Spartak Adamov - HC Zastávka 4:8 (4:0, 0:2, 0:6)

Góly a asistence: 2x Žák (Klíma Pavel, Zubíček), Klíma Josef (Kerbler), Vorel (Klíma Pavel, Zubíček)

První třetina začala jako pohádka. Soupeře, který hrál Krajskou soutěž jsme dokonale zaskočili a výbornou taktickou hrou nedovolili soupeři téměř nic. Vyhráli jsme ji hladce 4:0 a to nemuselo být všechno. Můžou nás mrzet ještě dvě čisté gólové šance. V 19té minutě jsme hráli v oslabení o dva hráče, ale hru v oslabení jsme zvládli bez inkasovaného gólu.

Ve druhé části soupeř snížil, když vstřelil dva góly. A znovu na konci třetiny jsme šli do oslabení o dva hráče. Dva nesmyslné fauly. Jeden ve středním a druhý v našem útočném pásmu! Oslabení jsme sice „přežili“ bez obdrženého gólu, ale klíčovým hráčům vzala hra v oslabení spoustu sil.

V poslední části soupeř zredukoval sestavu, přidal na rychlosti bruslení a výsledkem bylo vyrovnání v čase 43:07. Ve 48 minutě šel soupeř do vedení. Naši hráči chtěli s vývojem utkání něco udělat a bojovat o body. Zákonitě v obraně vznikali okna, které hosté dokonale využili a za tři minuty nasázel 4 góly a bylo po zápase.

Výsledek sice vypadá jednoznačně ve prospěch hostů, ale kdo byl na zápase ví, že zápas byl víc jak vyrovnaný. Zápas rozhodli naše vyloučení a hra v oslabení.

• Spartak Adamov - HC Zastávka 4:8 (4:0, 0:2, 0:6)