Spartak Adamov - HC Veverská Bítýška 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)

Góly a asistence za Adamov: Klíma Josef (Kerbler Filip), Žák (Vorel), Juřena Milan (Žák)

Od úvodních minut se hrálo svižně, ale opatrně. Žádné mužstvo nechtělo udělat chybu. První chybu vyrobili hosté a v šesté minutě se trefil Josef Klíma po přihrávce Kerblera. Škoda inkasovaného gólu v závěru třetiny, kde v čase 18:34 soupeř vyrovnal. Do šaten se šlo za vyrovnaného stavu.

Ve druhé části byla hra vyrovnaná jak herně, tak na šance. Pouze s tím rozdílem, že soupeř dával góly a my jsme zůstali pouze u šancí. Jiskřičku naděje vzkřísil Žák, když ho našel pasem Vorel.

Do závěrečné části jsme nastoupili bez Pavla Klímu, který měl zdravotní problémy. Hráčům Veverské Bítýšky se podařilo vsítit dva góly, ale v 53 minutě Juřena snížil. Snažili jsme se s výsledkem něco udělat, vytvářeli jsme tlak na soupeře, tvořili jsme hru. K tomu nám pomohli dvě přesilovky. Ty s přehledem od modré organizoval Zubíček, ale naši hráči se ne a ne trefit. A to bylo šancí jako máku. Nedáš gól, nemůžeš vyhrát…

V zápasech předvádíme s každým soupeřem vyrovnané a kvalitní výkony, ale největší slabinou je střelecká impotence. Nedaří se ani renomovaným střelcům jako Vorel nebo Pavel Klíma a Žák na všechno sám nestačí.

• Spartak Adamov - HC Veverská Bítýška 3:6 (1:1, 1:3, 1:2)