Judo Adamov informuje

Od září jsme započali novou sezonu ve které se naši judisti- Adam Svora, Filip Halata a Jirka Musil pokusili ještě nasbírat potřebné body pro kvalifikaci na Mistrovství České republiky v kategorii mladších žáků.

Filip měl bohužel smůlu, když zářijovou kvalifikaci na Brno cup musel ze zdravotních důvodů vynechat a poslední kvalifikace v Dolních Kounicích už bodově nestačila. Na tomto turnaji Dolních Kounic Jirka Musil i Adam Svora potvrdili svoji účast na mistrovství republiky obsazením 5. místa a tím i ziskem dostatečného počtu bodů do kvalifikačního rank listu. Mistrovství ČR mladších žákyň je již dva roky otevřenou kategorií, do které se mohou přihlásit všechny mladší žákyně, které dosáhli minimálně pátého kyů. Z našeho oddílu se jedná o Lindu Wutkovou a Veroniku Slivoňovou. Mistrovství ČR mladších žáků se konalo 11. 11. v Mladé Boleslavi. Linda svoji účast bohužel musela vzdát ze zdravotních důvodů. Trojice Jirka Musil, Adam Svora a Veronika Slivoňová odjížděli na turnaj s velkými očekáváními a snahou o dobré umístění. Odnesli si však jen cenné zkušenosti ze zápasů s mnohem zkušenějšími a judisticky vyzrálejšími bojovníky. Tyto zkušenosti mohou zúročit v kvalifikaci a mistrovství v příštím roce.

Závěr roku je turnajově nabitý. 25. 11. se účastníme turnaje, který pořádá Judo Kata Brno. 2. 12. následuje domácí turnaj v Adamově. Tímto zveme všechny příznivce juda, aby přišli podpořit naše bojovníky do sportovní haly Sokola Adamov. 12. 12. následuje turnaj v Blansku určený nováčkům, coby první seznámení se závodním tatami a možností poměřit své síly v rámci spřátelených oddílů Adamova a Blanska.

Dále zveme zájemce o praktickou sebeobranu vycházející z bojového umění juda a aikida na tréninky, které se konají každý čtvrtek po ukončení tréninku dětí a to v čase 18 – 19 hodin v tělocvičně ZŠ Komenského. Bližší informace na e-mailu [email protected], případně telefonu 606670281.

  • Judo Adamov informuje
  • Judo Adamov informuje
  • Judo Adamov informuje
  • Judo Adamov informuje