Podzimní sezona v kynologickém klubu

Velmi zdařilou podzimní sezonu za sebou mají členové adamovského kynologického klubu.

V sobotu 8. října pořádal náš klub zkoušky dle Kynologické jednoty Brno na kterých svou první zkoušku složila paní Lenka Dočkalová se svým psem Aramem. Po těchto zkouškách se pak naši členové začali připravovat na zkoušky dle Mezinárodního a Národního zkušebního řádu, které náš klub pořádal dne 29.10.2016.

Díky požadavkům na velikost zkušební plochy musela být tato akce rovněž pořádána v areálu našeho spřáteleného kynologického klubu Feneček v Blansku. Jak již bylo zmíněno, těmto zkouškám předcházela opravdu důsledná příprava.

V rámci příprav bylo pro naše členy připraveno v pátek 14.10. oficiální přezkoušení.

V sobotu 15.10.2016 připravili výcvikáři speciální klubový závod v poslušnosti. K dopilování posledních detailů pak sloužil výcvikový víkend na Milovech (22.10. –23.10.2016), který jsme rovněž spolupořádali s kynologickým klubem Feneček. A jak to celé dopadlo?

Z řad našich členů svou první mezinárodně uznávanou zkoušku BH složila Radka Jelínková. Zkoušku ZVV1 splnila Petra Holoušová s fenou Emou. Jan Zemánek se může pyšnit složenou zkouškou ZM a Rostislav Hnilica složil zkoušku ZZO. Všem majitelům gratulujeme!

  • Podzimní sezona v kynologickém klubu
  • Podzimní sezona v kynologickém klubu
  • Podzimní sezona v kynologickém klubu


Sdílet článek