Ozdravný pobyt v lázních Lednice

V posledním týdnu měsíce března se uskutečnil pro členy adamovské STP letošní první samostatný ozdravný pobyt v lázeňském domě Perla v Lednici. Mikrobus nás posbíral po Adamově a zhruba po hodině jízdy, jsme si na recepci v lázních přebírali klíče od pokojů a načasované procedury na celý pobyt.

Někteří z nás, hned odpoledne po příjezdu, absolvovali v bílých lázeňských županech a pantoflích první procedury. Příjemný rašelinový zábal nebo jodobromovou koupel či masáž, ať už ruční nebo přístrojovou. Po celou dobu pobytu byl k dispozici bazén s teplou vodou a masážními tryskami. Ubytovaní jsme byli ve 2 lůžkových pokojích s balkony, klimatizací, TV, lednicí, koupelnou a WC. Jídlo bylo podáváno ve světlé, prostorné jídelně. Snídaně formou bohatých švédských stolů a chutné výborné večeře z výběru 3 jídel.

Lázně nejsou velké a proto působí domácím prostředím a pohodou, ke které nemalou měrou přispívá všechen lázeňský personál. Problém, který se vyskytl při koupelích, byl ihned řešen. Dále k pohodě lázní přispívá i samotné okolí s lázeňskou promenádou zakončenou přírodním amfiteátrem, rozhlednou na konci promenády a na začátku lázeňskou kavárnou a cukrárnou.

Kousek od lázní se nachází známý zámek s rozlehlou zahradou, skleníkem a minaretem. Ten je už zdálky viditelný přes celý revitalizovaný park. Procházkou, nebo výletní lodí či kočárem se dostanete Janův hrad.

Většina z nás se shodla na tom,že si tento pobyt v příštím roce zopakujeme a to se slevou za letošní pobyt v lázních.

Lidmila Kavanová
za výbor STP

  • Ozdravný pobyt v lázních Lednice
  • Ozdravný pobyt v lázních Lednice
  • Ozdravný pobyt v lázních Lednice