Spartak Adamov - TJ Sokol Černá Hora 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)

Góly a asistence za Adamov: 2x Kilián (2x Kerbler, u druhého gólu navíc Vágner), Lučivňák (Julina), Del Favero (Zubíček), Kerbler (Kilián), Zubíček (Julina)

Od úvodního buly bylo naše mužstvo bruslivější a lépe kombinovalo. Neustále jsme si vytvářeli šance, ale bohužel jsme proměnili pouze jednu. To, jak střílet góly musel ukázat útočníkům obránce Lučivňák.

V přestávce mezi třetinami trenér upozornil na žalostné druhé třetiny. Kluci si vzali slova k srdci a pokračovali v dobrém projevu hry se zabezpečenou obranou. Na začátku třetiny v rozmezí 66 vteřin jsme vsítili dva góly z hokejek Kiliána a Del Favera. V polovině třetiny přidal další gól Kerbler. Kluci vidinou náskoku ubrali na bruslení a soupeř toho ihned využil a snížil.

Do poslední části hry jsme nastoupili s odhodláním neztratit dobře rozehraný zápas. Ihned v první minutě jsme vsítili další gól z hokejky s chutí hrajícího Kiliána. Je vidět, že mimo tréninky nabírá kondičku běháním… Soupeř se nechtěl vzdát. Množili se šarvátky, což byl účel našeho soupeře. Chtěl, aby se naši hráči nevěnovali dobré hře, kterou předváděli a tím otupit pozornost a něco s výsledkem ještě udělat. No a naši kluci jim na to skočili. Ale co naděláme, jsou to všechno mladé a horké hlavy. Naštěstí tyto souboje naši kluci zvládli na výtečnou a vyhráli je. Zde předvedli své umění Honza Odvářka, Honza Julina a Petr Žák, kteří jednoznačně zvítězili, jak se říká na lopatky.

Sice jsme v 57 min. inkasovali. Soupeř zkoušel hru bez brankáře, ale nejlepší hráč zápasu Zubíček se postaral o klid. Julina mu posunul puk a on s klidem namířil přes celé hřiště do prázdné branky a bylo hotovo.

Naše vítězství by se bez perfektně fungující obrany nedostavilo. Je vidět že jsme vhodně doplnili obranné řady které fungují jako dobře seřízené hodinky.

  • Spartak Adamov - TJ Sokol Černá Hora 6:4 (1:0, 3:2, 2:2)