Spartak Adamov - oddíl stolního tenisu informuje

Adamov A - Rohozec B 11:7, Velké Opatovice C - Adamov B 3:15

Výsledky posledního kola základní části.
O víkendu 8.2. - 10.2. odehráli naše týmy zápasy s těmito výsledky:

Adamov A - Rohozec B 11:7
Velké Opatovice C - Adamov B 3:15

A-tým vyhrál důležité utkání s předposledním týmem aktuálního ročníku velmi dramaticky. Našim hráčům utekl začátek utkání, kdy velmi rychle prohrávali 2:6, nicméně se podařilo vyhrát 8 utkání v řadě a uhájit tak výhodu domácího prostředí. Tímto vítězstvím si A-tým upevnil 8. místo v tabulce s velkým náskokem na sestupové pozice.
B-tým vyhrál venkovní zápas ve Velkých Opatovicích bez větších problémů a udržel se tak v boji o 1. místo a postup do vyšší soutěže. Následující kolo čeká náš tým přímý souboj o první místo s Velenovem.

Okresní bodovací turnaj mládeže v Kunštátě
V neděli 3. února proběhl okresní bodovací turnaj mládeže v Kunštátě. Za Adamov se turnaje zúčastnili Lea Pilitowská a Tomáš Fojt, ostatní naši hráči byli bohužel nemocní. Turnaje se zúčastnilo celkem 59 dětí z celého okresu, kteří byli rozděleni do 7 výkonnostních divizí dle aktuálního žebříčku. Tomáš a Lea hráli oba v 3. divizi a turnaj se jim bohužel příliš nepovedl. Tomáš prohrál všechna svá utkání ve skupině 2:3 a skončil tak na posledním místě skupiny. Lea vyhrála jedno utkání a zbylá dvě prohrála. V pavouku pak oba prohráli svá úvodní utkání a utkali se tak v přímém souboji o předposlední místo v 3. divizi. To vyhrála Lea Pilitowská.