Spartak Adamov - TJ Tatran Hrušky 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)

Góly a asistence za Adamov: 2x Kerbler (2x Zubíček), 2x Vorel (2x Sendler), Kilián (Toufar)

Do zápasu jsme nastupovali s jasným cílem, bodovat. Podle toho jsme přizpůsobili i taktiku, kterou všichni hráči dodržovali. Výsledek se dostavil hned v první třetině. Hra byla vyrovnaná, ale soupeř i když lépe kombinoval, nedostal šanci k ohrožení naší branky. Naopak Kilián a Kerbler skórovali a do kabin jsme šli v klidu.

Na začátku druhé části hry Vorel ještě více uklidnil naše řady, když zvýšil na rozdíl tří gólů. Soupeř neměl na co čekat, upravil sestavu a vytvářel si tlak. Z náhodné akce vsítil gól. To mu psychicky pomohlo a zatlačil nás do defenzivy. Nastřelil i dvě tyčky. Z tohoto tlaku vytěžil soupeř pouze jeden gól.

V závěrečné části znovu Vorel uklidnil situaci když zvýšil na 4:1. Vše završil Kerbler, těžící s přihrávek Zubíčka. Tento gól vzal definitivně vítr z plachet hráčům Hrušek a ti se nezmohli na žádný odpor.

Z naší strany perfektní taktický výkon všech hráčů. Nad tím vším vyčníval jako maják obránce Zubíček, který byl vyhodnocen trenéry a rozhodčími jako nejlepší hráč zápasu. Ten svými milimetrovými přihrávkami a nekompromisní obrannou hrou deptal soupeře.

  • Spartak Adamov - TJ Tatran Hrušky 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)


Sdílet článek