Plánovaná uzavírka tunýlku na ul. Hybešova

Aktualizace 9. 5. 2022: Zveřejňujeme další informaci o chystané uzavírce tohoto tunýlku. Uzavírka bude realizovaná v termínu 14. a 15. 5. 2022. Objízdná trasa je vedena po účelové komunikaci z ul. Opletalova k ČOV. Provoz na této lesní komunikaci bude řízen kyvadlově semafory. Další návaznosti dopravy jsou uvedeny uvnitř článku.

Aktualizace 9. 5. 2022

MHD Adamov - Na Ptačinu nebude MHD zajíždět ve dnech 14. a 15.5.2022.. Provoz v trase Žel. stanice točna (u kurtů) - Horka (točna). Do Žel. stanice točna (u kurtů) ovšem autobus nebude zajíždět pokud ještě bude stále trvat aktuálního kyvadlový provoz řízený semafory kvůli výstavbě opěrné zdi V přílozte je přiložen jízdní řád MHD.

Návaznosti dopravy:

Průjezd tunýlkem u kurtů uzavřen. Dle vyjednaných podmínek ze strany města Adamova ke stavbě nesmí být zároveň v jednu dobu po dobu uzavírek uzavřen průjezd mezi oběma částmi Adamova. Buď se bude jezdit v danou uzávěrku tunýlkem nebo lesní cestou vozidly do 3,5t. O víkendu budou vozidla do 3,5t jezdit lesní cestou výše uvedenou.

MHD Adamov - Na Ptačinu nebude MHD zajíždět ve dnech 14. a 15.5.2022.. Provoz v trase Žel. stanice točna (u kurtů) - Horka (točna). Do Žel. stanice točna (u kurtů) ovšem autobus nebude zajíždět pokud ještě bude stále trvat aktuálního kyvadlový provoz řízený semafory kvůli výstavbě opěrné zdi

Výluková doprava směr Blansko bez dopadu.

Výluková doprava směr Brno bez dopadu.

Další informace ohledně těchto uzavírek budou zveřejňovány v tomto příspěvku případně zasílány pro připomenutí aplikací Mobilní rozhlas Města Adamova.Přiložené soubory

  • Plánovaná uzavírka tunýlku na ul. Hybešova
  • Plánovaná uzavírka tunýlku na ul. Hybešova