Spartak Adamov - HC Veverská Bítýška 7:9 (3:4, 2:4, 2:1)

Góly a asistence za Adamov: 4x Žák (Milfait, Julina, Nečas, Kerbler), Milfait (Žák), Kerbler (Žák), Klíma P. (Žák)

Do druhého zápasu sezóny nastoupili mladíci k reparátu. Naskočil již i Honza Julina, nová akvizice ze Zlína. Na hře to bylo znát. První pětka měla ofenzivní úkoly, které splnila na 100%. Vsítila 6 gólů. Aktivní Žák těžil z dobré souhry celé pětky a prsty měl ve všech našich vstřelených gólech. Druhá pětka měla v čele z velezkušeným Mihokem a Dvořákem defenzivní úkoly. Této nevděčné role se zhostili se ctí. Ba co víc, vsítili gól.

Zápas začal hrůzostrašně a již v deváté minutě jsme prohrávali 0:3. K obratu zavelel Peťa Žák a dvěma góly v rozmezí minuty snížil na rozdíl jednoho gólu. Za dvě minuty svůj dobrý výkon korunoval Milfait překrásným gólem a srovnal. Ve 20-té minutě po nešťastném gólu soupeř zase odskočil do vedení.

Zápas se musel divákům líbit. Hra se přelévala nahoru – dolů, hráči předváděli finesy, rychlost, dravost… škoda že se špatným koncem pro nás, ale náš čas ještě přijde. Klukům pomohla hlasitá a neúnavná podpora našeho Fans klubu-děkujeme.

• Spartak Adamov - HC Veverská Bítýška 7:9 (3:4, 2:4, 2:1)