Hlášení rozhlasu

Otevření knihovny MKS

MKS Adamov oznamuje, že od pondělí dne 16. května 2022 je knihovna otevřena v běžné provozní době - tzn. v pondělí, ve středu, ve čtvrtek a v pátek.

Číst více

Pohádkové dopoledne

Ve čtvrtek dne 19. května 2022 se v 10 hodin koná ve společenském centru na Horce Pohádkové dopoledne. S představením Pohádkové kočičiny za dětmi přijedou herci Zděnek Ševčík a Míša Danielová. Totéž představení připravujeme pro děti z Ptačiny na červen do sálu MKS.

Číst více

Procházka minulým stoletím kloboukové a jiné módy

Ve čtvrtek dne 26. května 2022 přijměte pozvání na procházku minulým stoletím kloboukové a jiné módy, která se koná v sále MKS na Ptačině od 17:15 hodin.

Číst více

Prosba MKS o zapůjčení hraček na výstavu

Na připravovanou výstavu hraček našich maminek a babiček prosí MKS Adamov o jejich zapůjčení. Pro bližší domluvu volejte prosím na tel. číslo 607 518 104.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 18. května 2022 od 10:10 hodin do 10:30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11:00 hodin do 11:20 hodin u Základní školy na Horce slovenské rajčata, papriky, okurky, konzumní brambory, nový česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet žampiony, hlívu ústřičnou, olejové svíčky a med.

Číst více

Prodej jahod

Český prodejce ovoce a zeleniny bude v úterý dne 17. května 2022 mezi 11:00 až 15:00 hodinou prodávat na tržišti na Ptačině jahody.

Číst více

Uzavření tunýlku u kurtů

Oznamujeme občanům, že v sobotu dne 14. května 2022 a v neděli dne 15. května 2022 nebude možný průjezd tunýlkem u kurtů. Objízdná trasa bude vedena po účelové komunikaci z ul. Opletalova k ČOV. Provoz na této lesní komunikaci bude řízen kyvadlově semafory. MHD nebude v tyto dva dny zajíždět na Ptačinu. Bližší informace získáte na webových stránkách města.

Číst více

Sečení travnatých ploch v areálu nového hřbitova

Oznamujeme občanům, že ve čtvrtek dne 19. května 2022 a v pátek dne 20. května 2021 proběhne sečení travnatých ploch v areálu nového hřbitova na Ptačině. Prosíme všechny nájemce hrobových míst, aby odstranili drobné předměty a nářadí, které mají uloženy za hroby. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Oznámení MUDr. Kuchařové

MUDr. Kuchařová oznamuje svým pacientům, že v pátek dne 13. května 2022 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Košťálová.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 12. května 2022 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepi Gril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Prodej jahod

Český prodejce ovoce a zeleniny bude ve čtvrtek dne 12. května 2022 mezi 8:00 až 14:00 hodinou prodávat na tržišti na Ptačině jahody.

Číst více

Prodej sezónního zboží

Soukromý prodejce z Brna přijede do našeho města ve čtvrtek dne 12. května 2021 a bude prodávat své zboží do 12.00 hodin na tržišti na Ptačině. Prodejce bude nabízet spodní prádlo dámské i pánské, tepláky, legíny, trička, mikiny, šaty a spoustu jiného sezónního zboží. V případě nepříznivého počasí se prodej ruší.

Číst více

Přednáška Filipa Vítka

Městské kulturní středisko Vás zve ve čtvrtek dne 12. května 2022 na další cestopisnou přednášku Filipa Vítka, která se koná v sále MKS od 18:15 hodin a má název Ze Skalice nad Svitavou do Gambie.

Číst více

Vernisáž výstavy ke 150. výročí narození Františka Bílka

V neděli dne 15. května 2022 vás zveme na vernisáž výstavy ke 150. výročí narození Františka Bílka, která se koná ve společenském centru MKS na Horce ve 14:30 hodin. Výstava potrvá do 24. května 2022.

Číst více

Prodej ložního prádla

Česká firma z Písku prodává dnes do 16:00 hodin na tržišti na Ptačině povlečení bavlněné, krepové, flanelové, saténové a z mikrovlákna, povlečení na francouzské postele, prostěradla froté, bavlna a mikrovlákno, astmatické deky a polštáře, thermo deky a kuličkové polštáře. Vše česká výroba z Písku. Dále prodejce nabízí osušky, ručníky, utěrky, deky flauš a mikrovlákno a zdravotní ponožky.

Číst více

Beseda při vycházce ŠLP Křtiny

Zaměstnanci Školního lesního podniku Křtiny pořádají ve spolupráci s naším městem v pondělí dne 16. května 2022 odpolední besedu při vycházce do univerzitních lesů. Sraz účastníků vycházky je v 17 hodin u hřbitova na Ptačině. Chcete se dozvědět více o způsobech hospodaření v lesích okolo Adamova? Máte otázky, které vás při návštěvě lesů napadají a nemáte na ně odpověď? Neváhejte a využijte této příležitosti. Seznámíme Vás s postupy adaptace na klimatickou změnu. Na diskusi s Vámi se těší zaměstnanci ŠLP Křtiny.

Číst více

Prodej zboží

Soukromý prodejce prodává dnes na tržišti na Ptačině dámské a pánské spodní prádlo, pyžama, legíny, halenky, mikiny a jiné zboží. Prodejce se zdrží podle zájmu.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 74 let zemřela naše spoluobčanka paní Danuše Badalová. Rozloučení se zesnulou se koná v úzkém rodinném kruhu.

Číst více

Pietní akt u příležitosti osvobození Československa

Komunistická strana Čech a Moravy pořádá v pátek dne 6. května 2022 pietní akt u příležitosti osvobození Československa Rudou armádou. Pietní akt se koná v 16.00 hodin u sochy Rudoarmějce.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 4. května 2022 od 10:10 hodin do 10:30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11:00 hodin do 11:20 hodin u Základní školy na Horce slovenské rajčata, papriky, okurky, konzumní brambory, nový česnek, cibuli, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet žampiony, hlívu ústřičnou, olejové svíčky a med. Prodejce bude nabízet i skalničky a muškáty.

Číst více