Judo klub Samuraj informuje

Dne 2. prosince oddíl Judo Samuraj Adamov uspořádal 2. ročník turnaje Velké ceny Adamova, vypsaného pro mláďata a mladší žáky. Tohoto turnaje se zúčastnili judisté z patnácti oddílů z Jihomoravského, Zlínského a Olomouckého kraje. Tento turnaj se uskutečnil v tělocvičně základní školy Adamov na Komenského ulici.

Místní klub reprezentovalo celkem 21 judistek a judistů. Nejlépe si vedli a první místo vybojovali Iškijev Matěj a dívčí kategorii Slivoňová Veronika. Na stříbrný stupínek dosáhli tito Samurajové: Svora Adam, Musil Jiří, Pavlů Josef, Pavlů Antonín, Kotek Martin a Musil Jan.

Samurajskou sbírku medailí rozšířili o bronz: Halata Filip, Musil Lubomír, Klouda Kryštof, Kubešová Tereza, Tylová Hana, Tesařík Karel, Opluštil Alex, Hédlová Simona, Plšek Marek, Hnilica Mikuláš, Kubík Jáchym a Finda Matouš.

Po skončení turnaje jednotlivců se uskutečnilo utkání družstev mladších žáků. První místo obsadilo družstvo Morava tým složené s judistů Olomouce a Tvrdonic. Druhé místo si vybojoval oddíl Junior judo Brno. Třetí místo obsadilo družstvo judistů z Adamova a Blanska.

Již teď se můžeme těšit na 3. ročník Velké ceny Adamova, který se uskuteční 29. 9. 2018. Tímto zveme všechny příznivce juda, aby přišli podpořit naše bojovníky.

Sláva vítězům, čest poraženým. Hodně píle do dalších tréninků a úspěchů ve sportovních kláních všem sportovcům Adamova v roce 2018 přeje Samuraj Adamov.

Jiří Tyl

  • Judo klub Samuraj informuje
  • Judo klub Samuraj informuje
  • Judo klub Samuraj informuje
  • Judo klub Samuraj informuje
  • Judo klub Samuraj informuje
  • Judo klub Samuraj informuje