Spartak Adamov - TJ Sokol Březina 8:4 (2:1, 5:0, 1:3)

Gól a asistence za Adamov: 3x Vorel (Sendler, samostatně, Zubíček), 2x Kilián (Kerbler, samostatně), Toufar (Vorel), Zubíček (Vorel), Sendler (Zubíček a Vorel - zde rozhodčí zápasu udělil dvě asistence z důvodu akce na jeden dotek)

Zápas začal ve vlažném tempu a mužstva se více-méně oťukávali.Do vedení jsme šli gólem Kiliána kterému nahrával Kerbler. Po vedoucím gólu jsme jasně dominovali a převahu vyjádřil druhým gólem Toufar, kterému nahrával Vorel. Šancí bylo víc, ale zase nás trápila koncovka. Soupeř dostal šanci na snížení v podobě přesilovky, kterou využil.

Do druhé části hry již naskočil i Pavel Zubíček, kterého zdrželi povinnosti. Hráči se uklidnili, hra se zpřesnila a začali padat góly. V prostřední části jsme se trefili 5x (2x Vorel, jednou Kilián, Zubíček a Sendler) a zápas byl rozhodnut. Všechno ještě podpořil fantastickým výkonem náš gólman Dobeš, který kryl i trestné střílení a korunoval tak zmar hráčů Březiny.

V začátku poslední části soupeř snížil dvěma góly, ale vítr z plachet jim vzal znovu Vorel po přihrávce Zubíčka. Zápas se dohrával v poklidu a kosmeticky ještě soupeř upravil skóre.

  • Spartak Adamov - TJ Sokol Březina 8:4 (2:1, 5:0, 1:3)