Hlášení rozhlasu

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 14. února 2019 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Táto, mámo pomozte

Městské kulturní středisko Adamov vás zve v úterý dne 12. února 2019 na třetí lekci kurzu 1. pomoci pro opatrovníky dětí, který znáte pod názvem Táto, mámo pomozte... Akce se koná od 9.45 hodin v sále MKS na Ptačině. Vstup volný. Téma kurzu: KPR – kardiopulmonální resuscitace u dětí, alergické reakce, otravy, dehydratace a rehydratační léčba, akutní stavy spojené s pobytem v zahraničí - cestovní medicína.

Číst více

Mše svatá

Farnost Adamov oznamuje, že ve středu dne 13. února 2019 se bude v sále MKS na Ptačině v 17 hodin konat mše svatá. Současně se bude udělovat svátost nemocným.

Číst více

Valentýnský muzikálový koncert

Ve čtvrtek dne 14. února 2019 vás zve MKS na Valentýnský muzikálový koncert manželů Jiřího a Míši Danielových. Akce se koná v sále MKS Adamov na Ptačině od 18.00 hodin a je určena pro všechny, bez rozdílu věku.

Číst více

Volná místa - přestavení Anna Kareninová

Na zájezd do divadla na Orlí v pátek dne 15. února 2019 se na představení Anna Kareninová uvolnila dvě místa. Anna Kareninová vznikla na míru pro ročník muzikálového herectví doc. Mgr. Sylvy Talpové a je první inscenací, v níž se vám studenti tohoto ateliéru na jevišti Divadla na Orlí představí. Cena zájezdu: 160 Kč/os. Přihlášky na tel. čísle 607 518 104.

Číst více

Kdo si hraje, nezlobí

V pondělí dne 18. února 2019 zveme seniory na další soutěžní odpoledne nazvané Kdo si hraje, nezlobí. Akce se koná v 15 hodin ve výstavní síni MKS Adamov na Horce. Patronem akce je Rudolf Rybář.

Číst více

Karneval pro děti

V úterý dne 19. února 2019 zveme do sálu MKS Adamov na Ptačině nejmenší děti. Je zde pro ně připraven karneval, který již tradičně MKS pořádá spolu s maminkami z mateřského centra Veselý paleček Blansko.

Číst více

Výstava prací Zuzany a Sylvie Vašinových

Až do úterý dne 19. února 2019 můžete ve výstavní síni MKS na Horce navštívit výstavu prací Zuzany a Sylvie Vašinových nazvanou Dialog.

Číst více

Návštěva hvězdárny a planetária Brno

V úterý dne 19. února 2019 se můžete spolu s MKS Adamov vypravit do hvězdárny a planetária Brno. Tentokrát se jedná o návštěvu a prohlídku prostor planetária, tzn. exkurzi zakončenou ukázkou z některého pořadu, který v planetáriu můžete navštívit.

Číst více

Návštěva kina - Léto s gentlemanem

Na středu dne 20. února 2019 připravuje MKS zájezd do blanenského kina na nový český film Jaromíra Hanzlíka nazvaný Léto s gentlemanem. Přihlášky na tel. čísle 607 518 104.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 7. února 2019 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku nedožitých 91 let zemřela naše spoluobčanka paní Zdeňka Bednářová. Rozloučení se zesnulou se koná ve čtvrtek dne 7. února 2019 ve 13.45 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 6. února 2019 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce brambory z Vysočiny, cibuli, český česnek, jablka na uskladnění, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet český med a olejové svíčky.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 31. ledna 2019 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepigril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Kurz první pomoci

V úterý dne 29. ledna 2019 se v sále MKS Adamov na Ptačině v 9.45 hodin sejdeme při druhé lekci kurzu k první pomoci, kterou pro vás připravuje záchranář, Petr Havelka.

Číst více

Hraní a cvičení s batolaty

Ve středu dne 30. ledna 2019 zahajujeme letošní hraní a cvičení s batolaty pod vedením Lucky Petrové. První, společná schůzka se koná v 9.30 hodin v sále MKS na Ptačině.

Číst více

Ten dělá to a ten zas tohle

Městské kulturní středisko Adamov si vás dovoluje pozvat na další setkání uváděné pod názvem Ten dělá to a ten zas tohle, které se koná v salonku MKS na Ptačině ve středu dne 30. ledna 2019 od 17 hodin. Upozorňujeme návštěvníky, že tentokrát se setkání koná vyjímečně ve středu. Těší se na vás čtveřice hostů, kteří mají zajímavé povolání nebo koníčka.

Číst více

Zájezdy MKS

Na začátek února pro vás MKS Adamov připravuje hned několik zájezdů: - první je na komedii Splašené nůžky, která je uváděna v Městském divadle Brno, v sobotu dne 2. února 2019 od 19 hodin, - druhý zájezd je do blanenského kina v úterý dne 5. února 2019 na novou českou komedii Ženy v běhu, - třetí zájezd vás zavede do Dvorního divadla Brno, kde pro účastníky zájezdu připravuje herecká dvojice Zdeněk Černín a Hana Tomáš Brieštantská do současné doby přenesenou komedii Lakomec, a to ve čtvrtek dne 7. února 2019. Přihlášky a bližší informace na tel. čísle 607 518 104.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku nedožitých 53 let zemřel náš spoluobčan pan Ing. Jindřich Woff. Rozloučení se zesnulým se koná v úterý dne 29. ledna 2019 v 15.15 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku nedožitých 85 let zemřel náš spoluobčan pan František Alex. Rozloučení se zesnulým se koná ve čtvrtek dne 24. ledna 2019 v 15.15 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více