První letošní zápas Spartaku Adamov v soutěžní tenisové sezoně

Poslední dubnová sobota byla pro hráče a hráčky tenisového oddílu Spartaku Adamov ve znamení úvodního zápasu krajské soutěže ČTS.

Rozlosování přisoudilo k tomuto zápasu družstvo Tatranu Starý Lískovec. Vzhledem k tomu, že Spartak loňský duel vyhrál, odjížděli hráči v sobotním ránu mírně optimisticky naladěni. Sestavu tvořili ostřílení hráči Václav Štrajt, Aleš Kupčík, Martin Zerák a premiérově také Petr Hlavatý, který sehrál také čtyřhru se svým bratrem Pavlem, též nováčkem v adamovském družstvu.

Ženskou část družstva tvořily Renata Hlaváčová a Barbora Kubíčková. I když předváděné výkony všech adamovských hráčů a hráček avizovaly poněkud lepší výsledek, na konci hracího dne byl stav 6:3 pro domácí mužstvo.

Ve svých dvouhrách zvítězili Aleš Kupčík a Martin Zerák a opravdovou lahůdkou bylo vítězství Renaty Hlaváčové a Báry Kubíčkové ve čtyřhře.

Tento téměř tříhodinový zápas nabízel po celou dobu skvělé výměny, až do posledního míčku napínavou podívanou a třešničku na dortu v podobě vítězného mečbolu na konci třetího setu.

Příští zápas se odehraje na adamovských kurtech v sobotu 5. 5. 2018 od 9.00 hod. proti mužstvu TK Líšeň.

  • První letošní zápas Spartaku Adamov v soutěžní tenisové sezoně
  • První letošní zápas Spartaku Adamov v soutěžní tenisové sezoně
  • První letošní zápas Spartaku Adamov v soutěžní tenisové sezoně