Hlášení rozhlasu

Nabídka práce

Společnost Adecco nabízí práci na hlavní pracovní poměr ve výrobě v Adamově. Jedná se o 8 hodinové pracovní směny. Pro bližší informace volejte na telefonní číslo 724 611 625.

Číst více

Adamovská drakiáda

Městský klub mládeže pořádá v pátek 19. 10. 2018 pro děti, rodiče i prarodiče Adamovskou drakiádu. Sraz všech účastníků bude na hřišti za ZŠ Ronovská od 15:30 do 16:00 hodin. Drakiáda je spojená s procházkou na palouček zvaný Vojenská louka, kde budeme draky vypouštět a hodnotit jejich letecké vlastnosti. Po návratu zpět na hřiště za školu bude možnost opékat s sebou přinesené špekáčky.

Číst více

Kdo si hraje, nezlobí

V pondělí 22. října zveme seniory na zábavné soutěžní odpoledne nazvané Kdo si hraje, nezlobí. Akce se koná na Ptačině od 14:30 hodin.

Číst více

Zájezd do kina v Blansku

V pondělí 22. října připravuje MKS zájezd do kina v Blansku na představení filmu "Po čem muži touží".

Číst více

Výstava prací

Ve výstavní síni MKS Adamov na Komenského ulici č. 6 probíhá až do 23. října výstava prací Jiřího Vaňka. Navštívit ji můžete v pracovních dnech v době mezi 14. až 17. hodinou, v neděli od 14:30 do 17 hodin.

Číst více

Přednáška - Československé legie v 1. světové válce

Ve středu 24. října Vás zveme na přednášku Tadeáše Michala Kratochvíla nazvanou Československé legie v 1. světové válce - historie a odkaz. Začátek přednášky je v 18 hodin. Vstup volný.

Číst více

Ten dělá to a ten zas tohle

Ve čtvrtek 25. října se můžete v salonku MKS Adamov od 17 hodin setkat s trojicí manželských párů v rámci akce "Ten dělá to a ten zas tohle".

Číst více

Sbírka Bílá pastelka

Ve středu dne 17. října 2018 proběhne u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole již 19. ročník celonárodní veřejné sbírky Bílá pastelka. Její výtěžek podpoří speciální služby pro těžce zrakově postižené poskytované v celé ČR. Pořadatelem sbírky je Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR. Do ulic s kasičkami a v tričkách s emblémem Bílé pastelky vyrazí kolem 2 600 dobrovolníků, převážně z řad středoškolských studentů. Za minimální příspěvek 30,- Kč nabídnou zájemcům bílou pastelku. Každý, kdo si koupí pastelku, podpoří zejména tyto projekty: výcvik vodicích psů, odstraňování dopravních, orientačních a dalších bariér, se kterými se nevidomí každodenně potýkají na ulicích, v dopravních prostředcích a v budovách, volnočasové a sportovní aktivity, vydávání časopisů pro nevidomé, převod tištěných knih do podoby, ve které je mohou nevidomí číst za pomoci počítače. Značná část prostředků se použije na služby spojené s návratem lidí osleplých v dospělosti zpět do běžného života.

Číst více

Otevírací doba Pošty v Adamově I - 15.10.2018

Pošta v Adamově I oznamuje občanům, že v pondělí dne 15. října 2018 bude otevřena v době od 8.00 hodin do 11.00 hodin a od 13.00 hodin do 16.00 hodin.

Číst více

Úklidová brigáda

Komise podpory komunitního života zve všechny občany na tradiční úklidovou brigádu – Za Adamov čistější, která se uskuteční dnes v 17.30 hodin. Sraz účastníků je u hodin před Domem služeb na Ptačině nebo na prostranství před kostelem. V rámci akce budeme také sázet krokusy.

Číst více

Dopoledne s pohádkou

Městské kulturní středisko Adamov pořádá v pátek dne 12. října 2018 Dopoledne s pohádkou, a to s představením Medvídek na cestách v podání Zdeňka Ševčíka. Akce se koná ve Společenském centru na Komenského ulici číslo 6.

Číst více

Výstava prací Jiřího Vaňka

Ve výstavní síni MKS Adamov na Komenského ulici č. 6 bude v neděli dne 14. října 2018 zahájena slavnostní vernisáží výstava prací Jiřího Vaňka. Výstava potrvá do 23. října 2018 a můžete ji navštívit v pracovních dnech v době od 14.00 hodin do 17. hodin a v neděli od 14.30 hodin do 17. 00 hodin.

Číst více

Celé Česko čte dětem

V úterý dne 16. října 2018 zveme děti spolu s rodiči na setkání v rámci projektu Celé Česko čte dětem. Hostem setkání bude spisovatel Ivo Šmoldas. Akce se koná v 16 hodin v salonku MKS na Ptačině. Vstup volný.

Číst více

Káva o páté

Od 17. hodiny bude dne 16. října 2018 Ivo Šmoldas spolu s Monikou Ondrouškovou hostem akce Káva o páté, která se koná v sále MKS na Ptačině.

Číst více

Trapas nepřežiju - aneb ten řízek nezvedej

Ve čtvrtek dne 18. října 2018 je pro žáky druhého stupně základní školy v Adamově připraveno od 8.30 hodin v sále MKS na Ptačině setkání s herečkou Michaelou Dolinovou a Ladislavem Ondřejem při představení nazvaném Trapas nepřežiju - aneb ten řízek nezvedej.

Číst více

Oldřich z Chlumu - román a skutečnost

Ve čtvrtek dne 18. října 2018 se v sále MKS na Ptačině koná od 17 hodin představení Dr. Vlastimila Vondrušky - Oldřich z Chlumu - román a skutečnost.

Číst více

Víkendové setkání s pohádkou

V sobotu dne 20. října 2018 zveme na 16. hodinu do MKS děti spolu s rodiči. Je zde pro ně připraveno Víkendové setkání s pohádkou, tentokrát o pejskovi a kočičce v podání Divadla Úsměv.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 87 let zemřel náš spoluobčan pan Mikuláš Gimun. Rozloučení se zesnulým se koná v sobotu dne 13. října 2018 v 11 hodin v kostele sv. Barbory v Adamově.

Číst více

Nález klíčů

Oznamujeme občanům, že byl u Sokolovny nalezen svazek klíčů. Majitel si klíče může vyzvednout na pokladně MěÚ Adamov nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 10. října 2018 od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce brambory z Vysočiny na uskladnění Antonia a Rosara, cibuli, český česnek, zelí, jablka za 15,- Kč/kg, čerstvou hlívu ústřičnou, žampiony a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks. Prodejce přijímá objednávky na brambory na uskladnění na telefonním čísle 773 000 656.

Číst více