Hlášení rozhlasu

Zrušení akce Kdo si hraje, nezlobí

Městské kulturní středisko Adamov upozorňuje, že je zrušena akce Kdo si hraje nezlobí dne 21. června ve společenském centru na Horce. Při soutěžení se sejdeme znovu až v září. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Červnová pohádka

Městské kulturní středisko Adamov zve děti na červnovou pohádku, která se koná ve středu dne 2O. června ve společenském centru na Horce od 10 hodin. Upozorňujeme návštěvníky, že původně plánované druhé představení od 9 ti hodin se nekoná.

Číst více

Nález věcí

Oznamujeme občanům, že byla na chodníku pod pečovatelským domem nalezena finanční hotovost a na sportovišti na ulici Jilemnického taštička s mobilem a pawerbankou. Majitelé si nalezené věci mohou vyzvednout na pokladně Městského úřadu nebo se informovat na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Zastupitelstvo města Adamova

Starosta města svolává 25. zasedání Zastupitelstva města Adamova, které se koná ve středu dne 20. června 2018 v 16.30 hodin v budově firmy ROMEX v Adamově. Na toto veřejné zasedání zve starosta města všechny občany Adamova.

Číst více

Volná místa - Tři mušketýři

Na zájezd na představení Městského divadla Brno, uváděné na Biskupském dvoře v Brně, Tři mušketýři v úterý dne 19. června se uvolnila dvě místa. Zájemci mohou volat na tel. číslo 607 518 104.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude ve středu dne 13. června 2018 prodávat od 10.10 hodin do 10.30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11.00 hodin do 11.20 hodin u Základní školy na Horce jahody, nové brambory ze Znojma, meruňky ze Strážnice, novou cibuli, nový česnek, žampiony, hlívu ústřičnou, domácí rajčata, papriky, okurky a další ovoce a zeleninu. Prodejce bude nabízet český med a olejové svíčky za 10,- Kč/ks. Prodejce přijímá objednávky na tel. čísle 777 880 988.

Číst více

Uzavření kanceláře matriky a evidence obyvatel

Městský úřad Adamov oznamuje, že v době od 18. června 2018 do 29. června 2018 bude kancelář matriky a evidence obyvatel uzavřena.

Číst více

Nález krokoměru

Městský úřad Adamov oznamuje, že byl nalezen krokoměr. Majitel se může informovat osobně na pokladně MěÚ Adamov nebo na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Den otevřených dveří - Kolo kolo

Kolo kolo Vás srdečně zve na den otevřených dveří, který proběhne v pátek dne 15. června 2018 od 16 hodin do 19 hodin. Jsou připraveny taneční, hudební a výtvarné dílničky. Pro děti odměny, občerstvení zajištěno. Srdečně Vás zvou pořadatelé.

Číst více

Ten dělá to a ten zas tohle

Městské kulturní středisko Adamov Vás zve ve čtvrtek dne 7. června 2018 v 17 hodin do Společenského centra na Horce na další setkání u kávy v rámci akce Ten dělá to a ten zas tohle.

Číst více

Zpívání o létu s tetinami Matyldou a Klotyldou

V pátek dne 8. června 2018 je do Společenského centra na Horce připraven pro děti kulturní dárek k svátku dětí v podobě představení Zpívání o létu s tetinami Matyldou a Klotyldou. Začátek prvního představení je v 9 hodin a začátek druhého představení je v 10.15 hodin. Vstup volný.

Číst více

Vernisáž výstavy obrazů Antonína Schumanna

V neděli dne 10. června 2018 zveme milovníky výtvarného umění na vernisáž výstavy obrazů Antonína Schumanna, která se koná ve Společenském centru na Horce v 15 hodin.

Číst více

Tato by se Vám mohla líbit

V úterý dne 12. června 2018 je připraveno před prázdninami poslední setkání v DPS v rámci akce Tato by se Vám mohla líbit. Začátek akce je v 10.30 hodin.

Číst více

Výlet do Arboreta Mendelovy univerzity v Brně

Ve čtvrtek dne 14. června 2018 zve MKS klub důchodců III seniory na výlet do Arboreta Mendelovy univerzity v Brně. Přihlášky na tel. čísle MKS 607 518 104.

Číst více

Víkendové setkání s Malou medvědí pohádkou

Na Víkendové setkání s Malou medvědí pohádkou v podání Zdeňka Ševčíka zveme rodiče spolu s dětmi opět do Společenského centra na Horce v sobotu dne 16. června 2018 od 16 hodin. Vstupné 40 Kč.

Číst více

Filmové představení Hastrman

Na filmové představení Hastrman v blanenském kině zve zájemce MKS v pondělí dne 18. června 2018. Bližší informace při přihlášení.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti Města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 77 let zemřel náš spoluobčan pan Ing. Ivan Kubíček. Rozloučení se zesnulým se koná ve čtvrtek dne 7. června 2018 v 15.15 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Sečení travnatých ploch - nový hřbitov

Oznamujeme občanům, že ve dnech 6. června 2018 a 7. června 2018 proběhne druhé sečení travnatých ploch v areálu nového hřbitova na Ptačině.

Číst více

Prodej povlečení

Česká firma z Písku prodává dnes do 16.00 hodin na tržišti na Ptačině povlečení bavlněné, krepové, flanelové, saténové a z mikrovlákna, povlečení na francouzské postele, prostěradla froté, bavlna a mikrovlákno, astmatické deky a polštáře, thermo deky a kuličkové polštáře. Vše česká výroba z Písku. Dále prodejce nabízí osušky, ručníky, utěrky a deky flauš a mikrovlákno.

Číst více

Koncert hudebního oboru ZUŠ Adamov

Základní umělecká škola Adamov Vás zve na koncert hudebního oboru, který se bude konat dne 29. května 2018 v 16.30 hodin v prostorách ZŠ Ronovská 12.

Číst více