Po roce a půl se opět hrají šipky

4.9.2021 se uskutečnil Regionální (JmK) Master v Troubsku. V kategorii mužů hrálo celkem 39 hráčů. Adamov tam měl jediného zástupce a to Martina Šebu z DC HURRICANE, který tento turnaj vyhrál. Na druhém místě byl David Písek z DC MUSTANG Brno a třetí skončil Petr Picmaus z Darts Pipes Club.

11.9.2021 konalo v prostorách Šipkového klubu Adamov již 12. Mistrovství jižní Moravy veteránů – memoriál Martina a Zdenka Tasche. Turnaj je pořádán jako vzpomínka na tyto hráče. Toto mistrovství pořádal Šipkový klub Adamov pod záštitou Jihomoravského oblastního šipkového svazu a města Adamov. Mistrovství se konalo ve dvou kategoriích od 40 do padesáti let a nad padesát let, dále doplňkový turnaj žen a náhodně losovaných dvojic.
Vítězové jednotlivých kategorií se pak utkali o putovní pohár memoriálu. Nejlepší v každé kategorii obdrželi poháry, finanční odměny a věcné ceny. V ceně startovného bylo i bohaté občerstvení, které připravil kolektiv Šipkového klubu. Turnaje se zúčastnilo celkem 29 hráčů – 12 v mladší kategorii, 13 ve starší kategorii a 4 ženy.

Celkovým vítězem a majitelem putovního poháru se stal Jaromír Bednařík, když ve finále porazil Martina Rédu, oba hráči DC HORNETS. Poháry, finanční odměny a věcné ceny v každé kategorii byli do šestého místa.

Milan Dudík
předseda Šikového klubu Adamov

  • Po roce a půl se opět hrají šipky
  • Po roce a půl se opět hrají šipky