Open ligový turnaj v pétanque

V neděli 24. dubna 2022 se odehrál letošní první ligový open turnaj v pétanque u řeky Svitavy v Adamově.

I navzdory předpovídanému dešti se sešlo 13 hráčů, kteří změřili své dovednosti ve hře pétanque a hru si pěkně užili, dokonce bez deště.

Po několika zápasech bylo hned poznat, kdo v zimě pravidelně trénoval v městském klubu mládeže i venku pod širým nebem a kdo si od koulí odpočíval.

Jako nepřemožitelný ve všech zápasech se tentokrát výborně ukázal náš bývalý prezident - zkušený Pavel Král, který zvítězil s přehledem se čtyřmi výhrami a skórem +15 nad druhým Kamilem Řeřuchou z Brna se třemi výhrami a skórem +21.

Jako třetí se umístil náš adamovský hráč, který také pravidelně přes zimu trénoval, Karel Mrlina. Měl celkem tři výhry a skóre +4.

Na pěkném čtvrtém místě, před mnoha zkušenějšími, přímo zazářila naše hráčka Jarmila Kuchařová se dvěma výhrami a skórem +9 bodů.

Turnaje se zúčastnili i dva adamovští hosté Irena a Karel Antoszewski, kteří už chodí na naše turnaje skoro pravidelně.

Pokud máte chuť si s námi taky někdy zahrát, tak trénujeme každé úterý od 9 hodin a každý pátek od 16 hodin. Nebo můžete přijít zkusit svoji šikovnost i štěstí přímo na náš další open ligový turnaj dne 15. května 2022 se začátkem jako vždy ve 14 hodin.

Srdečně vás zvou hráči pétanque FENYX Adamov  • Open ligový turnaj v pétanque
  • Open ligový turnaj v pétanque