Sanitační stanice pro Adamov od firmy Eden Europe, s.r.o.

V úterý 28. dubna darovala místní firma Eden Europe, s.r.o. starostovi města Adamov Bc. Romanu Pilátovi, MBA a veliteli jednotky sboru dobrovolných hasičů sanitační stanice pro město Adamov.. Aktuálně se jedná o pět kusů a následně budou zajištěny pro město, školy a jiné objekty další. Děkujeme firmě Eden Europe, s.r.o.

Tisková zpráva – sanitační stanice pro Adamov

Adamov 28.4.2020

Současná situace ohledně koronaviru nutí řadu společností přizpůsobit svoji výrobu. I my v Edenu jsme reagovali na potřeby a proto nově vyrábíme i sanitační stanice. Úplně první kusy však nešly k našim zákazníkům, ale obdrželo je zdarma město Adamov, pro podporu boje proti koronaviru. Sanitační stanice tak mohou posloužit na úřadu, v knihovně, či v některé ze základních škol.

“Roušky šít neumíme, zato jsme dobří v práci s ocelí. Proto jsme vytvořili sérii produktů, které mohou jednotlivým organizacím výrazně pomoci s distribucí dezinfekce. Město Adamov je nejen místo, kde sídlíme, ale je také dobrý partner. Vážíme si Adamova a všech adamovských a proto jsme hned první prototypy našich sanitačních stanic věnovali právě Adamovu.” říká Zbyněk Husák, jednatel společnosti.

Produkty, které pro aktuální potřeby trhu Eden vyrábí, nabízí možnost rozšířeného využití. Kromě držáků desinfekčních prostředků, rukavic, či ubrousků, jsou v produktech implementovány také bezpečné koše na použitý odpad, skryté zásobníky pro doplnění další dezinfekce. Všechny produkty upravujeme přesně podle požadavků a potřeb našich zákazníků. Využití sanitačních stanic tak dalece přesahuje trh obchodního vybavení, pro nějž byly primárně vyvinuty.

Eden Europe je jedním z nejmodernějších výrobců obchodního vybavení v Evropě. Produkty vyráběné v Adamově putují k největším evropským řetězcům. Ačkoliv koronakrize výrazně ovlivnila i tento trh, Eden Europe i nadále vyrábí a dodává vše, co zákazníci potřebují.

  • Sanitační stanice pro Adamov od firmy Eden Europe, s.r.o.
  • Sanitační stanice pro Adamov od firmy Eden Europe, s.r.o.
  • Sanitační stanice pro Adamov od firmy Eden Europe, s.r.o.