Spolek FENYX pétanque Adamov uspořádal v neděli 18.5.2025 další OPEN turnaj v pétanque.
Na hřišti u řeky Svitavy se nás sešlo celkem 11 hráčů z toho 2 hosté. Hrálo se systémem pele-mele na čtyři kola s časovým limitem 35 minut + 1 nához.
Nejlépe se dařilo Karlovi Mrlinovi, který v těsném souboji porazil Jiřího Hromka. Oba měli čtyři výhry se skóre +26, resp. +25 bodů. Na třerím místě skončil se třemi výhrami a skóre +16 Jiří Němec. Hrálo se za příjemného polojaného počasí.
Další ze série Open turnajů se odehraje v neděli 15.června 2025 od 14:00. I na tento turnaj zveme adamovskou veřejnost.