčata, papriky, okurky, konzumní brambory z Vysočiny 10 Kč/kg, cibuli 12 Kč/kg, nový česnek, jablka, hrušky, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále prodejce nabízí český med a olejové svíčky 10 Kč za kus.

Číst více