Spartak Adamov - HC Veverská Bitýška 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

Gól a asistence za Adamov: Kilián (Zubíček)

Zápas se hrál ve vysokém tempu z obou stran. Víc šancí si vypracovalo hostující mužstvo, ale v brance Adamova byl výtečný Dobeš.

První třetina skončila bez branek. V úvodu druhé části hry nechytatelnou bombou trefil Zubíček tyč. Do vedení šel soupeř, ale z chutí hrající Zubíček vymyslel nahrávku pro Kiliána, který jel sám na brankáře hostí a proměnil. Srovnáno na 1:1. Tak skončila i druhá část hry.

Poslední část slibovala boj o každý puk. Útoky se střídali na obě strany. Šťastnější byl soupeř a šel do vedení kuriózním gólem. Střelou od kruhů trefil Dobeše do hlavy, ten zůstal ležet na ledě a puk se odrazil do naší branky. Rozhodčí gól uznal.

Zanedlouho z chyby v naší rozehrávce soupeř těžil a šel do vedení o dva góly. Hráči Adamova dostali ke konci třetiny šanci hrát přesilovku při vyloučení hostí. V plánu bylo stáhnout i gólmana a hrát 6 na 4. Jenomže z přemíry snahy se vylučovalo na naší straně a bylo po nadějích. Tak zkušený soupeř, jakým je Veverská Bitýška si nenechal vedení již vzít.

Asi s nejlepším mužstvem soutěže odvedlo naše mužstvo velice dobrý obětavý a taktický výkon. Výsledku by slušela remíza.

• Spartak Adamov - HC Veverská Bitýška	1:3 (0:0, 1:1, 0:2)