Petanque turnaj v Brně - Zlaté prasátko

Kvalitně obsazený turnaj trojic o Zlaté prasátko se uskutečnil 26. 10. 2019 v Brně-Slatině. Sjelo se celkem 55 týmů.

Zástupce na turnaji také mělo Slovensko, Polsko a Slovinsko. Fenyx Adamov měl zastoupení v kompletním týmu Karásková Soňa, Kejíková Tereska a Němec Jiří. Tým Král Pavel a Handl Zdeněk doplnil Anton Luboš z Klipu Litovel. Další hráč Fenyxu Mrlina Karel měl za spoluhráče Kamarádovou Bayer Marii z klubu Brněnští Draci a Šipra Jiřího z 1.Starobrněnského PK. Posledními zástupci našeho spolku byli Gruber Josef, který hrál s Gregrem Josefem, bývalým členem Fenyxu a Hanušem Alešem z Brna.

Hrálo se na pět kol s postupem do KO šestnácky. O dramatické chvíle nebyla nouze. Týmu Soni utekl začátek zápasu a prohrával 11:4, ale zlepšenou hrou otočil zápas na vítězných 13:11. Mezi šestnáct nejlepších se tak podařilo po velmi dobré hře postoupit družstvu Soni Karáskové se čtyřmi vítěznými zápasy z pěti. Postoupil i tým Pavla Krále, když jeho tým uhrál tři vítězné zápasy.

Hned na úvod byl oběma týmům přidělen ve vyřazovacích zápasech těžký soupeř a svorně svoje zápasy po boji prohráli a skončili tak na děleném 9.-16. místě.

Vystoupení našich hráčů lze posuzovat v takovém turnaji za velmi úspěšné.

Všem patří poděkování za dobrou reprezentaci s přáním, aby v dobrých výkonech pokračovali na jednom z posledních turnaji sezony Fishing Cup, který se uskuteční 16. 11. 2019 opět na Slatině.

  • Petanque turnaj v Brně - Zlaté prasátko
  • Petanque turnaj v Brně - Zlaté prasátko
  • Petanque turnaj v Brně - Zlaté prasátko
  • Petanque turnaj v Brně - Zlaté prasátko


Sdílet článek