Spartak Adamov - TJ Sokol Březina 3:6 (3:1, 0:1, 0:4)

Góly a asistence za Adamov: 2x Žák (2x Vorel), Vorel (Klíma Pavel)

Adamov nastoupil proti aspirantu na titul. Sokol Březina se nepřihlásil do Krajského přeboru a sloučil A a B mužstvo do jednoho týmu. Bylo to vidět i na střídačce, kde sedělo 16 hráčů. Adamovští hokejisté s 11-ti hráči začali bez respektu a bojovně.

Všichni hráči dodržovali taktické pokyny a na hře to bylo patrné. Dobré bruslení, pohyb, nahrávky, střelba a proměňování šancí. První třetina vyzněla jednoznačně v náš prospěch jak herně, tak výsledkově.

Druhá část hry byla vyrovnaná, ale v oslabení jsme inkasovali na rozdíl jediného gólu. Škoda nepromění aspoň jedné z mnoha šancí, zápas by se vyvíjel jinak.

Ve třetí části jsme inkasovali nešťastný gól, kde puk poskakoval mezi hráči a náhodným bekhendem se soupeř trefil a srovnal skóre. Následně po vyjetí z rohu mezi kruhy nikým nebráněný hráč skóroval. Zde si naši hráči špatně přebírali hráče. Z protiútoku se nám podařilo vyrovnat, ale rozhodčí gól neuznal, z důvodu ataku na brankáře hostů. Ke konci zápasu jsme hráli na riziko, bušili do soupeře, ale síla došla a z rychlých kontrů jsme inkasovali.

Zápas jsme odehráli ve vysokém tempu, s chutí, bojovností, dobrou kombinační hrou i bruslením. Diváckému oku musel zápas lahodit. Zápasu by slušela remíza, ale soupeř byl šťastnější.

  • Spartak Adamov - TJ Sokol Březina 3:6 (3:1, 0:1, 0:4)