Ohlédnutí za turnaji ve Stolním Tenise

První březnový víkend se ve Sportovní hale na ulici Osvobození konaly rovnou dva turnaje ve stolním tenisu. Dne 5. 3. 2016 se konal turnaj dospělých a 6. 3. 2016 se konal turnaj mládeže. Nyní Vám přinášíme krátké shrnutí turnaje.

Velikonoční turnaje ve stolním tenisu

Celkově se sobotního turnaje zúčastnilo 83 hráčů. Turnaj dospělých se dělil do několika kategorií: Dvouhra - muži do 3. ligy ČR– 63 hráčů,Dvouhra - muži a ženy na soupiskách regionu –51 hráčů, Čtyřhry – 20 dvojic.

Kategorii Dvouhra bez omezení - vyhrál David Palkovský (hráč extraligového DTJ Hradec Králové) v 5-tisetové bitvě nad Petrem Handlem (hráč 1. ligy TTC Moravské Slavie Brno) a na třetím sdíleném místě se umístil Luboš Dudík a Aleš Přikryl (oba z KST Blansko 2. liga).

Vítězem turnaje Dvouhra muži a ženy na soupiskách regionu - se stal Adam Zukal (Vysočany), druhou pozici obsadil Jiří Handl (Holásky), vzhledem k tomu, že se o třetí pozici nehrálo, tak tuto pozici obsadil Zbyněk Beneš (Adamov) a Michal Žáček (Vysočany).

Čtyřhru vyhrála dvojice Filip Štofka s Petrem Handlem (TTC Moravská Slavie Brno) – jednalo se o hlavní favority, druhé místo obsadil Aleš Přikryl (Blansko) s Davidem Palkovským (DTJ Hradec Králové), třetí pozici vybojoval Luboš Dudík s Jiřím Přikrylem (Blansko) a Martin Beníček (Nivnice) s Karlem Fialou (Ivančice).

V neděli 6. 3. 2016 se Okresní bodovací turnaj mládeže zúčastnilo 50 dětí, z toho bylo 9 dětí z Adamova. Nejlepší výsledek z adamovských hráčů vybojoval Lubomír Bavlnka, následován Vilémem Flachsem.

Nejmladší hráči turnaje: Jindra Sotolář (Adamov), Filip Zukal (Blansko), Saša Dočkal (Adamov).