Spartak Adamov - Rytíři Blansko 7:8 po SN (1:3, 2:3, 4:1)

Góly a asistence za Adamov: 3x Novotný (2x Dvořák, Gistr), 2x Kerbler (Klíma Josef, Novotný), Kunc (Novotný), Kubíček (Juřena)

K zápasu jsme nastoupili pouze s jedenácti hráči. Šest hráčů základní sestavy nepustilo do zápasu zranění, nemoc, nebo pracovní povinnosti. O to víc se parta semkla a podala výborný výkon. Chyby, po kterých jsme inkasovali, pramenili z přetížení, jelikož soupeř hrál na kompletní tři pětky a udržoval celý zápas vysoké tempo.

První třetina byla vyrovnaná, ale soupeř využil 100% svých šancí. V druhé části soupeř zvyšoval již na rozdíl třech gólů a vypadalo to, že si v poklidu dokráčí pro vysněné tři body, které potřebují pro boje po Play off. Naše naděje na obrat oživil Kerbler, kterého našel perfektní přihrávkou Josef Klíma. Bohužel ihned po buly jsme znovu inkasovali. Zde zavelel do útoku náš nejlepší hráč Novotný, který znovu snížil. Zápas pokračoval jako na střelnici a soupeř znovu odskočil o tři góly.

V závěrečné části jsme v úvodu snížili, ale soupeř při naší snaze otočit vývoj zápasu znovu navýšil vedení o tři góly. A tady nastal zlom zápasu. Naši hráči se semkli a mákli si na dno svých sil. Přineslo to ovoce. Nejdřív snížil kapitán Kubíček. Následně z našeho tlaku se trefil hned dva krát Novotný a bylo vyrovnáno. Po dramatickém závěru jsme vybojovali remízu a zápas rozhodovali samostatné nájezdy.

Za nás se trefil kdo jiný než Novotný, ale bohužel za soupeře proměnili nájezdy dva hráči.

Za zápas si naši kluci zaslouží absolutorium za odvedený výkon i nasazení.

  • Spartak Adamov - Rytíři Blansko 7:8 po SN (1:3, 2:3, 4:1)


Sdílet článek