Setkání ve střední části Moravského krasu

pořádané u příležitosti Mezinárodního dne muzeí a Evropského dne chráněných území, které se koná 27. května od 9 do 17 hodin, program na Býčí skále proběhne v červnu 2017.

Město Adamov, Technické muzeum v Brně, Agentura ochrany přírody a krajiny ČR - Správa CHKO Moravský kras, Správa jeskyní České republiky – Správa jeskyní Moravského krasu, Mendelova univerzita v Brně – Školní lesní podnik Masarykův les Křtiny, Česká speleologická společnost – ZO Býčí skála a Křtinské údolí, Archaia Brno o.p.s., Hornicko-historický spolek Planá, Sdružení přátel historie DAGA a obec Habrůvka Hnutí Brontosaurus - ZČ Modrý kámen

Vás srdečně zvou na 17. ročník

SETKÁNÍ VE STŘEDNÍ ČÁSTI MORAVSKÉHO KRASU

Doprava mezi Adamovem, Starou hutí u Adamova a jeskyní Výpustek bude zajištěna dne 27. 5. autobusem ze sbírek Technického muzea v Brně. Autobus bude jezdit z Adamova – zastávky ke Staré huti a zpět v době od 8:30 do 16:30. K jeskyni Výpustek a Stará Drátenická a zpět pojede autobus z Adamova v 10:30, 12:30 a 15:30. Poslední odjezd z Výpustku do Adamova je v 16:00, ze Staré huti v 16:15.

  • Setkání ve střední části Moravského krasu


Sdílet článek