SEMINÁŘ “PSÍ TRIKY“

I v letoším roce pokračuje úspěšně navázaná spolupráce kynologického klubu Adamov s kynologickým klubem Feneček v Blansku. První akcí, kterou v letošním roce oba kluby spoluorganizovaly byl seminář zaměřený na PSÍ TRIKY pod vedením Zuzany Jakubcové z naší kynologické organizace.

Tento seminář byl rozdělen na dvě části. První, která se konala 19.3. byla zaměřena především na seznámení se s novými metodami učení a teorii, aby účastníci netápali v nových pojmech jako je např. shaping, luring, marker, target a další. Druhá, navazující část semináře ve které účastníci využili znalosti získané na předchozím semináři k naučení nových psích triků se konala 16.dubna.

O tom, že o účast na semináři byl velký zájem svědčí i fakt, že se jeho kapacita zaplnila do posledního místa jen několik málo dní po zveřejnění propozic.

A k čemu je dobré se svým psem cvičit psí triky? Důvodů je několik. Triky u psa zlepšují schopnost přemýšlet, soustředit se a rozvíjí motivaci. V neposlední řadě mají velmi pozitivní vliv na zlepšení koordinace, motoriky a rozsah pohybů. Učení psích triků je také velká zábava a způsob jakým můžete se svým psem upevnit a posílit vaše vztahy.

  • SEMINÁŘ “PSÍ TRIKY“
  • SEMINÁŘ “PSÍ TRIKY“
  • SEMINÁŘ “PSÍ TRIKY“


Sdílet článek