Spartak Adamov - TJ Sokol Březina 3:6 (1:4, 2:0, 0:2)

Branky za Adamov: 2x Vorel (Milfait, Zubíček), Milfait (Klíma)

Vedení hokejového oddílu z Březiny pojalo soutěž velice prestižně a de facto do soutěže nastoupila juniorka Komety Brno, doplněná o hráče Techniky Brno. V tomto složení se jednoznačně pasovali na lídra soutěže.

Zápas začal ve vysokém tempu s velkým tlakem hráčů z Březiny. Z tohoto nástupu soupeř těžil, když propadla adamovská obrana ve středním pásmu. Soupeř jel sám na bránu a proměnil. Následně při napadání v útočném pásmu soupeře propadli útočníci a z rychlého přečíslení soupeř znovu těžil a zvýšil na 2:0. Tlak Březiny ustal, Zubíček a Milfait narušil akci soupeře, Vorel si vzal puk, ujel a snížil. Další chyba před naší brankou nás stála další gól. Svou převahu soupeř využil ještě jednou a do kabin šel s vedením 1:4.

Do druhé části hry Adamov nastoupil disciplinovaněji, plnil taktické pokyny a na hře to bylo znát. Hrálo se neustále ve vysokém tempu, ale obraz hry se změnil. Hra byla vyrovnaná. Disciplína slavila úspěch. Po nádherné přihrávce Zubíčka snížil Vorel. Hráči Adamova si vypracovali i další šance, ale v cestě stála 2x tyč. Po dobrém obranném zákroku Zubíčka si vzal puk Klíma, nabral obrovskou rychlost a ujel všem. Brankáře hostů natáhl až mimo brankoviště, přihrál Milfaitovi před prázdnou branku a ten pohodlně skóroval.

V poslední části zápasu byla hra vyrovnaná. Adamov se snažil o vyrovnání. Chybou ve středním pásmu a následném vhazování v obranném pásmu Adamova soupeř zvýšil. Hokejisté Adamova hráli vabank, vypracovali si jasné gólové příležitosti, ale štěstí nestálo při nich. V závěru ujel soupeř ještě jednou a pečetil výsledek.

Na obrázku jistota v brance Ivo Dobeš

  • Spartak Adamov - TJ Sokol Březina 3:6 (1:4, 2:0, 0:2)


Sdílet článek