Příprava ledových ploch - aktualizace

Aktualizace 23.1.2019: Od dnešního dne je zprovozněno i kluziště na Horce, lokalita Sklaďák. Provoz je do 19:30 hodin dle aktuálních klimatických podmínek. Každý pátek bude prodloužen provoz na obou kluzištích do 21:30 hodin. Tento čas je možno využít zejména pro hraní hokeje.

Každý pátek bude prodloužen provoz na obou kluzištích do 21:30 hodin. Tento čas je možno využít zejména pro hraní hokeje.

Aktualizace 22.1.2019:

Od dnešního dne je zprovozněno kluziště na Ptačině, sportoviště P. Jilemnického. Provoz je do 20:00 hodin dle aktuálních klimatických podmínek. Ledová plocha na Horce (lokalita Sklaďák) se průběžně připravuje. Podle předpokladů bude otevřeno pro veřejnost během zítřka. Tímto děkujeme členům JSDH Adamov za víkendovou pomoc při dopravě vody na Horku.

Aktualizace 20.1.2019:

V nočních hodinách z pátku na sobotu se začalo s výrobou ledu na obou sportovištích. Příprava kluziště na ulici P. Jilemnického probíhá bez komplikací. Na Sklaďáku se v nočních hodinách dne 20.1.2019 (neděle 5:00 hodin) vyskytla závada na čerpadle. Během dne budou požádáni členové Jednotky dobrovolných hasičů o dopravu vody do areálu. Na odstranění poruchy čerpadla se bude pracovat od pondělí 21.1.201

Původní zpráva

Město Adamov je jako každý rok připraveno na výrobu a následný provoz veřejných kluzišť v lokalitě Sklaďák (Horka) a na sportovišti P. Jilemnického (Ptačina).

V průběhu 50. týdne 2018 byly oba sportovní areály plně připraveny pro výrobu ledových ploch. Na Sklaďáku byla provedena montáž ohrazení, instalováno a prozkoušeno čerpadlo. Na P. Jilemnického byl prověřen přívod vody pro ledování.

Během víkendu byl z ploch odklizen sníh a byla započata příprava kluzišť. Práce přerušilo pondělní počasí a upravená předpověď počasí na další dny, kdy mají být i noční teploty nad bodem mrazu.

Nezbývá tedy než čekat na příznivější klimatické podmínky. V případě ochlazení se bude s ledováním ploch pokračovat.

  • Příprava ledových ploch - aktualizace


Sdílet článek