Nová ordinace praktického lékaře pro dospělé v Adamově

MUDr. Procházka oznamuje občanům, že v pondělí dne 11. března 2024 zahajuje provoz nová ordinace praktického lékaře nad lékárnou na Smetanově náměstí. Ordinovat budou MUDr. Jakub Dostál a MUDr. Zdenka Škvařilová. Ordinační dobu najdete uvnitř článku a v nejbližších dnech v tištěné podobě ve vašich domovních schránkách. Další informace budou průběžně zveřejňovány na webových stránkách města, ve Zpravodaji a dalších médiích města. Informace pro zájemce o registraci jsou uvedeny na závěr uvnitř článku.

Dne 2.2.2024 jsme vás informovali o předpokladu otevření nové ordinace praktického lékaře v Adamově do cca jednoho měsíce, možná nějakého týdne navíc.

K dnešnímu dni 9.3.2024 přinášíme informaci, která stvrzuje snahu všech dobrých lidí z předchozích jednání a následujících kroků v posledních pěti týdnech.

Jak jsme zmiňovali dříve , přichází pomalu doba, kdy existence lékařů na obcích nebude samozřejmostí.

Přijde čas, kdy budeme v obdobných situacích hledat další lékaře. Jakýkoliv budoucí kontakt na možného lékaře, doporučení naše města, prostě veškerá snaha, je vítána. Všichni máme možnost si takto vzájemně pomoci.

Věříme, že vás dnešní informace uklidnila. Mohlo to být o mnoho horší, několikaměsíční, či víceleté omezení. Děkujeme všem pacientům za trpělivost a pochopení, pomáhajícím místním a okolním doktorům za velkou pomoc s překonáním tohoto, pro tuto chvíli „krátkodobého omezení“.

Roman Pilát, starosta města

Informace pro zájemce o registraci

Doplňujeme aktuální informace z ordinace k možným postupů registrací pacientů.

Varianty požadavku na registraci:

a) vyplnění kontaktního formuláře na webových stránkách www.gp-pro.cz v době od 11.3.2024 do 30.4.2024. Formulář obsahuje pouze nejnutnější kontaktní informace a po jejich zpracování budete osobně osloveni s návrhem dalšího postupu,

b) osobní návštěva ordinace (aktuálně méně preferovaná varianta s ohledem na množství zájemců); samozřejmě v případě návštěvy z důvodu nemoci je registrace vyřizována automaticky,

c) stažení tiskopisu na stránkách www.adamov.cz - (zájemce vyplňuje pouze první list)

c.1) tiskopis pro tisk, ruční vyplnění a odeslání emailem na [email protected] (ke stažení v příloze tohoto článku),

c.2) tiskopis pro elektronické vyplnění PDF vč. definice povinných položek, tisk a odeslání emailem na [email protected] (ke stažení v příloze tohoto článku),

c.3) tiskopis pro elektronické vyplnění PDF vč. definice povinných položek, elektronické podepsání kvalifikovaným podpisem, uložení a odeslání emailem na [email protected] (ke stažení v příloze tohoto článku).

Tiskopis je také možné vyplnit v Lékárně LADA na Smetanově náměstí.Přiložené soubory

  • Nová ordinace praktického lékaře pro dospělé v Adamově
  • Nová ordinace praktického lékaře pro dospělé v Adamově
  • Nová ordinace praktického lékaře pro dospělé v Adamově


Mobilní Rozhlas Adamov

Rychlé odkazy

Nejbližší události

Kalendář všech akcí
HC Kometa
Projekt Vaše cesty k bezpečí
Portál krizového řízení JmK