Hlášení rozhlasu

Prodej ložního prádla

Česká firma z Písku prodává dnes do 16:00 hodin na tržišti na Ptačině povlečení bavlněné, krepové, flanelové, saténové a z mikrovlákna, povlečení na francouzské postele, prostěradla froté, bavlna a mikrovlákno, astmatické deky a polštáře, thermo deky a kuličkové polštáře. Vše česká výroba z Písku. Dále prodejce nabízí osušky, ručníky, utěrky, deky flauš a mikrovlákno a zdravotní ponožky.

Číst více

Oznámení MUDr. Kuchařové

MUDr. Kuchařová oznamuje svým pacientům, že v pátek dne 9. června 2023 nebude ordinovat. Akutní případy ošetří MUDr. Košťálová.

Číst více

Závěrečné taneční vystoupení

Spolek Kolo-kolo Vás zve na závěrečné taneční vystoupení s názvem Barva tance, které se koná v pátek dne 9. června 2023 v 16:00 hodin ve sportovní hale. Spolek Kolo-kolo zve všechny své příznivce.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 1. června 2023 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepi Gril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Otevření knihovny

MKS oznamujeme čtenářům a návštěvníkům knihovny, že knihovna bude v obvyklém čase otevřena opět od čtvrtka dne 1. června 2023.

Číst více

Odstávka pitné vody

Společnost ADAVAK, s.r.o. oznamuje občanům, že dnes, tj. ve středu dne 31. května 2023 proběhne od 15:00 hodin do konce opravy, z důvodu havárie, odstávka pitné vody na ulici Osvobození od kostela k Osvobození 15. Dodávka pitné vody bude obnovena ihned po provedení opravy vodovodního řadu. Děkujeme za pochopení.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 31. května 2023 od 10:10 hodin do 10:30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11:00 hodin do 11:20 hodin u Základní školy na Horce jahody, nové brambory, slovenské rajčata, papriky, okurky, cibuli, nový česnek, jablka, žampiony, hlívu ústřičnou a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet český med a olejové svíčky.

Číst více

Ztráty a nálezy

Oznamujeme občanům, že dne 29. května 2023 byly na ulici Komenského nalezeny sportovní hodinky a druhé sportovní hodinky byly nalezeny také dne 29. května 2023 u hřiště na ulici Petra Jilemnického. Majitelé hodinek se mohou informovat osobně na pokladně Městského úřadu Adamov nebo na tel. čísle 516 499 630.

Číst více

Připravované zájezdy MKS

Před prázdninovým uzavřením divadel vás zveme v červnu do Městského divadla Brno, na představení Ti druzí s Alenou Antalovou v titulní roli. Zájezd připravuje MKS na 17. června 2023. Další zájezd, na koncert Zory Jandové nazvaný Pocta šansonu se s MKS můžete vypravit dne 29. června 2023. Třetí pozvání je na Biskupský dvůr, kde bude 11. července 2023 uvedena novinka "Krokodýl ze Svratky, aneb Mozart v Brně. Na všechny připravované zájezdy přijímá MKS přihlášky už nyní.

Číst více

Melounové malování na chodník

Pro děti ze školní družiny na Ptačině i ostatní zájemce připravilo MKS Adamov akci Vítej, léto - aneb "melounové malování na chodník", a to dne 8. června 2023 od 13:45 hodin u MKS na Ptačině. Patronem akce je pan Dušan André.

Číst více

Pozvání dětí do letního kina na Ptačině

Městské kulturní středisko Adamov zve děti spolu s rodiči u příležitosti Mezinárodního dne dětí do letního kina na hřiště u školy Ronovská, kde pro ně bude v pátek dne 2. června 2023 od 20:45 hodin připraveno promítání filmu Mikulášovy patálie aneb Jak to celé začalo. Děti mají vstup zdarma - jako dárek k Svátku dětí, ostatní mají vstup za 100,- Kč. Od Pivovaru Černá Hora je připraven k dárku ještě dárek druhý v podobě bezinkové limonády.

Číst více

Noc kostelů

Farnost Adamov vás zve na tradiční Noc kostelů, která se bude konat v pátek dne 2. června 2023. Kostel svaté Barbory bude otevřen od 17:00 hodin do 22:00 hodin. V okolí kostela bude od 17:30 hodin do 20:00 hodin probíhat program pro děti, který připravuje Městský klub mládeže a výtvarný obor ZUŠ Adamov. O taneční zpestření se postará Kolo-kolo, z.s. Farnost Adamov se těší na setkání s vámi.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Český prodejce ovoce a zeleniny bude v úterý dne 30. května 2023 od 7:30 do 12:00 hodin prodávat na tržišti na Ptačině jahody, meruňky, rajčata, okurky, česnek a nové brambory.

Číst více

Prodej zboží

Soukromý prodejce z Brna prodává dnes do 16:30 hodin na tržišti na Ptačině hračky pro děti, sluneční brýle, klobouky, trenky, boxerky, kraťasy a jiné pánské zboží.

Číst více

Oznámení MUDr. Kuchařové

MUDr. Kuchařová oznamuje svým pacientům, že v pátek dne 26. května 2023 nebude ordinovat. Pouze akutní případy ošetří MUDr. Košťálová.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 25. května 2023 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepi Gril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Prodej grilovaných kuřat

Ve čtvrtek dne 18. května 2023 přijede do našeho města pojízdná prodejna Pepi Gril, která bude prodávat na tržišti na Ptačině grilovaná kuřata.

Číst více

Smuteční hlášení

Sbor pro občanské záležitosti města Adamova oznamuje občanům, že ve věku 71 let zemřela naše spoluobčanka paní Marie Dáňová. Poslední rozloučení se zesnulou se koná ve čtvrtek dne 18. května 2023 ve 13 hodin ve smuteční obřadní síni města Blanska.

Číst více

Prodej pelet a briket

Vážení spoluobčané, využijte možnost a objednejte si kvalitní pelety a brikety od firmy ekomax.cz. Zboží máme skladem a dovoz je zdarma již od jedné palety! Bližší informace naleznete na stránkách ekomax.cz nebo na telefonním čísle 732 710 099.

Číst více

Prodej ovoce a zeleniny

Zelenina Juvita Uherský Brod bude prodávat ve středu dne 17. května 2023 od 10:10 hodin do 10:30 hodin na tržišti na Ptačině a od 11:00 hodin do 11:20 hodin u Základní školy na Horce slovenské rajčata, papriky, okurky, sadbové brambory, česnek, cibuli, konzumní brambory, jablka a další ovoce a zeleninu. Dále bude prodejce nabízet žampiony, hlívu ústřičnou, maďarskou čalamádu a olejové svíčky.

Číst více