Spartak Adamov - TJ Rájec-Jestřebí 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)

Góly a asistence za Adamov: 2x Julina (Kunc, Žák+Raška), 2x Raška (Milfait, TS), Mihok (Žák), Vorel (Milfait)

V nedělní podvečer jsme nastoupili k dalšímu zápasu Okresního přeboru s cílem odčinit porážky z úvodních kol. Znovu přišla řada omluvenek. Pro zápas bylo důležité, že přišlo zdravé jádro a po dlouhé době se objevil v sestavě i Martin Raška. Trenér zamíchal sestavou. K mladíkům zařadil zkušenost a výsledek se dostavil. Vorel v obraně zásoboval útočníky přesnými pasy a ti neustále zaměstnávali soupeře. V útoku Raška a Mihok přidali hlavu a klid. Sice někteří hráči hráli s drobnými šrámy, ale obětovali se pro kolektiv a reprezentaci města.

Začátek byl vyrovnaný, ale taktickou a disciplinovanou hrou jsme se ujali vedení. Gól vsítil stále se zlepšující Julina po přihrávce velezkušeného Kunce. Do konce první části přidal gól navrátilec Raška, kterému přihrál Milfait.

Druhá třetina pokračovala za mírné převahy našeho mužstva. Odpor soupeře zlomil Mihok, kterému přihrával Žák. Další gól vsítil Vorel, který našlápl a ukázal všem hráčům pouze číslo 20 které nosí na zádech. Výtečný výkon podtrhl pátým gólem do sítě soupeře znovu Julina po bleskové akci po ose Raška, Žák.

Závěrečná třetina pokračovala pod naší taktovkou. Soupeř se snažil s výsledkem něco udělat, zredukoval sestavu a víc se snažil bruslit. Zvýšená aktivita mu přinesla úspěch a v 47 minutě skóroval v rozmezí 30 sekund dvě branky. Zde zareagoval trenér Adamova, vzal si oddechový čas, zredukoval sestavu a staří harcovníci uklidnili mladíky. Hra se zase dostala do zajetých kolejí, kde jsme dominovali a vyráželi do rychlých brejků. V 55 minutě z jednoho takého ujížděl Raška, ale soupeř ho zastavil pouze za cenu faulu. Rozhodčí nařídil trestné střílení. To s přehledem Raška proměnil a bylo hotovo.

Naši hráči ukázali větší touhu po vítězství, kolektivního ducha a bojovnost. Za zmínku ještě stojí výkon gólmana Dobeše, který nadělal hodně vrásek hráčům Rájce-Jestřebí.

Poděkování patří i Fans ckubu a našim fanouškům.

  • Spartak Adamov - TJ Rájec-Jestřebí 6:2 (2:0, 3:0, 1:2)