Oprava povrchu víceúčelového hřiště na ulici P. Jilemnického

K dnešnímu dni, to je k 30.7.2020, je provedeno kompletní položení nového umělého povrchu 3. generace. Součástí pokládky bylo i lepení jednotlivých pásů k sobě pro vznik celistvé plochy. Během dnešního dne bude dokončeno lajnování pro futsal a nohejbal.

Aktualizace ke dni 30.7.2020

Nyní bude následovat třídenní technologická přestávka pro vyschnutí a vytvrdnutí lepidel. Od pondělí 3.8.2020 budou práce pokračovat vyčesáním nečistot, zapískováním spodní vrstvy a dosypem gumového granulátu. V případě příznivých klimatických podmínek (počasí beze srážek) by práce měly skončit koncem příštího pracovního týdne a od víkendu (8.-9.8.2020) bude možno sportovní areál využívat bez omezení.
Momentálně trvá v platnosti přísný zákaz vstupu do sportovního areálu.Původní zpráva 17. 7. 2020

Oznamujeme všem uživatelům víceúčelového sportovního hřiště, že toto sportoviště bude od 28.7.2020 po dobu nezbytně nutnou zcela uzavřeno pro veřejnost. Toto opatření se týká i work-outové sestavy a cvičebních prvků pro seniory umístěných v areálu.

Původní umělý trávník první generace byl již do značné míry opotřebován. Povrch při vlhkém počasí klouzal a díky utemování byl při deštivých srážkách téměř nepropustný. Dodán bude povrch trávníku třetí generace, který zajistí bezpečnější pohyb na hřišti a je navíc šetrnější ke kloubům dolních končetin. Gumový granulát na místo praného písku lépe tlumí mikrootřesy.

Sportoviště bude otevřeno pro veřejnost neprodleně po dokončení všech oprav v areálu.

  • Oprava povrchu víceúčelového hřiště na ulici P. Jilemnického


Sdílet článek