TJ Tatran Hrušky - Spartak Adamov 4:7 (1:0, 1:4, 2:3)

Góly a asistence za Adamov: 2x Kilián (Milfait, Julina), 2x Odvářka (Vágner, Kerbler), Synek (Lučivňák), Julina (Kilián), Del Favero (Lučivňák)

Začínalo se opatrně z obou stran vzhledem k tomu, že obě mužstva potřebovali body. Domácí v začátku lépe bruslili, ale nedokázali si vytvořit žádnou vyloženou šanci. Zde jim pomohl náš gólman, když váhal s rozehrávkou a kotouč mu zapadl do branky. Tímto výsledkem skončila první část hry.

Ihned od úvodu třetiny naši kluci přidali na rychlosti a výsledek se ihned dostavil. v 53 vteřině jsme vyrovnali. Po vyražené střele Romana Lučivňáka stál tam kde má Ondra Synek a s pohodlně zasunul do prázdné branky. Tím nastartoval ostatní kluky. Za necelých pět minut zvyšoval Honza Julina, který je pro soupeře jako otravný hmyz po přihrávce Kiliána. Hra se otočila v náš prospěch a měli jsme navrch ve všech činnostech. Za další čtyři minuty zvýšil Del Favero a znovu zúročil dobrou střelu obránce Lučivňáka. Jediný kdo byl schopen ohrozit našeho gólmana a přebruslit hráče byl domácí hráč Radek Janoušek, excelentní bruslař. V závěru třetiny se trefil obránce Honza Odvářka po přihrávce bojovníka Saši Vágnera.

Poslední část jsme začali opatrně a se zabezpečenou obranou. Ve druhé minutě zvýšil znovu s chutí hrající Honza Odvářka, sice z drobným hendikepem, ale o to s větším nasazením. Jak skóre narůstalo, domácí zkoušeli všechny možnosti, jak zvrátit prohru. Přitvrdili hru a někteří hráči vyvolávali šarvátky. Zde se nechal vyprovokovat náš hráč Julina a rozdal si to s o hlavu vyšším hráčem. Honza „vyfasoval“ 2+2, ale soupeř oslabil svůj tým a šel do kabin. I z tohoto důvodu se domácí na nic již nezmohli a po dvou gólech Kiliána jsme brali zaslouženě vítězství.

Velice dobře začala fungovat obranná hra. Kluci doplňují útočníky, posílají přesné přihrávky. Je dobré, že si začínají zvykat na sebe. Útočníci dobře bruslí, jsou otravní při napadání, zdravě drzí, ale musí zabrat ve střelbě a proměňování šancí.

  • TJ Tatran Hrušky - Spartak Adamov 4:7 (1:0, 1:4, 2:3)